reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe brzuszki <3

Larka z chęcią dałabym z połowe brzucha bo i tak będę mieć wielki ;-)

U mnie np. mój brat to plotkarz i jeszcze nie wie chociaż bratowa wie od dawna :)
 
reklama
Neilaaa, szczupła dziewczyna z Ciebie, brzusio ewidentnie ciążowy :)

Wesoła Kobietka, wypatruję, aż u mnie też będzie tyle widać brzuszka, super! :)

U nas wiedzą na razie tylko rodzice z obu stron i rodzeństwo. Wszyscy potrafią trzymać buzię na kłódkę także jesteśmy spokojni :D Za jakieś dwa tygodnie powiemy dziadkom, no i może jakimś znajomym w końcu :)
 
Ostatnia edycja:
Slodkie te Wasze brzucholki ;)

U mnie wszyscy wiedzą juz od dawna. Od testu do wizyty czyli jakies 3 tygodnie nie mowilam wszystkim znajomym. A po wizycie w 7 tyg juz nie bylo tajemnicy. Ja mam takie nastawienie chociaz wiem, ze moze byc inaczej ale mysle, ze bedzie wszystko ok ;)
 
U mnie to samo, wszyscy juz chyba wiedza [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja powiedziałam mojej mamie, a ona zajęła się rozpowiadaniem rodzinie. Haha tzw. poczta pantoflowa. Też jestem zdania że co ma być to będzie , czemu mieliby nie wiedziec :)
 
Wybrzuszylo mnie w sumie przez weekend. W piatek bylo plasko. A po nogach mi sie Mala wspina ;)
 

Załączniki

  • IMG_20160321_135345.JPG
    IMG_20160321_135345.JPG
    99,4 KB · Wyświetleń: 227
Jaki szkrab cudowny [emoji4] piękne zdjęcie, a brzuszek coraz większy, juz sie nie ukryjesz [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry