reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

My chodzimy do Classic w Oliwie, na przeciwko Parku Oliwskiego. W Marylin tez maja dobre jedzonko?
Najlepsze. Byłam w Classicu to nie ma porównania ;) Hamburgery najlepsze w Marylin, naprawdę polecam :)

Wirginia, ale to musiało być niefajne, ciekawe co Ci poleciało... ja bym poszła na jakąś kontrolę szybko. Bo nigdy nie wiadomo...

Akatsuki - wiedziałam, że Ci się rozkręci!!! Zajebiście się cieszę :)
 
reklama
U nas śliczna pogoda ale co z tego skoro kisimy się w domu :/ tyle się dzieje w stolicy, tyle imprez dla dzieci...strasznie mi żal :( no ale chorej Hani nie wezmę na zabawę z okazji Dnia Dziecka...

Karol fika koziołki ;) jest o wiele bardziej ruchliwy niż Hania była. Ciekawe jaki będzie miał charakter ;)

Oglądałam sobie wczoraj na YouTube nagrania cesarskich cięć i żałuję bardzo bo teraz boję się zarówno znowu rodzic sn jak i cc. Czy jest inne wyjście? ;)
 
Cześć dziewczyny :) wiem, wiem, dawno mnie nie było, ale tak jak przewidywałam, dużo słońca to i dużo spacerów, a potem nie mam kiedy usiąść i nawet poczytać co tam u Was, zresztą jakoś straciłam nawyk zaglądania tu co godzina :D ale synek wymagający teraz uczymy go jeździć na rowerze, bo dostał na dzień dziecka. A zaraz uciekamy na festyn rodzinny także też na chwilkę tutaj tylko jestem.
Ciąża póki co należy do bardzo przyjemnych, chociaż już ciężko mi z brzuszkiem no i kręgosłup... masakra...
 
wirginia jak to jednorazowy incydent to luzik. Ja to bedzie sie powtarzalo przez caly czas to zadzwoń i skonsultuj sie z lekarzem.
U nas leje wyszłam z młodą na chwilkę bo w głowie mi się kreci od szycia. Mloda skacze po kaluzach i tapla sie w błocie a ja sobie nadal dumam nad moja niedola.
 
Hej
Dzięki ;) nauka jakos postępuje.
Natomiast ostatnio zaczął mi sie brzuch stawiać tak ze dwa-trzy razy na jakies 3s i zadzwoniłam dzis do Teścia, mowi ze troche za wcześnie na takie stawianie i żebym brała no spe i magnez, a jak sie znowu powtórzy to mam pojechać na IP na wszelki wypadek sprawdzić czy sie szyjka nie skróciła. Nie powiem, przestraszyłam sie, ale na razie sie obserwuje- i jak teraz sie uczyć jak głowa o czym innym myśli?!
W sr w nocy wyjeżdżamy na kilka dni, a pozniej po długim weekendzie w ndz lub pon jadę do Rodziców bo mam wizyty u lekarzy, ale chyba jakos teraz przed wyjazdem pojadę i zbadam ta szyjkę, dla świetego spokoju... Nie chciałabym zeby Mała sie za szybko pospieszyła na ten świat...
A w ogóle to niezła z Niej baletnica to co wyprawia w brzuchu w tym tyg to istne szaleństwo ;p fika w każda str, kopie, rozciąga sie ;p moja mała Akrobatka ;p

Annie o nie nie! Nie oglądaj takich filmików! Takie widoki sa zarezerwowane dla lekarza ;p ja tez kiedyś jeszcze przed ciąża próbowałam oglądać, ale jak tylko skalpel przykładali to wyłączyłam ;p

Wirginia u mnie bez wkładki 24h sie nie obejdzie i śluz i niestety mocz, wiec myśle ze to moze byc normalne, obserwuj sie i jak Ci to niepokoi to zapytaj lekarza :)
 
