reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

wpadam szybko zdać relację po połówkowym ;-)
wszystko jest ok, moja DZIEWCZYNKA została dziewczynką :-) i rozwija się prawidłowo, waży 430g i pomiarowo idzie identycznie jak moja ZUzia, gin dziś porównywał :-) szyjka długa i zamknięta więc się trochę uspokoiłam!

ide was poczytać z kanapeczkami :p
 
reklama
Moja Mała tez jest bardzo nisko, kopniaczki czuje w dwóch miejscach w okolicach zaraz pod pępkiem (tam ma nóżki) i bardzo nisko na wysokości wlasnie spojenia (piąsteczki). Lekarz potwierdził na usg ze Niunia jest nisko ale nie jest to powód do zmartwień, moje kuzynki cała ciąże miały dziecko bardzo nisko. Długo czułam ruchy tylko na dole, od niedawna czuje te w okolicy pępka ;)

Ten slub cywilny mnie wykończy... Najpierw papierologia załatwiana w dwóch miastach, pozniej wybieranie obrączek przez tel prawie, a teraz sie okazało ze mogą byc problemy z terminem, bo na tyg nie pasuje części rodziny, a w sob mojemu Bratu, pasowałaby wszystkim ndz ale prawdopodobnie nie udzielają ślubów w ndz... (Zapraszamy tylko Rodziców i Braci z rodzinami), jutro bede znowu wisieć na tel...
 
znowu miałam napięty harmonogram dzisiaj. Jutro moja Lari kończy 2 latka ♥ Mamy zamiar z mężem upiec torta I bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Dziś z racji że w Uk bank holiday pojechaliśmy na car boot I kilka fajnych łowów mi się przydarzyło ;)) odnowilam córce szafę, udało mi się po taniosci kupić super organizer na zabawki do jej nowego pokoju, dla groszka znowu masę ubranek ... Łapie się na tym że kupuje bardziej chłopięce ciuchy ale z drugiej strony latwiej dziewczynke w niebieskie ubrac niż chlopca w sukienke.
Sama też zalapalam się na kilka ciuszków, nawet udało mi się bluzkę ciążową kupić co jest mega rzadkością ; )
wczoraj kupiłam córce mega wielkie pudło drewnianych klocków, takie jakie ja miałam jako dziecko... ukladalismy je z M pół dnia a Lari biegała dookoła I co coś zbudowaliśmy to robiła "bah!"

Ja groszka czuje głównie po bokach w okolicy jajników. szczególnie wieczorami mi robi dyskotekę, aż ciężko zasnąć.
Skończyłam moje "darmowe" zamówienia dzisiaj I od środy zabieram się już za te odpłatne. Jestem podekscytowana :) dziś szyłam takie:
A już za tydzień wreszcie idziemy podglądać groszka I zobaczyć co nam bocian przyniesie ; )))) chyba jestem ostatnia która nie zna płci :p
 

Załączniki

  • 1432581796760.jpg
    1432581796760.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 39
maran ooo 120 cm to niezly bebolek miałas :),

szczesliwa zazdroszcze tak poznej pobudki u nas kolo 4-5 codziennie :/ a szyja jak boli?

sysia ja tez czuje nisko, w poprzedniej ciazy mialam to samo,bez obaw ;) tak juz czasami jest

małkus gratulacje, u mmnie tez szyjka narazie ok i gadalam z lekarzem to mi mowil ze czesto tak jest w pierwszej ciąży, wiec nas moze tym razem ominie ;)

dziewczyny CI lekarze sa poprostu smieszni, moj Niczko wstal i pojechalismy do lekarki prywatnie i co? i nic własnie, zbadała go i synek dostal tylko leki na zapalenie spojówek i tyle od tego zapalenia jest katar a od kataru kaszel, normalka, a do tego wychodza mu trójki i czwórki stąd biegunka, no i kazala podawac probiotyki i tyle, wiec zadne szpitale ufff... fakt faktem, ze poszedl dzisiaj na dluga drzemke w dzien i porpostu troche odespał i od razu mu bylo lepiej
 
dzięki dziewczyny za rady jutro lece po nowe balsamy na rozstępy. Ja połówkowe mam w czwartek trochę się denerwuje. Niestety nie czuję żadnych kopniaków tylko lekkie myzianie, chyba będę ostatnia która to poczuje. Brzuch twardy mam jak mało pije wody moje minimum to 1,5 litra dziennie, magnes łykam 6 dziennie i nie zwiększam dawki.
 
