reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja już po usg ;) jakie to cudowne zobaczyć fikajacego bobasa ;) machajace nóżki i rączki :) ulga wszystko dobrze nosek widać serduszko posluchalam ale dzidziul się obraził i poszedł spać i choć lekarz nami majtal to zacisnal nogi i koniec współpracy :)
 
reklama
Witam,
Kamilaa najważniejsze, że dzidziuś zdrowy.
Wiecie co aż dziwne jak wiele psychika potrafi zdziałać przy zachodzeniu w ciążę. Cieszę się, że każdej z nas się to udało i oby teraz szczęśliwie do października :)
Poziomki kciuki za męża!
A my dalszy ciąg przygód z mieszkaniem, niemal książkę mogłabym o tym napisać...
 
Tola właśnie i mi się co chwila robil stan zapalny dziąsła przez 8, która nie mogła się przebić... Współczuję strasznie, ja czasem tatum verde psiukałam w to miejsce jak już nie mogłam wytrzymać zawsze to troszkę złagodzi ból no i działa przeciw zapalnie.
 
U nas roznica bedzie 5 lat Miedzy M i 15 miesiecy miedzy Zo.

Siedze w dluuuugiej kolejce do zakaznej i w koncu mam okazje ponadrabiac. Kurcze wydaje mi sie ze moj Mlody tez powinien mieć zabieg ale za nic w swiecie nie chce nikomu pokazac siusiaka i nie da sie wytlumaczyc ze lekarzowi trzeba. Za to zeby zdjac majtki z chlopakami w przedszkolu i sobie dupska pokazywac to nie ma oporow.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny między Angel talk a sound jest duża różnica- konstrukcja tego pierwszego nie pozwala na wykrycie tętna poniżej 16tc. I raczej dostępne w necie modele to sound -ja talk kupiłam w sklepie medycznym.. spanikowałam wtedy przed badaniem usg :-) no mój błąd ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tola haha wybacz ale zdjecie twojego synka mnie powalilo. Zabawq musiala byc przednia ;)

Ja bardzo chcialam miec dzieci rok po roku ale niestety z drugim nie udalo nam sie tak od razu. Za to z trzecim zaszlam w pierwszym cyklu staran. ;) teraz mam mega obawy jak sobie poradze z trojką dosc malych dzoeci ale co ma byc to bedzie. ;)
 
Do góry