reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Mnie nawet nie wkurza to, że nie mogę zasnąć, tylko to, że nie mogę leżeć spokojnie tylko tymi nogami macham i je napinam i tak w kółko! Dobrze, że przed południem mija i mogę te 4h się zdrzemnąć :-) ja urodzę to połknę moje lekki razem z opakowaniem :-) :-) :-)!

Czy u Was też tak duszno? Bo ja siedzę i czuje, że się kleje od tego upału i duchoty:-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila strasznie ci współczuję ;( ja już bym też chciała urodzic, mam dość. Duża macie torbę do szpitala? Ja do szpitala ciuszkow dla młodej nie biorę, dopiero na wyjście
 
@Wiktorka88 0 ja właśnie kombinuje jaką. Chyba kupię małą walizeczke. Torba która mialam poprzednio po pierwsze byla za mała a po drugie się już rozpada.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
yyy pakujecie juz torby?
ja nawet nie myślę o tym haha
myślicie że już pora?
kurde ja musze wszystkie rzeczy zgromadzić u siebie bo mam w kilku miejscach[emoji14]ba! w dwóch miastach nawet ;)

zaczęły mi puchnac stopy nawet jak nie chodzę nigdzie :(
znajoma polecala krem z ziaji z kaszranem ponoć rewelacyjny a jej bardzo stopa jedna puchla. ..

ja mam w ogóle fazę. .. trzy dni temu pieklam ciasto... a że wczoraj się skończyło to dzisiaj znowu zrobiłam ale bez pieczenia i jest takie mega ze musze się powstrzymać żeby nie pozrec całej blachy[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybki a na kiedy masz termin?
jejku ja się dowiem 12.09 i wtedy będę siala panikę i się pakowala[emoji14]póki co remont to priorytet i pomalować sypialnie... no i ślub[emoji14]a poród jak juz wszystko będzie załatwione ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chcę też na dniach spakować walizkę. Co prawda we wtorek zaczynam szkołę rodzenia ale nie będę czekać aż tam wszystko powiedzą. Najwyżej dopakuje to o czym nie pomyślę. Martwię się że potem nie zdążę...
 
Do góry