reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
@Rybki to twoja córcia ma AZS ? dobrze pamiętam... bo mój też ma problemy skórne plus alergia i wlasnie sie zaczyna... możesz mi polecic jakiś dobry kremik do buzki i balsam do ciala? Młody ma już dość mocno przesuszoną skórę... tak to nigdy nie miał... i na twarzy tak samo zwłaszcza na nosku...
Ja ci polecam pozwiedzać apteki i poprosić o próbki. Potestujcie. Obecnie myjemy w oilatum i smarujemy atopikiem. Używamy też emoilum. Do tego mamy maść robiona ze sterydem,syropy alergiczne i wyciszające oraz psikacz do nosa i krople do oczu. U nas super krem raz okazał sie uczulac. Oddałam bratu bo u niego dobrze działał. Atopik ma fajną konsystencję ale niestety nie widzę rewelacji (choc na mojego męża dobrze działa).
Koniecznie proś lekarza o lek na alergię jak najszybciej. Ja zawsze zaczynam dawać przed paleniem.
 
Rybki i Aria. Jesli mogę sie wtrącić to moje dzieci tez mają atopową skore zreszta jak i ja ;p z emolientow przypasowal nam jedynie balneum baby. Potem uzywalismy svr rozowy ale jak za te pieniadze nie zrobil na mnie wrazenia. Chociaz przynajmniej nie uczulal mi dzieci jak np.emolium lub atoperal. Teraz wynalazlam emulsje do mycia ciala i wlosow z konopii firmy cutishelp i to jest to. Smaruje dzieci i siebie od 4 lat (Syna 1,5 roku) dexerylem i to jest moj nr1. Polecam ;)

Link do: Emolienty dla dzieci i niemowląt - CutisHelp mimi
 
Moj mlody ma strasznie nasilone AZS i ciezko mi bylo znaleźć cos niesterydowego co by dawalo jakis efekt, az przez przypadek gdzies na forum laska napisala ze sprowadza krem z USA, jako ze ja tez mam ta mozliwosc kupilam na probe i jest rewelacyjny z aveeno seria egzema therapy. W PL niestety jej nie widzialam. Kupuje mas i proszek i efekty na skorze sa takie jak po sterydach, odkad uzywamy Mlody ma super skore. Niestety teraz pojawil sie kaszel... Myslalam ze oskrzela, ale bylismy wczoraj u lekarza i wychodzi na to ze to to co pyli. Wiec bez lekow sie nie obejdzie.

Z Mloda dalej kiepsko. Przestala wymiotowac ale biegunki sa tragiczne i zastanawiam sie calkiem powaznie nad ta kola tylko kurcze boje sie ze moge jeszcze zaszkodzic temu malemu brzuszkowi..
 
Kleszcz wyjęty. .. lekarz oglądał i powiedział ze nie ma zaczerwienienia jest ok ... mam oglądać i gdyby pojawił się rumień to wtedy wdrożymy antybiotyk. Bo tak to nie będziemy go faszerowac profilaktycznie.
Wyciągała pani pielęgniarka pokazała mi ze cały wyszedł.
Przy okazji dostałam syrop i aerozolu do nosa na alergie. Ma brać do końca sezonu czyli do września
 
reklama
Do góry