reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
Cześć dziewczyny. Okres powinien przyjść wczoraj lub dziś, od 2 dni czuje że to już tuż tuż, ale póki co nie ruszyło. A tak czekam żeby już zacząć nowy cykl i nowe szanse 😒 jak się czujecie w ostatnich dniach przy tej zmieniającej się pogodzie? Ja jestem baaardzo zmęczona, w sumie nie wiem czy to bardziej kwestia mnóstwa pracy czy pogody czy wszystko razem 🤪
Ja się czuję coraz gorzej 😅 nie nawidzę zimy już mnie depresja dopada 🥺 myślę, że wszytko razem jeszcze hormony do tego 😬
 
Cześć dziewczyny jestem pierwszy raz na kreseczkach, poproszę o zapisanie na 26.10
To będzie moja 5 ciąża (mam je do dziecko i w tym roku 2 poronienia do 10 tc)
Dzisiaj jadę na pobranie krwi na zespół antyfosfolipidowy.
Jedną z lekarek mówiła żebym brała acard od dwóch kresek, ale ja wymiotuję po polopirynie a to chyba to samo więc ogólnie to sama nie wiem co mam robić w kolejnej ciąży
witaj 🙋‍♀️ robiłaś jakieś badania zarodka po poronieniu ?
 
witaj 🙋‍♀️ robiłaś jakieś badania zarodka po poronieniu ?
Nie robiłam, w pierwszym poronieniu w tym roku to w szpitalu po tabletkach że tak powiem wszystko poleciało do wc
A w drugim poronieniu nie było zarodka tylko pęcherzyk się rozwinął i to słaby (było podejrzenie pozamacicznej)
 
reklama
Do góry