reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Aaa i jesze jedno... To jest moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem jak sie zachować, czego unikać... Wcześniej dużo ćwiczyłam (grałam w siatkę) a teraz nic...
Może macie jakieś rady ??
Bede wdzięczna za każdą informację :)
 
reklama
Ruda ja w obu przypadkach po dwoch dobach uciekalam do domciu wiec mi ok 15 szt o ile dobrze pamietam starczylo. Wiecej nie pakowalam ale w domu w razie czego na wierzchu zostawilam.
 
Ja byłam 3 doby. A używałam huggies zielone bo czerwone były jak cerata. Pracuje z dziećmi i mam do czynienia z różnymi pieluchami i też są fajne z aldi ale firmy nie pamiętam musiałabym sprawdzić na stronie. Ale jako pierwsze napewno kupię z pampers bo miałam raz dade ale lipa strasznie .
 
No to ja byłam 13 dni :/ Rekord :p więc też pampy dowoził D.
Ja uzywałam pampersów... próbowałam huggis ale srednio mi pasowały ... po Dada mały miał krostki na pupie... więc wróciliśmy do Pampers....

teraz też będziemy ich używać zwłaszcza, że w Norwegii są za grosze więc mój mi nawiezie pol samochodu;) tylko juz mu zapowiedzialam zeby czasem, nie nakupil samych malutkich bo bedziemy handlowac :D

Witam nową koleżanke;)
 
reklama
Marta my najpierw pampers biale a potem na noc pampers zielone a na dzien dada i pampers inne dla mnie nie bardzo najgorsze to byly rossmanowskie ( b grube) i pampers pomaranczowy( przeciekal b szybko) ja zawsze polowalam na promocje i polecam strone promobaby pewnie czesc dziewczyn zna wszystkie dzieciece promocje podzielone na sklepy, marki lub produkty nie trzeba wertowac gazetek:)
 
Do góry