reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witajcie!
Na początku gratuluję Wojtusiowi i tobie,strip kupy:-)!!!!!!!
Nocka super! Franek obudzi się dopiero o 8 i nawet nie płakał,tylko wpatrywał się w karuzelę:-D
Na spacer też się wybieram,ale nie wiem,czy nie zostawię Jakuba u sąsiadki,bo coś mi nieciekawie kaszle:-(...
W środę idę do pediatry z wynikami Jakuba,to może podpytam o zwolnienie,chociaż do końca maja jeszcze trochę czasu...;-)

Mam do oddania kupony rabatowe na kosmetyki hipp . Ja ich nie zużyję,a może którejś z was się przydadzą. Kupony są ważne do do 31 marca,do zrelizowania w rosmannie. Piszę to tutaj,może szybciej dotrze...

Ze zwolnieniem nie możesz czekać do końca urlopu. Chyba że potem planowałaś wrócić do pracy a nie iść na wychowawczy. Jak już zacznie się wychowawczy to nic ci nie da zwolnienie. Jakim cudem masz tak długo urlop? Mi wyliczyli do 5 maja a mam 53 dni.
 
reklama
mala mi i inne dziewczyny do których dochodzą ulotki kaufland - proszę Was dawajcie znać jakby znowu była taka super promocja na pampersy jak jest teraz, bo ja nie mam :-( a dzisiaj przed moim tatą wykupiono ostatnie paczki czwórek :-(
Okey będę miała to na uwadze i będę informować w odpowiednim wątku o promocjach:-):-).

dobranocka zdrówka życzymy Ci! Twój M. ma racje, bo skoro sama się bardzo źle czujesz, to może lepiej nie wychodź nigdzie z Justysią! Może wystaw ją na balkon? albo ubierzcie się grubiej i otwórz okno. W Twoim stanie to chyba najlepsze rozwiązanie! A chleb Twój M. może kupić:-).

strip gratuluje kupy! super!
lolisza a Tobie zazdroszczę wsi:-).
emilab zdrówka dla Jakuba!
sivle69 nie martw się, mój mąż jak przyjechał do nas ( tzn do moich rodziców gdzie ja byłam z małym) po tygodniu jego nieobecności to mały też się skrzywił i zapłakał jak mąż wziął go na ręce!

A ja się zmobilizowałam, umyłam włosy, ubrałam siebie i małego i wyszliśmy na spacer. Słonko super świeci za oknem tak więc spacerek udał się jak najbardziej- spacerowaliśmy na osiedlu oraz na sąsiednim osiedlu, gdzie jeszcze zahaczyliśmy o aptekę bo musiałam mężowi receptę wykupić. Mały usnął w wózku- chyba tak dobrze mu jest no i nadal śpi, położyłam gondolkę w pokoju, otworzyłam okno i przy okazji się wywietrzy w pokoju i mały nadal pośpi:-). Dzisiaj tyle mam spaceruje z wózkami że Szok :)
Idę poczytać co popisałyście w innych wątkach.
 
hej hej. wczoraj nasza córka miała chrzest i nie miałam czasu was ostatnio czytać systematycznie. i co ja tu widzę...:-) Dobranocka, Elfa trzymam kciuki za ciążę :-) trochę Wam zazdroszczę ale boję się z mężem mieć już następnego dzidziusia.
moja córka wypija już po ok 1000 ml na dobę. nieźle nie? i wystarczyła tylko zmiana mleka... tak czy siak za waszymi radami zmienię pediatrę bo nie mogę po każdej wizycie wychodzić wkurzona i wystraszona czy mojej córce nic nie jest...
 
Myslalam,ze maly pospi na dworze a ja bede miala chwile spokoju ale niedosc,ze dzieci z przedszkola dra sie w nieboglosy(lataja po dworze)to jeszcze deszcz zaczal padac...:(
 
dobranocka zdrówka życzymy Ci! Twój M. ma racje, bo skoro sama się bardzo źle czujesz, to może lepiej nie wychodź nigdzie z Justysią! Może wystaw ją na balkon? albo ubierzcie się grubiej i otwórz okno. W Twoim stanie to chyba najlepsze rozwiązanie! A chleb Twój M. może kupić:-).

Justyna od godziny na balkonie :-)
Wyslę M. po chleb, a co.

A czy dobrze pamiętam że Rzutka miała do dzisiaj zdecydować co z jej dzieckiem...? Rzutka, czekam z niecierpliwością na info!

Aha, no i Dziulka miała iść do gina po zmianę tabletek i sprawdzić, czy te dreszcze wieczorne to czasem nie dzidzia :-)
To dzisiaj?
 
Efa powodzenia w staraniach

Dorisday wszystkiego najlepszego z okazji imienin

Dziulka u nas narzędzia leżały przez miesiąc po tym jak składali z tatą meble i w końcu się wkurzyłam i mówię,że albo ja zaniesie do piwnicy(ja absolutnie nie schodzę do "krainy pająków"brrr!!!) albo je sama schowam gdzieś,ale niech nie ma pretensji jak dostanę zaniku pamięci i nie będę wiedziała gdzie je schowałam,hehe pomogło.