Hej kobietki, podczytuje was nadal, dzisiaj mialam usg polowkowe z dzieckiem wszystko ok, wazy 330g i okazalo sie ze bedziemy miec drugiego synka, z jednej strony jestem szczesliwa ze zdrowy z drugiej troche zawiedziona ze nie corka, najbardziej szkoda mi tych sukieneczek spineczek wiem ze to bez sensu ale nie moge sie pozbyc tego uczucia
 
zjadło mojego ostatniego posta :/
U nas ok, było różnie bo w badaniach mi wyszła cytomegalia i ołaziłam się po lekarzach i robiłam bad. prenatalne ale juz ok jak na razie... 3 czerwca mam usg idziemy całą rodzinką i przekonamy się kto mieszka u mnie w brzuszku... trzymajcie kciuki bo moje wszystkie ciąże jakies takie problemowe oby już był to kiniec problemów i same dobre wiadomości już nas tylko czekały :-) Buziaczki dla mamusiek i brzuchatek :tak: :*
 
Witajcie :)

Czytam Was i ................ bardzo podziwiam, szczególnie te, które mają już dzieci. Zoo, festyny, praca, "robótki ręczne", remonty, szukanie nowego "gniazdka"... padacie na twarz i nadal Wam się chce. Wydaje mi się, że ja tego wszystkiego nie ogarnę i będę fatalną matką... Moje dość poukładane życie już zaczęło się przewracać, a co dopiero jak już Maleństwo się pojawi. Chciałam bardzo zajść w ciążę, ale przed nią jakoś nie zastanawiałam się jakie to wyzwanie, poświęcenie, niespodzianki każdego dnia.

Ot takie, niedzielne przemyślenia...

My dziś z Ł. bardzo leniwi, po wczorajszym urodzinowym grillu u znajomych... jakiś rosołek dochodzi, ale drugie danie to już w meksykańskiej knajpie skosztujemy :)

malinka89
zazdroszczę kopniaczków ;) też nie mogę się ich doczekać, bo na razie to tylko smyra i bulgocze ;)

wirginia.94 jak Akatsuki myślę, że to mogły być upławy lub nieutrzymane siku... mnie też się przydarza :( dlatego nie rozstaje się z wkładkami

AnnieTess zdrówka dla Hanki... Ty już przynajmniej masz doświadczenie, pomyśl jak takie filmy działają na pierworódki ?! Osobiście nie mam zamiaru oglądać, bo wtedy to się choroby nabawię.

Blair87 owocnej nauki! widzę, że u Ciebie aktywnie... zazdroszczę figli w brzuszku :) ja wyczekuję całymi dniami, ale dzidzia uaktywnia się w dziwnych porach i sytuacjach ;)

Miłej niedzieli :)
 
Paulina z jednej strony jest pewien zawód a z drugiej najważniejsze że bobo zdrowe i całe :) rozumiem to i nie oceniam cie za to że jesteś zawiedziona, no ale pomyśl tak: dwóch chłopców - taniej w utrzymaniu! ciuchy i zabawki sa, będą się mogli dzielić zabawkami, bawić się razem ... nie będzie źle :p A może jeszcze się skusicie na córkę?

a ja mam jutro o 13:20 połówkowe i juz mnie nosi :p co to będzie?!?!?!?!

Dziewczyny które maja FB - klikniecie lajka na mojej stronce? Powoli ja tworzę :)
https://www.facebook.com/feltalicious88?fref=ts
z góry dzięki :)
 
reklama
Hej kobietki, podczytuje was nadal, dzisiaj mialam usg polowkowe z dzieckiem wszystko ok, wazy 330g i okazalo sie ze bedziemy miec drugiego synka, z jednej strony jestem szczesliwa ze zdrowy z drugiej troche zawiedziona ze nie corka, najbardziej szkoda mi tych sukieneczek spineczek wiem ze to bez sensu ale nie moge sie pozbyc tego uczucia
Nie no - już kolejna. Ja byłam pierwsza taka niezadowolona :) Ale już mi przeszło, Tobie też przejdzie. U mnie też chłopaczek i ważne żeby zdrowy był.

a ja mam jutro o 13:20 połówkowe i juz mnie nosi :p co to będzie?!?!?!?!
Dziewczyny które maja FB - klikniecie lajka na mojej stronce? Powoli ja tworzę :)
https://www.facebook.com/feltalicious88?fref=ts
z góry dzięki :)
Aj, aj, aj - trzymam kciuki za jutro :) W końcu będzie znany Akatsukowy potomek :) Czy Lari będzie miała brata czy siostrę :)
Już wchodzę i klikam :D
 
Do góry