reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Aria no właśnie można spokojnie ;) to taki mit powtarzany na okrągło. Pokarm nie bierze się z jelit tylko z krwi, a przecież we krwi nie masz wzdęć ;)
Ja jadłam i jem nadal wszystko, dosłownie, bo łącznie z bigosem tydzień po porodzie i mała kolek nie miała. Bo kolki to też co innego ;)

Ja też jadłam normalnie, tylko ograniczała Się ze słaba herbatą i mniej cukru, ale to jednak nie mit. Ma to czasem wpływ.
 
reklama
PerseaNigre oczywiscie ze przenika dowiedziono naukowo aczkolwiek po kilku godzinach zostaje wydalony :-)Masz jakies inne zdanie?


Tola81 też jestem tego zdania :-)
 
Pewnie ze przenika. Nie wypilabym nawet jednej lampki karmiac ani bedac w ciązy. Choc tez krazą rozne opinie ale ja bym nie mogla. Dla mnie picie nie jest takie wazne zeby ryzykowac zdrowia dziecka
 
Madziula no wlasnie dążę do tego ze skoro przyjmiemy, ze alkohol przenika, to przenika i kalafior i kapusta i pomidor i leki i substancje narkotyczne. Po niektorych lekach mleko zmienia kolor. Kwestia tego ze jednym dzieciom to szkodzi innym nie. U nas nie bylo problemow przy karmieniu ale nie uwazam, ze mozna wszystko jesc, pic, palic czy brac dowolne leki.
 
PerseaNigre mialam napisac wlasnie ze po niektorych produkatach mleko moze zmienic kolor (po kawie) ale stwierdziłam że stwierdzicie ze jestem jakas nawiedzona i popadam w paranoję z tym jedzeniem ;-) Cieszę że ze też masz takie zdanie ;-)
 
Hej! Ale ja się cieszę że mam wolną chatę!
Tylko teraz myślę - czy skoczyć na zakupy, czy w domu coś porobić :)
 
Wydaje mi się dziewczyny że znaczenie ma to ze każdy z nas ma inne dziecko i może same to inaczej przerabiamy, mój nie miał kolek, jadłam grzyby, kapuste i inne :-) a majac doświadczenia jak Madzia trzymałabym się racji Pani Dr K.
Ja bardzo lubię fastfoody, ale nie jem ich w ogóle a to nie znaczy że jem zdrowo, warzywa, owoce z pescytydami, wędliny z konserwantami nawet te najlepsze. Mam swój ogród sadzę tam od lat warzywa różne, a w tym roku odpuszczam że względu na to co spada do ziemi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie zauważyłam nigdy zmiany koloru mleka - smak tak, A odciągałam na litry.
Ja byłam na diecie lekkostrawnej bo po cc i u nas w rodzinie duże obciążenie alergiczne.

Moja szwagierka jadła od pierwszego dnia wszystko co chciała i ej dzieciom nic nie było.
 
Do góry