reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Mamaagusi wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzinek!!!
Efa, gratuluję pięknego wieku Olusiowi :-)

A ja dzisiaj chyba nie ma nastroju na żarty.Nadrabiam i nadrabiam i widzę, że pojawiły się Cass, Rysia i kilka dziewczyn które raczej rzadko zaglądają - ZOSTAŃCIE Z NAMI!! To nie prima aprilis :))))

Sarisko,
jestem ósma w nowym głosowaniu :-)
Dziulka, no nie wierzę! Kto jak kto ale TY dajesz się pokonać w walce na fochy takiemu Małemu Bąblowi???
Strip, co do odstawiania piersi to rzeczywiście jedna z najlepszych (najbardziej sktuecznych metod) żeby dzieć przez weekend (dwa-trzy dni) był ciągle z babcią, teściową albo nawet znajomą mu koleżanką! I tu ie chodzi o to, żebyś Ty dziecia w ogóle nie widziała przez ten czas na oczy, ale o to, abyś spała w innym pokoju, nie zajmowała się jedzeniem ani karmieniem, usypianiem ani tuleniem gdy jest histeria, itd. Bo histeria będzie, to nieuniknione, ale warto poświecić weekend żeby mieć wolne kolejne 6 miesięcy (po tym czasie dzieć sie pewnie sam by odstawił). No i dlatego pisze o babci, kolezance czy kimś bliskim, bo ta osoba chyba lepiej zniesie takie szaleństwo niż obca niańka. Choć róznie bywa...

Justyna nauczyła się piszczeć parę dni temu. Robi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak długo jej oddechu wystarcza i na całe gardło piszczy. Jak tylko się nudzi. Dobrze że na bb się pisze, bo jakbym miała rozmawiać to byłoby ciężko - już ogłuchłam....
 
reklama
mamagusi naj naj naj w życiu

strypid oj wspołczuje może wkoncu ze meczenia padnie

Sugar nawet nie wiesz jak zazdroszcze rowerku. Ja bym sobie chetnie pojedziła ale niestety mam z kim niuni zostawic. A teaz jeszcze w DDTVN mnie wkurzaja ze sezon na rorki, rowery itp. Chyba musze moja nauczyc jezdzic na rolkach

Efa gratuluje Olusia na szóstke

Natolin mysle podobnie i jakos wogole mi nie szkoda że małej wogole nie karmiłam. Podziwiam tez co tak sie poswiecaja. Jak niunie kocham ponad zycie ale nie umiała bym sie az tak poswiecic. Jak bym miała miec drugie i mogłabym karmic to nie wiem czy bym z góry nie zrezygnowała.

Emiliab nic ciekawego nie powiedzieli

Jejku jak ja dzis sie wyspałam. Młoda poszła spac o 18.30 i spała do 8.15 z przerwa o 5.30 na pieluszke i mleczko.
 
Happybeti a Ty coś wiecej o skazie słyszałaś?

A chciałam Wam o tej diecie 9 tyg jeszcze dodać info, bo dopytałam koleżanki. Ona przez te 9 tyg schudła prawie 20 kg. Potem jeszcze kontynuowała dietę i schudła kolejne 20 kg.
 
dawidowe a Ty myślisz, że ja mam z kim Artka zostawic? Ja kiedyś pisałam, że my tu sami jak kołki. Mąż w pracy codziennie do 16.
Ja mam rower stacjonarny :-) :-) :-) Ja pedałuję, a Artuś dokazuje na macie ;-)
 
U mnie M. się nabrał że mamy pierwszego zęba :-) Jak napisałam, że to Prima Aprilis, to zadzwonił i odparł, że już się wszystkim pochwalił i że łeeee.... Numer na ciążę u mnie nie wypali z wiadomych powodów :-)
 
dawidowe a Ty myślisz, że ja mam z kim Artka zostawic? Ja kiedyś pisałam, że my tu sami jak kołki. Mąż w pracy codziennie do 16.
Ja mam rower stacjonarny :-) :-) :-) Ja pedałuję, a Artuś dokazuje na macie ;-)


ja mam steper ale jakos szybko mi sie ambicje konszyły ale poa ich poszukac

a dzis duzo grubiej ubieracie dzieciaczki? szczeglnie na góre bo doł zawsze mozna okryc kocykiem
 
.... Numer na ciążę u mnie nie wypali z wiadomych powodów :-)

U ciebie może by wypaliło to,że będą np. bliźnięta,albo jeszcze więcej...

dawidowe u mnie dość mocno wieje,więc: body z krótkim rękawem,bluzeczka z długim i kurtka taka wczesnowiosenna. No i czapka obowiązkowo. Wczoraj,jak nie wiało,to Franek miał podobny zestaw,tylko zamiast kurtki miał sweterek wełniany
 
reklama
no bo js nie wiem czy grubsza kurte polarowa czy ciensza polarkowa.


chyba jak sie obudzi to wyjde na balkon. Nawet nie mam jak ludzi obserwwowa bo okna nie wycodza wogole na miejsce gdzie sa ludzie. Nie ma ulicy tylko przejdzaja tramwaje.
 
Do góry