reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
@Paulina_ tule :) a mężowi nagadaj ... powiedz mu, że Ci przykro - może zrozumie... tylko tak wprost kochana- -mój D. zawsze powtarza jak się zbytnio rozwijam, że od połowy nie pamięta co mówię i żeby mu jak krowie na rowie... mi 2 razy powtarzać nie trzeba :D a jaka ulga a, że przy okazji chlop ogarnie o co mi chodzi to 2 plus:)
 
Najgorsze jest to ze oboje pracujemy, do tego w domu wymagające dziecko plus moje mdłości, ale ja musze ogarniać. Dobra nie marudze. Dzięki dziewczyny!
 
Też lece spać, dzień intensywny ale za to lody pochłonięte ;-)
Także czasem się wkurzam, że trzeba się przypominać o sprzątaniu ale my widzimy inaczej a facet jak zmęczony udaje, że tego nie widzi :-)
 
reklama
Do góry