maran ooo 120 cm to niezly bebolek miałas :),

szczesliwa zazdroszcze tak poznej pobudki u nas kolo 4-5 codziennie :/ a szyja jak boli?

sysia ja tez czuje nisko, w poprzedniej ciazy mialam to samo,bez obaw ;) tak juz czasami jest

małkus gratulacje, u mmnie tez szyjka narazie ok i gadalam z lekarzem to mi mowil ze czesto tak jest w pierwszej ciąży, wiec nas moze tym razem ominie ;)

dziewczyny CI lekarze sa poprostu smieszni, moj Niczko wstal i pojechalismy do lekarki prywatnie i co? i nic własnie, zbadała go i synek dostal tylko leki na zapalenie spojówek i tyle od tego zapalenia jest katar a od kataru kaszel, normalka, a do tego wychodza mu trójki i czwórki stąd biegunka, no i kazala podawac probiotyki i tyle, wiec zadne szpitale ufff... fakt faktem, ze poszedl dzisiaj na dluga drzemke w dzien i porpostu troche odespał i od razu mu bylo lepiej


Szyja ok. Współczuję rannego wstawania. U nas jest zwykle ok 6 pobudka a i tak narzekam.

dzięki dziewczyny za rady jutro lece po nowe balsamy na rozstępy. Ja połówkowe mam w czwartek trochę się denerwuje. Niestety nie czuję żadnych kopniaków tylko lekkie myzianie, chyba będę ostatnia która to poczuje. Brzuch twardy mam jak mało pije wody moje minimum to 1,5 litra dziennie, magnes łykam 6 dziennie i nie zwiększam dawki.

Suszi ja tez tylko mizianie czuje i to malo co bardzo malo a to moja druga ciaza - polowkowe mam 5.06

Ja tez jeszcze nic nie czuje.
 
Hejka. Melduję, że po weekendzie jestem ledwo żywa i marzę tylko o wyrku. Wiedziałam, że będzie ciężko ale nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przewidywałam że wrócimy z turnieju z Rafim o 1 w nocy. A w niedzielę też nie pospaliśmy bo byliśmy na komunii. Młody się jakoś trzymał, ze mną było gorzej. Dziś też nie odespałam bo do pracy na 8. Jestem dumna z syna, zajęli 7 miejsce. Sześć par wchodziło do finału, więc niewiele im zabrakło, a to był dopiero ich drugi turniej. Pozdrawiam i zabieram się za czytanie co tam słychać na bb.
 
Jeju czy wy też tak szybko się męczycie? Ja zadyszke mam nawet po chwili układania się w łóżku i wojowania z kołdra... Masakra a serce mi wali jak po bieganiu.. Czasem jak wejdę po schodach to sapie tak ze ledwo powietrze łapie, nigdy tak nie miałam i nie wiem czy w sumie to normalne?
 
reklama
Jeju czy wy też tak szybko się męczycie? Ja zadyszke mam nawet po chwili układania się w łóżku i wojowania z kołdra... Masakra a serce mi wali jak po bieganiu.. Czasem jak wejdę po schodach to sapie tak ze ledwo powietrze łapie, nigdy tak nie miałam i nie wiem czy w sumie to normalne?

Ostatnio mężowi mówiłam, że w pracy przy wykonywaniu roboty i gadaniu mam taką zadyszke jakbym kilometry przebiegła. A w gadaniu mam wprawę ;-)
 
Do góry