reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
podczytywałam was troche na tel dzisiaj jak maly mi przysnal i w sumie nie wiem co tam pisalyscie, bo ja dopiero weszlam do domu i musze odpocząć po całym dniu :/

Beti super wiadomosc!!! bedzie juz tylko lepiej :)

dreamgirl haha a to teraz taka moda? ale bardzo łądnie uszyte :p

wirginia zdolniacha z Ciebie ;)

Annie mysle ze kaszel nie zaszkodzi maluszkowi, ale oby szybko przeszlo, bo to straszna męczarnia, zdrówka dla was :)
 
Znalazłam chwilkę na BB :D chyba zaczynam się na nowo rozkręcać :p
Jestem padnięta, a jeszcze muszę skroić warzywka na sałatkę jarzynową.. dziś nawet troszkę się opaliłam będąc na placu zabaw z synkiem, miałam spódniczkę i wystawiłam nogi do słońca i nie powiem, "wzięło" mnie ;)

Beti cokolwiek by to nie oznaczało, lepiej wynik ujemny niż dodatni :) teraz musi już być z górki :)
 
hej,
Beti oby to był początek samych dobrych wiadomości...
Ja byłam dzisiaj na połówkowym, ale wiem niewiele więcej niż ostatnio... Szyjka ok, ale mierzona "na oko". Dzidziuś jest "raczej dziewczynką", waży 408 g i tyle. Zdj też nie dostałam, ale gin wie, że w poniedziałek idę prywatnie a tam lepszy sprzęt...
U nas też upał, myślałam, że ja ciepłolubna dobrze to zniosę, ale się myliłam, na placu zabaw tylko ławeczka i cień. Dobrze, że młoda jest w dużej mierze samowystarczalna, woli towarzystwo innych dzieci niż mamy... Wczoraj miałam ubaw z mamą ok. 5 letniego chłopca, bo na pożegnanie chłopiec do mojej z zapytaniem, czy będzie jutro....Już im się umawiać zachciało:-)
 
no to ja też się pochwalę :-) przyszedł wynik ujemny!!!!!! :-):-):-):-) tylko nie do końca wiem co to dla mnie oznacza :szok: jutro na wizycie spytam :-) ale chociaż tyle dobrego :)

ujemny to chyba znaczy brak infekcji tak? Beti teraz musisz zmobilizować siebie I męża, masz leżeć jak księżna na 100 poduszkach I nawet pogoda ma cie nie zasmucac!! trzymam mocno kciuki &&&&& za twoje bombelki u wierzę ze będzie dobrze :*
 
Kurde jeszcze nie chodziłam w ciąży latem, przynajmniej nie z takim brzuchem i juz czuję, że lekko nie będzie :-( moż się narazę ale chyba bym chciała, żeby było zimne lato.
Ja się modlę o chłodne lato....bo po dzisiejszym dniu ledwo żyję, a to jeszcze nie takie upały jak potrafią być... Gdzieś w TV słyszałam prognozy że lato ma być chłodniejsze i bardziej deszczowe niż rok temu...oby się sprawdziło.

Beti - dobra wieść!:-)
 
Witam w czwarteczek :)

Mam tu w szuwarach necik jaknarazie ;) wszyscy śpią więc jest chwilunia :)

Beti- super wieści, dbaj o siebie, wierzę że to wszystko dobrze się skończy bo z doświadczenia często wychodzi że nie taki wilk straszny jak go malują :)

Annie- bidulko szybko do

zdrówka!

Wirginia- zdolniacho, super, gratuluję :)

Co do ciąży latem to jestem ciekawa jak to będzie. Ja z tych zmarźluchów. Narazie jeszcze ciepło mi nie doskwiera i nawet na słonku mogę się wygrzać. Chronię tylko brzunio przed nagrzaniem :) ale zobaczymy jak będzie dalej ;)

Pogoda dziś super! Widoczek z rana



ImageUploadedByForum BabyBoom1433396826.599062.jpg

Miłego dzioneczka!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433396826.599062.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433396826.599062.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Buba zazdroszczę wakacji ;) Ja też nie śpię bo od rana mi Livka robi breakdance w brzuchu. Lari natomiast jak zwykle śpi u nas w łóżku z nogami ns poduszkach.
U nas też gorąco (jak na Anglię) ale tu wilgotność jest non stop 85-95% więc nawet 25*C robi się nie do zniesienia w ciąży.
 
Do góry