reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Xmamuśka ja dziś w nocy testowałam moją poduchę i jest super, polecam! Warta tych pieniędzy wg. mnie. Później ją wykorzystam do karmienia.
Moja znajoma ma i tą i tego mniejszego rogala i uważa że powinno się mieć oba ale tą mniejszą to już jak się ma małe dzieciątko.
 
reklama
Dzien dobry!
Pochmurnie dzisiaj i tez tak sie czuje - do d*** :/
Ciagle mi słabo, kręci mi sie w głowie,a wczoraj wieczorem myslalam,ze zemdleje :(

asika 82 ja mam dzis wizyte :) na 16stą. Zobacze czy moj synuś nie zamienił sie w córkę :D

A tak poza tym to musze wreszcie zabrać sie za pakowanie.. tak mi sie nie chce,ze szok :( nie wiem od czego mam zacząć, w co włożyć rece.
 
Co do roweru to ja od dawna nie jeżdziła, uważałam,że z moimi dziećmi to katorga taka wyprawa ale widzę,ze dzieci podrosły, zmądrzały i zamierzam całe lato jeżdzic.

Co do wyborów ja oczywiście głosuje, mam takie prawo i z niego korzystam , jak mówi mój mąż zaangażowany w politykę i tak wygra Komor bo wybory znowu sfałszują ale i tak głosujemy.

Ja miałam duzego rogala przy GGabi i bardzo do karmienia się przydawał.

Wigrinia, nie przejmowałabym się żyłami, ja mam gigantyczne na piersiach i przy poprzednich ciążach też takie miałam.

sysia pisz szybko jak juz od ginka wyjdziesz jak tam dzidziuś.
 
Akatsuki śmierdzi mi tutaj zachowaniem mojego męża haha jemu zawsze uchodzi na sucho, ale oczywiscie w tym przypadku b. dobrze zrobilas, a przy okazji wezma sobie kogos nowego i po sprawie

sysia, migotka czekam na wieści :)

jola no właśnie kiedys jezdzilam non stop, a teraz sporadycznie i szczerze to w poprzednie lato pare razy wsiadlam na rower, wiec odpuszczam, ale w przyszłym roku jakąś wypasioną dameczke musze sobie kupic :D

wirginia nie martw sie, brzuch sie rozciaga, skóra ciensza moze, nie ma obaw ;)
 
Dzień dobry.
W Wawie leje :/ nienawidzę takiej pogody... Dziś przyjeżdża mój tata więc się z nim spotkamy u babci na obiedzie :)

Akatsuki, też namawiam wszystkich do głosowania. To nasze prawo ale i obowiązek! Bardzo mi się podoba Twoja postawa ;) Mam koleżankę, która narzeka na wszytko ale nie chodzi głosować, moim zdaniem takie osoby tracą prawo do marudzenia na władzę ;)

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania!!!!
 
Akatsuki on zawsze wszytsko tak przekreci, ze wychodzi nie jego wina i to zauwazylam nie tylko do mojej osoby, ale np jak chce sie od czegos wykrecic to oczywiscie powodem nigdy nie jest on tylko np Olga się źle czuje i inne takie :D juz ja go znam, ale inni jak go nie znają to wierza w te gadki
 
u nas tez zaraz bedzie padać , chyba dzisiaj w całej Pl brzydka pogoda

Jolac mój najmłodszy tez dostał silny NOP po szczepieniu, na razie ma wszyskie szczepinia odroczone

asika wierzy chcemy tak co 3 m posadzic na wjezdzie., powinny ladnie wygladac do one ozdobne są

trzymam &&&&& za dzisiejsze Wasze wizyty
 
jak wygrają konserwatyści to maja zostać zamrożone stopy procentowe kredytów hipotecznych, jak liberałowie czy tam ktoś inny to maja wzrosnąć, przez co pójdą w górę kredyty i także wynajem.
Kumam.

Co u Was takie brzydkie pogody dzisiaj? U mnie w Gdańsku jest ładnie i ciepło. Nie ma jakiegoś mega słońca, ale jest naprawdę przyjemnie i na razie na żaden deszcz się nie zapowiada. Idę wstawić pranie :)
 
reklama
Kumam.

Co u Was takie brzydkie pogody dzisiaj? U mnie w Gdańsku jest ładnie i ciepło. Nie ma jakiegoś mega słońca, ale jest naprawdę przyjemnie i na razie na żaden deszcz się nie zapowiada. Idę wstawić pranie :)

No u Nas sie zbiera na deszcz, mam nadzieję, że zdążę dojechać do domu rowerem nim zacznie padac

ach i córka dzis na rowerku do szkoly pojechala
 
Do góry