reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ech, to kiepsko... ja pod tym względem na Piotrusia narzekać nie mogę. zależy od dnia, ale dzisiaj np zjadł 19:50, 20:10 kąpiel i ok.20:30 już spał
 
reklama
onesmile ja dzięki tej diecie ze względu na karmienie straciłam kilka "ładnych" kilogramów, więc to jest nawet dobre ograniczenie ;-) bo mnie np teraz nic nie powstrzymuje...

No wlasnie z jednej strony to fajnie,bo - mam nadzieje- schudne,ale jak widze meza i moja mame zapychajacymi sie Ferrero Roche, albo sernikiem, makowcem, tudziez Delicjami, to chce mi sie wyyyyyyyyyyyyyyyyyyc!!!

Pawel tez 20.30 juz spi. Ida, masz po prostu dziecko typu 'Sowa' :-)

Ja tez jutro wpadne na Sylwka na BB, tylko w Edi jest godzina do tylu, wiec postaram sie byc z Wami o 23ciej czasu szkockiego, czyli o 24tej w Polsce.;-)
 
Onesmile, to Ty dwa sylwestry zaliczysz! :-) Oczywiscie - z nami ten ważniejszy, hehe ;-) Fajnie ze będziesz!

Witam się z rana.
Obiecałam zrobić M. sushi na dzisiejszy wieczór. Mam koleżankę rodowitą japonkę, której mama jest mistrzynią sztuki gotowania w swoim regionie w Japonii. A ona odziedziczyła talent - i pracuje we wrocławskiej japońskiej restauracji. Trochę mnie poduczyła jak się co nieco robi, zobaczymy jak mi wyjdzie :-) Pierwszy raz... Dam Wam wirtualnie spróbować hehe ;-)
 
I pomyśleć że jeszcze paręnaście godzin i znowu będziemy starsi o rok heh :)
Ja też pewnie będę tutaj z Wami dzisiejszego wieczoru.
Onesmile- rzeczywiście Ty to aż dwa Sylwestry przeżyjesz :D
Dobranocka- na pewno Ci dobre sushi wyjdzie, Ty to masz talent kulinarny :*

Łukasz już po mleczku, ja po śniadaniu. Właśnie siedzę z mokrymi włosami na głowie i muszę zabrać się zaraz za wyprostowanie włosów bo po 12 chcę iść z Łukaszkiem na spacerek bo zaledwie -3 stopnie tak więc pogoda na spacer odpowiednia, a Pani doktor kazała nam spacerować :)
 
no to ja tez sie daloczam do sylwestrowania na bb :)
co do auta, to drugi lakiernik zaspiewal 700zl (kurne tam jest tylko pare rysek, no zesz, ceny z kosmosu) i zegnajcie znizki z oc, no cuz takiej kasy po swietach nie wyciagne z portfela... mialam w hesti ubezpieczony samochod wiec w lutym bedziemy szukac cos tanszego
co do spania, zazdroszcze wam, ze wasze maluchy przesypiaja nocki, u nas jest pobudka 23 / 3 /5 tak +- i czasem o 5 juz witamy dzien. choc ja bym wolala pospac
teraz maly ma swoja krotka drzemke a potem spacer, mala mi ja spaceruja nawet jak jest duzo zimniej, byle nie wialo, jak wieje to odpuszczamy sobie, choc moje dziecko domaga sie spaceru nie wazne co za oknem, wtedy robi mu scieme, ubioeram ide do windy pare runek po korytarzu i do domu przy balkonie aby nawdychal swierzego powietrza i spi :)

dziewczyny poradzcie cos, maly ostatnio nauczyl sie zasypiac przy cycu i nie ma innej opcji, jak go tego skutecznie bez szarpania moich nerwow oduczyc HELP HELP HELP
 
ja na spacerku juz tydzien nie bylam:( bo zimno i mokro:( i buty mi przemakaja:( do tego to zamieszanie z przeprowadzka. Teraz mam 3p bez windy:( mam zamiar dzwigac sposobem Efy i dziewczyn-osobno stelaz, osobno gondole.
Balkonu nie mam zeby werandowac:( Myslicie, ze lepiej choc mala cieplo ubrac i okno otworzyc? hmm
 
No ja się na spacerek niedługo wybieram.
Ech, kto by pomyślał, że właśnie ostatni dzień roku ...

przestraszyłaś mnie tym tekstem o szczepieniach.... jaki to u Ciebie koszt, Ewuś??? i napisz jeszcze jeśli możesz - jak dawkujesz te czopki Viburcol? w przeliczeniu na kg czy normalnie 1szt na raz???

Koszt horrendalny, nawet nie chcę liczyć. Na szczęście płacą moi rodzice. A Viburcol daję czasami, natomiast chcę go zawsze mieć w zapasie :)
 
reklama
SARISKA, :*:*:* PRZYTULAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

mała mi, gratuluję:D

słuchajcie, ja nie wiem jak wy to robicie, że wasze dziecki zasypiają o normalnej porze - dla mojej pora na sen to mniej więcej teraz!:/// masakra... nie ma szans żeby ją prędzej uspić... wczoraj i tak mi sie udało wyjatkowo "zasnąć" ją o 22, oczywiscie przepisowe zrywy jeszcze musiały być, ale o 22.30 była juz w łóżeczku...

dla mojego syna też standardową godz.usypiania jest godz.24.00,później pobudka ok.3 i potrafi tak nie spać do 7 i od 7 śpi tak jeszcze do 9 i tyle...jejku jak ja zazdroszcze wszystkim Mamusiom,które mają przespane noce a z Tobą Ida łącze się w bólu:-)
Dzisiaj żyje tylko dzięki kawie:-)
 
Do góry