reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Ehhhh.... u Was laski takie ruchy, a u mnie nic. Kiszka - wiem, że to głupie, ale człowiek zaczyna się zastanawiać, czy aby wszystko w porządku...

kochana nic się nie martw zaraz poczujesz wszystko jest napewno w porządeczku :)

Ja tez zazdroszcze tym ciezarnym ktore czuja jakies ruchy :) tez juz bym chciala :) choc w weekend poczułam cos takiego dziwnego jakby lekkie smyranie w brzuchu z lewej strony ale ze to tak wczesna ciaza i jestem pierworodka to raczej watpie zeeby to byl maluszek

Myślę że może to być maluszek, każda kobitka różnie odczuwa i w różnym czasie :)

Witam
Chcę się przywitać i zadać Wam pytanie o bezsenność czy , któraś z Was ma problemy ze snem ? Od początku ciąży nie mogę spać , a byłam śpiochem może jakieś porady ?

Też mam tę przypadłość i nie mogę sobie z nią poradzić :(

Co do typów imion to:

Flora
Franciszka

Lub

Fryderyk
Faro

Kate może jeszcze się zmieni :) najważniejsze że z dzidzią wszystko dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
witam
dziewczyny nie doczytam bo starsznie duzo napisałyście,
jestem po wizycie, wszystko z dzieckiem dobrze, jest dosyć duże bo ma już 11 cm
i u mnie będzie chłopczyk, troche mi smutno bo wiem, ze już córki mieć nie będę,
ale cieszę sie bardzo , ze dzieciątko jest zdrowe, że wszystko jest dobrze,
teaz musimy imie wymyslić, bo nie mamy żadnego

super wiesci, wazne ze zdrowe :)

ja sama jestem ciekawa co u mnie w brzuchu siedzi, jeszcze tyyle czasu do połówkowego :(
 
buba raczej nic się nie zmieni, mały pięknie sie pokazał, nie było wątpliwości
krewetka nie będziesz miec wcześniej usg?
 
Gratuluję udanych dzisiejszych wizyt =)
Ja dzisiaj na obiad zrobiłam na obiad takie gołąbki na szybko bo przygotowanie nie trwało chyba nawet 30min =) były takie dobre że zostało tyle co nic =D
 
Gratuluje udanych wizyt ;)
Ja na obiad dzis robiłam pulpeciki w sosie z kaszą gryczana i buraczkami na ciepło :)
Moja wizyta coraz bliżej i cały czas o tym mysle :D
 
Ladyk,

Właśnie o to chodzi. Najważniejsze by donosic i by maludy zdrowe były :)

Ja u siebie nie zdążyłam sprawdzić czy mam te mutacje, który nie pozwala mi donosic ciąży z chłopcami. Mamy siostra go ma. Miała też go moja babcia i traciła ciążę w 15-16 tc, wszystkie z chłopcami. Córki za to dwie urodziła bez żadnego problemu :)
Niewiadomo jak u mamy bo była tylko dwa razy w ciąży i za każdym razem córka.

Ja dwie ciążę tez straciłam i lekarz mój właśnie podejrzewał, że miało to związek właśnie z płcią zarodków. No ale czy faktycznie to u mnie tylko gdybanie bo badania miałam dopiero robić w klinice niepłodności, a jak wiadomo nie zdążyłam ;)

Kate,

Super, że synek zdrowy! Tyle chłopa to będziesz rozpieszczana kochana przez tych swoich syneczkow! Brawo!

Lenati,

Kciuki za wizytę &&&

Buba,

Śliczne imiona :) Flora piękne :)
 
reklama
Do góry