reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Z wagą u mnie bez zmian, czyli jak startowałam z 50 kg tak mam 52 kg póki co :)
Cycuchy z B na C, ale mi się zawsze podobały moje piersi więc lepiej żeby już nie rosły, nie wyobrażam sobie siebie w rozmiarze E/F/G :p

Młody śpi, wyhasał się na placu zabaw z tatuśkiem, ja zabieram się za robienie obiadu, a Wam życzę spokojnego i pięknego, pełnego słońca czwartku :)

Może jeszcze później wpadnę, ale nie wiem czy dam radę, bo przyjaciółka z narzeczonym przyjeżdżają.
 
reklama
Hejka.

U nas lekka masakra. Dzisiaj musieliśmy znowu z synkiem jechać do lekarza bo oprócz kaszlu krtani owego w nocy zaczęły się wymioty i biegunka ; ((( biedny jest strasznie wymeczony. No i oczywiście nasz sobotni wyjazd stoi pod znakiem zapytania. ...

Ja przytyłam 6 kg , brzuch mam duzy, niektórzy jak się pytają na kiedy termin to chyba są troche zdziwieni jak mowie ze na 1 października ;))
Upalami hak ba razie się nie przejmuje bo w gdańsku rzadko są upały a ja z tych cirplolubnych jestem. No ale zobaczymy jak to będzie ...


Synek teraz śpi a ja trochę odpoczne z gazetka ;))
Miłego dnia
 
Wbrew pozorom 65e to mikruski, prawie płaskie [emoji22] to gdzieś mniej wiecej jak 70b- rodzynki hehehe [emoji24]

pracowałam w butiku z bielizną i szkoliłam bra fitterki, 65 E to rozmiar dla Pameli z anoreksją. dokładnie 65e jest ekwiwalentny do 70 dd, 75 d itp jesli chodzi o objętość miseczki.
 
Ostatnia edycja:
Ja się już wylewam z 75g :-( nie chce większych już ale plus taki ze się bardzo ujedrnily :-D tylko te żyły psują cały efekt.. Czy wasze maleństwa też czasem napieraja na jedną część brzucha i się wybrzusza? Lekko twardniejac w tym miejscu?
Heh, no to rozmiar jak ja ;) A jakie masz żyły? Nie mam żadnych o co konkretnie chodzi? U mnie też są takie wybrzuszenia czasami :)

jadę do ośrodka Portus w Stogach, znasz może? hehe nie wiem czy mnie M wypusci bo z dwójką dzieci to nie będzie chciał zostać sam , chyba ze bedzie w miarę pogoda i gdzies tam w okolicy sie umówimy :tak: albo na plazy :tak:
No jasne - możemy na plaży gdzieś się umówić. Nie wiem co prawda, czy ludzie nie zadzwonią po Greenpeace jak mnie zobaczą. Buhhahahaha :D :D :D Mogą mnie pomylić z wielorybem :rofl2:
 
Witajcie Kobitki,

Ale dzisiaj "ruch"... bo i tematy ciekawe ;P

Beti, cieszę się... do leżenia przywykniesz ;) zaglądaj na forum, dawaj tematy,rozkręcaj towarzystwo :)

laseczki jak u was z wagą? ja jestem +4 kg, 71 nie całe waże ale brzuch mam ogromny jakbym miała rodzić za 2 tygodnie ... i ciężko mi się oddycha a nawet siedzi bez rozkroku.

ja też coś 4 kg przybrałam... startowałam od 58kg, teraz mam koło 62kg przy 160cm wzrostu. Mój mąż mówi na mnie "little track", bo brzuch mam już całkiem spory. To wcale nie pomaga mi zwykle przy oddychaniu... szczególnie w upały. Cycole są pełniejsze i chyba bardziej przytyłam pod biustem, bo zapinam staniki na ostatnią haftkę. Chyba całkowicie poszłam z genami w moją mamusię... "najpierw brzuch... później długo, długo nic... a potem mama" aż się boję jak będę wyglądać przed porodem :crazy:

Beti super wieści no to leżymy razem .Ja mam komfort leżenia w domu tylko sama jestem :no: a to nie nastraja .Jednak trzeba wytrzymać .U mnie z 50 kg zrobiło się 53 kg cycki tylko b ,ale jak kicham leci mi siara :-D co bardzo bawi mojego M .Co do krwawiących dziąseł to normalka do tego smarkanie skrzepami i zatkany nos plus uderzenia gorąca .Takie uroki ciąży .Buchty to buły na parze .

Eli, z Twojego zestawu nie mam jedynie siary :D

Miłego i pogodnego weekendu!
 
pracowałam w butiku z bielizną i szkoliłam bra fitterki, 65 E to rozmiar dla Pameli z anoreksją. dokładnie 65e jest ekwiwalentny do 70 dd, 75 d itp jesli chodzi o objętość miseczki.

Dokładnie, 65E to naprawdę obfity biust..

Heh, no to rozmiar jak ja ;) A jakie masz żyły? Nie mam żadnych o co konkretnie chodzi? U mnie też są takie wybrzuszenia czasami :)


No jasne - możemy na plaży gdzieś się umówić. Nie wiem co prawda, czy ludzie nie zadzwonią po Greenpeace jak mnie zobaczą. Buhhahahaha :D :D :D Mogą mnie pomylić z wielorybem :rofl2:

Powylazily mi żyły pod skórą na piersiach i takie ciemno zielono niebieskie długie i grube mało ciekawie wizualnie.. I brodawki duże mi się zrobiły :p
 
Wbrew pozorom 65e to mikruski, prawie płaskie [emoji22] to gdzieś mniej wiecej jak 70b- rodzynki hehehe [emoji24]
mikruski? ja przed ciąża nosiłam 65E i małe to one nie były :no: 65E to jak 70D czy 80C

Heh, no to rozmiar jak ja ;) A jakie masz żyły? Nie mam żadnych o co konkretnie chodzi? U mnie też są takie wybrzuszenia czasami :)


No jasne - możemy na plaży gdzieś się umówić. Nie wiem co prawda, czy ludzie nie zadzwonią po Greenpeace jak mnie zobaczą. Buhhahahaha :D :D :D Mogą mnie pomylić z wielorybem :rofl2:
hahah to chyba ja bede przodować, zrobi Ci cień swoim brzuchem jak będzie słońce :-D

Dokładnie, 65E to naprawdę obfity biust..

P
dokladnie, moj M mowi ze juz byly duze ale teraz to wielkie, mam juz dosc bo przy moich 157 cm to wcale dobrze nie wygląda no i kupic stanik to jest problem.....
 
U mnie na plusie (tak troche zgaduje) jakies 7kg - zaczynalam z 53kg a teraz 60kg jak nie wiecej...boje sie na wage wejsc :baffled: Dzis znajomy w park przywital mnie 'Hi fatty' wiec dobrze nie jest :zawstydzona/y: Biust tez o 2 rozmiary wiekszy ale to akurat nie problem :-D

Za 2 tygodnie polowkowe, strasznie sie ten czas dluzy...:baffled:
 
reklama
pracowałam w butiku z bielizną i szkoliłam bra fitterki, 65 E to rozmiar dla Pameli z anoreksją. dokładnie 65e jest ekwiwalentny do 70 dd, 75 d itp jesli chodzi o objętość miseczki.

W takim razie od kilku lat chodzę w za dużym staniku :) choc wg pomiarów wychodziło mi wlasnie 65e i przeważnie kupuje bieliznę w esotiqu... ;) Moje cycki sa mikro mikro ;)
 
Do góry