reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mój jak byliśmy na zakupach to był taki podekscytowany,że wszystko chciał brać co mu w ręce wpadło:) i tak mnie tym rozczulił. Oczy mu się świeciły:) nawet za różowym rowerkiem patrzył ale mu wyperswadowałam bo to za wcześnie:D
 
reklama
Mój jak byliśmy na zakupach to był taki podekscytowany,że wszystko chciał brać co mu w ręce wpadło:) i tak mnie tym rozczulił. Oczy mu się świeciły:) nawet za różowym rowerkiem patrzył ale mu wyperswadowałam bo to za wcześnie:D


mój jak wpadł w szal zakupów to się za głowę złapałam, najjpierw karton z rzeczami do karmienia wiec mam zapas butelek smoczków i innych cudów natury a teraz pieluszki oczywiście mówi ze jego syn nie będzie miał żadnego uczulenia i hurtem kupił 0 i 1 z tych złotych pampersów, ja jeszcze się zastanawiam nad bella happy bo widziałam ze one jako jedyne miały wykrojone miejsce na pępuszek
 
co wy na to :
PAKIET METAMORFOZA
230zł
Zabieg pielęgnacyjny twarzy
Manicure hybrydowy
Pedicure hybrydowy
Przedłużanie rzęs 1:1 powinnam sobie zażyczyć w ramach prezentu ciążowego :)
 
Położna wyraziła zgodę na paznokcie :) zresztą są neutralne u rąk. Moj walczy z pokojem i wkurza mniw tylko bo zdenerwowany chodzi. I ciśnie mi sie na usta, a nie mówiłam. .Dziewczyny przekażcie mi cierpliwość bo go udusze
 
Ciekawe co mój mąż mi kupi za urodzenie syna ha ha bo jak kupuje prezenty na inne okoliczności każe mi sam sobie kupić bo on nie wie co a teraz się o nic nie pyta
 
reklama
Wiktorka, u mnie to samo. Trzeci miesiąc rozpierdziel w mieszkaniu, ale spoko, na wszystko jest czas. Mebelki nawet jeszcze nie doszły, jak na to patrzę to mi się wszystkiego odechciewa. Oficjalnie jesteśmy chyba ludźmi z najdłużej ciągnącym się remontem w historii :(:(:(

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry