reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Jak czytam o tych waszych porodach to aż mi ciarki idą.

Chybra ja włączam kołysanki ale same melodie na razie. Ale i tak nie ma to jak cyc.

Dziewczyny które dają espumisan swoim maluszkom, podajecie ten 100 mg/ml czy ten słabszy 40mg. M. kupił wczoraj ten mocniejszy i nie bardzo wiem ile razy na dobę mam go dawać, na ulotce pisze przed każdym karmieniem piersią 5-10 kropli ale jak cyca czasem co godzinę to chyba by było trochę za często.a nie mogę się doczytać jaka dawka jest max. na dzień. Pisze u dzieci od 1 do 6 lat 10 kropli 3 do 5 razy na dobę, ale u niemowląt to już nie napisali.
 
reklama
dream Alex bardzo mało płaczę, praktycznie w ogóle, kłade go i zasypia, nie przeszkadza mu
nawet ze jego starsi bracia szaleją,kładę go do łóżeczka i zasypia, czasem dam smoczek jak chce to zasypia z nim a
jak nie to wypluwa i zasypia, czasem pogłaskam go po rączce albo po buzi dosłownie 2-3 razy
O matko, nie wyobrażam sobie - jak go odloże nieśpiącego to jest wrzask i płacz :)

Dream to jak wy usupiacie Olka? Nasz to nawet (np dzisiaj) na kanapie z nami przed tv zasnął hehe lubi sobie tutaj leżeć, bo już w kołysce mniej mu pasuje, chce się rozglądać
No zasypia przy cycku w 99% przypadków.

DZIEWCZYNY mam pytanie bo ostatnio miałam USG 3 tyg temu czy powinnam iść jeszcze raz zbadać łożysko?? Moja prywatna gin pojechała sobie na wczasy i 2 tyg jej nie ma i sama nie wiem co mam robic
Tak, ja bym zbadała...

(...)Kitek Twój poród mi coś bardzo przypomina.(...)Czeka nas teraz kontrola u neurologa ale powinno być wszystko ok.
I powiem tak krótko i poród SN i CC to poród i nie można powiedzieć, ze któryś jest lepszy. Boli w obu, wysiłek jest przy obu.
Cieszę się, że mam to za sobą. No i Julia będzie jedynaczką.
My tez mieliśmy kontrolę neurologa. Trzymam kciuki. A czemu Julia będzie jedynaczką? Tak zadecydowaliście?
 
Jestem na stronie Smyka i wybieram sobie karuzelę dla boba, na weekendzie mąż chce kupić, wszystkie są świetne, polecacie jakąś ?
 
Evvula misie wydaje ze ten espumisan 100 jest za mocny dla takich maluchów, ten 40mg jest dopiero powyżej 1 miesiaca.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Dreamgirl w pierś sie bije ale poprawy nie obiecuje [emoji39] a mleka u nas pod dostatkiem [emoji6]

Kasik już sprawdzałam multkino dla mamusiek i w kotce sie wybierzemy. Fajnie ze zbiórkami ok.

Evula jak pępek? A ta kaszlą to może potowki? Moja chusta już dotarła i tez sie motamy, przy pierwszym wiązaniu miał focha ale teraz mu sie podoba
ImageUploadedByForum BabyBoom1446732961.645176.jpg


Dolga pije jedna mała filiżankę dziennie tak ok 11 mały zjada a potem ma dłuższa przerwę wiec serwuje wtedy. Nie zauważyłam żeby złe na niego to wpływała a ja mam wielka przyjemność

Kornelcia ponoć cc nie takie straszne a ważne żeby z dzidzia i ty były bezpieczne. Powodzenia i czekamy na duże maleństwo [emoji1]

Eli pochwał sie efektami sesji

Sohappy zazdraszczam z tym zasypianiem tez tak miałam przy pierwszej córci teraz młody nie dość ze zasypia na rękach to jeszcze jak wyczuje ze go odkładam to ryk

Colly ciężki i długi poród miałaś współczuje, co do opieki z dnia na dzień będzie coraz lepiej

Jak sie cieszę na ta chustę dzięki niej spokojnie dzisiaj ogarnelam trochę dom, przygotowałam obiadek a teraz myjemy z młodym na zakupy [emoji1]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446732961.645176.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446732961.645176.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
reklama
Jak czytam o tych waszych porodach to aż mi ciarki idą.

Chybra ja włączam kołysanki ale same melodie na razie. Ale i tak nie ma to jak cyc.

Dziewczyny które dają espumisan swoim maluszkom, podajecie ten 100 mg/ml czy ten słabszy 40mg. M. kupił wczoraj ten mocniejszy i nie bardzo wiem ile razy na dobę mam go dawać, na ulotce pisze przed każdym karmieniem piersią 5-10 kropli ale jak cyca czasem co godzinę to chyba by było trochę za często.a nie mogę się doczytać jaka dawka jest max. na dzień. Pisze u dzieci od 1 do 6 lat 10 kropli 3 do 5 razy na dobę, ale u niemowląt to już nie napisali.

ja daje espumisan 100 4-5 kropli przy kazdym jedzeniu czyli co ok 3h, jest to substancja obojetna nie da sie jej przedawkowac
 
Ostatnia edycja:
Do góry