reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ale miałam dzis dzień.... uffff ... wzięłam sobie wolne bo lekarz prosił żebym na wizytę (która mam w czwartek) zrobiła badanie moczu i morfologii, potem jeszcze chciałam skoczyc z synem na szczepienie i to miał być luźny miły dzień. Oczywiście tak miło nie było. Do badania stałam w masakrycznej kolejce :-( , potem kilka spraw "przy okazji" na mieście ( a tu skolei korki grrrr) , potem z dzieckiem na szczepienie i to migiem po jego lekcjach żeby tylko zdążyć (znowu stres bo korki), tam co sie okazało znów kolejki :-( . Przypomnialam sobie tez , ze obiecałam odwiedzic babcię w szpitalu , więc pojechalismy , po drodze do mcdonalda z synkiem (ale tylko dlatego ,ze był taki dzielny),no nie ukrywam ,ze skusiłam sie na lody z polewa czekoladowa :-) w drodze powrotnej ze szpitala do sklepu żeby upichcic jakis szybki obiad dla mężulka i wreszcie siedzę :-))))
Co do zakupów dla maleństwa to powiem Wam że ja to juz strasznie chcialabym wiedziec co bedzie. Jak ogladam ciuszki to az mnie skreca zeby cos kupić ,ale kupic dla dziewuszki czy chłopczyka... hehe no wlasnie.
Ale powiem Wam że wózek mam juz upatrzony Espiro Vector 4Lyte - bardzo mi sie podoba , a co najwazniejsze jest lekki. Z doswiadzcenia wiem , ze to jest szalenie ważne. poprzedni mój wózek był podobnie jak tu jedna z mam okresliła taki masywny , z pompowanymi kołami ... i szczerze powiem , ze ciezko było mi samej zapakować go do auta nie mówiąc o niepraktycznych jego gabarytach.
Aha powiem wam jeszcze ,że mój mąż mnie zaskoczył ... ogladalismy kilka rzeczy na allegro typu sterylizator mikrofal., kosz na pieluchy i laktator ... i ten mój ukochany to wszystko zamówil... nie moge sie doczekac jak to przyjdzie.... to nasz pierwszy zakup dla malenstwa.

Sorki ,że tak sie rozgadałam.
Efa trzymam kciuki za udane USG ;-))) i oczekuje rewanżu w czwartek ... hehe
 
Ostatnia edycja:
A ja na obiad proponuję filet rybny panierowany w bułce i płatkach kukurydzianych i obowiązkowo do tego mizeria:):) mniam mniam, ja mizerie od 4 dni do obiadu robię, apetycik hi hi hi.


Co do zakupów do ja nic na razie z ciuszków nie kupuję bo zostałam zbombardowana towarem od mojej mamy i od koleżanki dzisiaj dostałam, wiec póki co pełno tego.... tylko nikt szafy mi nie chce dać:(

A kręgosłup nadal swoje boli i boli, stękam jak stara babcia. Najgorzej w pracy, zanim dojadę pociągiem rano to się wiercę, a potem to samo w autobusie robię.


Efa i reszta trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. A u mnie brzuszek już jako taki widać.:):):)
 
Witam wszystkie nowe mamusie.

Vilemo jak tam Twoja wysypka? Znika? A ja dzisiaj właśnie na szybko na obiad makaron robiłam.

Wózków nie kupuję, bo mam po Danielu. Też mam taki ciężki wózek z pompowanymi kołami i jak najszybciej się dało kupiliśmy spacerówkę Espiro i jestem z niej bardzo zadowolona. Daniel to w ogóle mało w wózku jeździł i ta parasolka to głównie na wakacjach się przydała.

Ciuszków na razie nie kupuję, bo mam sporo, a jak się okaże, że będzie dziewczynka to na pewno coś różowego przy okazji dokupię. Sporo ubranek pewnie też gości później przyniosą.

Iwcia, Efa, Malutka trzymam kciuki za Wasze wizyty.

Inessia a w jakim szpitalu masz zamiar rodzić?

Agrafa to świetnie,że z maluszkiem wszystko ok. A napis na body extra.

Kassiaa gratuluję chłopaka. Ale fajnie, że znasz już płeć. Ja się nie mogę doczekać aż też się dowiem.
 
ja to jestem jakas zacofana w stosunku do was, zakupow jeszcze zadnych nie robilam(poza 2-ma body), o wozkach nie mam pojecia, a gadzety w stylu sterylizator, laktator to dla mnie ciemna magia. I nie mam nikogo, kto mogl by mnie obdarowac, wiec wszystko bede sama kupowac(z Tz-em oczywiscie;) ). Ale przeciez jeszcze duzooo czasu...Bynajmniej tak mi sie wydaje:)

Efa - jutro trzymam kciuki i czekam na wiesci
 
moriam ja też nie mam pojęcia o laktatorach, wózkach itd. Oprócz łóżeczka również będziemy musieli wszystko sami kupić. Nie zawracam sobie tym głowy :) Liczę na pieniążki od Państwa, ubezpieczenia itd. Zresztą u mnie dopiero zaczyna się 4 miesiąc. Jeszcze kuuuupa czasu na wyprawkę i zakupy. Owszem lepiej stopniowo, ale ja zacznę kupowanie dopiero po usg połówkowym, gdy będę znała płeć. :)

Pozdrawiam "stare" i "nowe" mamusie:)
 
Kahaa, ja jeszcze nie kupuje tylko oglądam, jestem z tych co to sami muszą dotknąć i pomacać, więc w wolnym czasie jak mam siłe i chęci oglądam różne rzeczy. Przekonałam się już że z ciążą bardzo różnie bywa, moja znajoma np w 17 tc wylądowała w szpitalu i została w nim już do rozwiązania, najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło ale musiała ze wszystkim zakupami i wyborami polegac na mężu który tez nie bardzo wiedział co i jak. Z racji tego że moja ciążą jest wysokiego ryzyka z uwagi na mój stan zdrowia to wole się trochę zabezpieczyć, powybierać już część rzeczy żeby w razie czego mąż sobie poradził z zakupami.
Ciuszki kupuje jak coś bardzo mi się spodoba, w kolorach neutralnych jak na razie :)
Co do wózków maclaren i akcji z przycinaniem paluszków, to owszem było kilka przypadków na świecie ale jak sie okazało było to podczas składania wózka, więc moim zdaniem bardziej nieuwaga rodzica bo jak się wózek składa to powinno się pilnować żeby dziecko miało rączki z daleka. Moje znajome mają ten wózek i zachwycone, ja jestem w nim zakochana, jedyne obawy to ta zima, ale jakoś to rozwiążemy. Jesteśmy bardzo mobilni więc musimy mieć coś co nie utrudni nam przemieszczania się :)
 
reklama
witam z rana u nas dzis ponuru na niebie . co do zakupów to ja narzie nie robie mam zamiar jak juz bede w paryżu i tam bede robic wyprawke bo niechce mi sie ciuszków z tad targac .zreszta z tego co mowi mój to tam w maire jest tansza odziez niz u nas a agd to juz wogóle pralka kosztuje tam 150 euro na nasz jakies prawie 400 zł jest roznica
 
Do góry