reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witajcie :)
Trzymam mocno kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj :)

Kobietki macie przesliczne dzieci o dziewczynki to beda sie starac cale kolejki chlopcow :D

U mnie dzisiaj znowu bedzie goraco wczoraj bylo 28°C na spacerze ze psem to malo sie nie rozstopilam :D
I jeszcze durny Malamut rzucil sie na moja i ja troche poturbowal grrrr.... :/

Ja dzisiaj na obiad robie spaghetti bo nie mam na nic pomyslu :p
I jak wiekszosc dziewczyn tez nie mam konkretnych smakow czy tam zachcianek jem tylko troche wiecej niz zwykle i przez cieplo pije jak maly slon :)
 
reklama
ssliczne te Wasze dzieciaczki :)
Lilka na początku miała maxi cosi carbrio, później kupilam recaro young sport( 15-36), do drugiego auta ma podstawke
 
My dla Olka kupiliśmy fotelik firmy Recaro, jesteśmy bardzo zadowoleni. I nie mamy isofix, bo w moim aucie nie ma mozliwosci zamontowania,a to ze mna najcześciej maluch jeździ
 
u mnie na obiad kotlety , ziemniaki s micha surówki z marchewką... obiady domowe nadal górą.

Bler to nie chodzi o to,że ktoś kogoś zmusza ale mam wrażenie, często, że jest trend na wizyty u przespaniałych specjalistów bo normalny gin to oczu nie ma i nic nie zobaczy( nie chodzi mi o maleństwo z przypuszczalną wadą serduszka ) a najlepiej chodzić do dwóch przespaniałych. Wózek też powinien być z aktualnej kolekcji nie daj boże z ubiegłego roku bo kolory już niemodne i super drogi taki za 1000 to wstyd wymienić,że taki się chce kupić. Ech.. nic nie będę już pisać na ten temat bo zaraz kolejną burzę rozpętam...
 
wirginia ojej ale ci zazdroszczę tego ciepełka, wiem ze niedlugo bede narzekac, ale pogoda jaknarazie jest okropniasta, a my sobie wystawilismy juz stolik na dworzu i sobie nawet na nim kawki nie mozna wypic usiąśc, bo zawierucha

asika kochana nie denerwuj sie, bo zlosc szkodzi i pieknosci i malenstwu :) rozumiem cie doskonale, tez uwazam ze nie ma co popadac w skrajnosci, ale po co sie tym denerowwac ;)
 
Migotka,

Ogromne kciukasy za wizytę &&&&

A tu jeszcze pokaże jak moja córa "jeździ" pociągiem z klocków :D
uploadfromtaptalk1429175579371.jpguploadfromtaptalk1429175588930.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1429175579371.jpg
    uploadfromtaptalk1429175579371.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 36
  • uploadfromtaptalk1429175588930.jpg
    uploadfromtaptalk1429175588930.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 36
Dolga to ty chociaz masz gdzie wyjsc jak bedzie ladna pogoda :) ja mieszkam w apartamentowcu i fakt mam spory balkon ale od zeszlych wakacji nie mozna go urzytkowac bo remontuja cala nasza strone bloku a konca nadal nie widac :/ nawet okna nie moge otworzyc bo wiecznie sie kreca po balkonie :/
 
Ja dziś mam wizytę na 15. Bez usg. Zwykła kontrola. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące! [emoji5]
My mamy model auta z 2004 roku, więc nie mamy bazy, w warsztacie nam powiedzieli, że nie ma też możliwości jej zamontować u nas. Facet w sklepie z fotelikami powiedział nam, że dobry fotelik zamontowany pasami bezpieczeństwa spełnia swoją funkcję i żeby nie panikować i nie rzucać się na wymianę samochodu, na którą w tamtej chwili zresztą nie było nas stać. Dla Mai kupiliśmy Maxi Cosi Cabrio. Teraz wymieniliśmy na Maxi Cosi Priori XP 9-18. Jak Majusia wyrośnie, kupimy 15-36. Dla bliźniaków też zdecydujemy się na Maxi Cosi. No i teraz musimy wymienić samochód. Szukamy 7-osobowego z dużym bagażnikiem. Mój Tata jest fanem motoryzacji i jest w siódmym niebie wynajdując różne modele [emoji6] .
Miłego!
 
reklama
Do góry