Alicja fajnie,że miałaś miły wieczorek.

Onesmile gratuluje męża,nie jest dużo takich.A Ty dalej kochana odciągasz mleko,masz cierpliwość.

miniu77 ja planowałam dać mężowi nasze zdjęcie ślubne wywołane w jakimś dużym formacie i oprawione w ramę,tak żeby mogło wisieć na ścianie w salonie.W sumie to taki prezent też dla mnie.Tylko nie wiem czy zdążę...nie wiem jakie terminy są u fotografa,bo mają teraz sporo zamówień.NO i na deser oczywiście ja! Postanowiłam go uwieść...a nie ch ma

Strip możesz marudzić i żalić się ile tylko chcesz.NIe myśl o chorobach,na pewno wszystko się unormuje,a jeszcze ush zrobisz i mam nadzieję iż Cię to uspokoi. A znajomą za tego palucha to bym naprawdę opierniczyła,albo chociaż zwróciła uwagę,ale to często po fakcie się mówi dopiero co ja bym nie powiedziała albo ca ja bym nie zrobiła,ja tak mam czasami,a potemjestem na siebie zła.Doczytałam dalej-że kupa już jest-SUPER!!!!

sparrowkot pamiętam i też pozdrawiam

ameli mój Krzyś też miewał śluzowate kupki,jak był jeszcze na piersi.Pediatra kazała wtedy podawać jakies priobiotyk do mleczka.POmogło.Na sztucznym tez czasem mu się zdarzy,ale tylko troszeczkę i to już podobno w normie.

Dobranocka,życzę dużo zdrówka.Ciężko chorować jak trzeba się zająć dzieckiem,a co do grypy,przeziębień w ciąży się nie martw,co innego gdybyś brała jakieś mocne leki.Ja akurat była zdrowa w ciązy,ale tak naprawdę wiele ciężarnych choruje w trakcie ciąży i nic się dzieciom nie dzieje.

Lolisza "wylaszczyć się"heh no mnie tez by się przydało

margerrita zdrówka życzę dla syncia.
 
Ostatnia edycja:
emila ja uzwyam hippa kosetykow, co za kupony masz, bo moze sie usmiechne :)

To są kupony z pudełeczka hippa,który dostałam kilka dni trmu. Oprócz tych kuponów są też zmiżki na słoiczki hippa,ale te mam zamiar wykorzystać. Rabaty są od 20 do 25 %. I tak:Oliwka 200 ml-rabat 20%; krem na odparzenia 25% rabatu płyn do kąpieli 25% rabatu; szampon 25 % rabatu mleczko pielęgnacyjne 20% rabatu. Jak chcesz,chętnie ci wyślę;-)


Ze zwolnieniem nie możesz czekać do końca urlopu. Chyba że potem planowałaś wrócić do pracy a nie iść na wychowawczy. Jak już zacznie się wychowawczy to nic ci nie da zwolnienie. Jakim cudem masz tak długo urlop? Mi wyliczyli do 5 maja a mam 53 dni.

Ja mam jeszcze zaległy z 2009 roku. A na zwolnienie chcę iść przed wychowawczym,czyli bezpośrednio po wypoczynkowym.A może wezmę po macierzyńskim...
 
Hejo mamusie :)

Zniknełam na weekend, a tu tyle stron do nadrobienia :). Nie bylo mnie, bo w weeknd urodziny i do tego znajomi do nas przyjechali i nie ma kiedy nawet usiąść. Tak wiec :
spoznione gratulacje suwaczkowe dla emiliab, rysia, sheeney
Doris imieninowe :)( kurde ja mam szwagierke Dorotke i ma 5 września i dlatego nie kojarzyłam,że teraz Doroty)
Dobranocka kochana zdrówka. Ale nas tzrymasz w niepewnosci z tym testem...
Strip to jest własnie macierzyństwo, kto by pomyslał, ze człowiek bedzie sie z kupy cieszył. Ale wiemy jaka to ulga dla ciała, wiec tymbardziej dla takiego malutkiego.
Alicja super, ze małż Ci wynagrodził, ale nie odpuszczaj tak łatwo :)
Klub nieładu artystycznego mimo czasem największych moich chęci ten nieład występuje tez u mnie :)
Margaritko mysle, ze synus nie zadl tej malej czesci, bo pewnie dalby Ci o tym jakos znac wiec sie nie martw pewnie jakos odpadlo przy chowaniu.
Idus i Tobie zycze, zeby Inka pospała sobie 8 godzin :) w nocy.
Spawrokot a ja nawet o Tobie myslalam ostatnio i tez ciekawa jestem jak sie poukaldalo $ i ciesze sie ze Waneska sie dobrze chowa.

Dziewczynki i wiecej nie pamietam co chcialam napisac. Moj małż. tez wszystko robi w domku(jesli mi sie nie uda chatki ogarnac) przewanie obiadek jest(chyba ze zje na miescie) i przy małej tez :)..... lece poczytac inne watki . milego popoludnia
 
reklama
Do góry