reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dzień dobry :)

Migotka,

Dzięki za ten wpis o tranie! Pewnie sama skorzystam :tak:

Wczoraj mieliśmy mała wycieczkę i do domu wróciliśmy przed po 2 [emoji15]

Nawet dwa razy policja nas zatrzymała - to się nazywa szczęście, ale żadnego mandatu nie było. Tylko do rutynowej kontroli [emoji14]

Dziś jedziemy jeszcze na zakupy, a potem ja mam wolne i Ł zajmuje się młoda, obiadem i domem [emoji3]

Miłego poranka wiec wam życzę i dużo słonka bo u nas paskudna pogoda [emoji19] [emoji295] [emoji295] [emoji295] [emoji295]
 
reklama
kamilove noo to super dzien sie zapowiada, relaksik, niestety moj P wyjezdza dzisiaj na dwa tygodnie na szkolenie :( strasznie nad tym ubolewam

krewetka obys dotrwała do 40, życze ci tego z całego serca :) a sobie życzę żebym nie przenosiła :D apropo moja siostra ostatnio urodzila w tym samym tyg co ty i taki sam bobas był :)

Akatsuki koniecznie poproszę foty Twoich łupów ;)
 
Ja tez urodziłam Olka w 36 tyg z waga 2900 i długością 51cm ;) tym razem liczę,ze dotrzymam przynajmniej do 38 tyg! Bo nie chce wiecej patrzeć na swoje dziecko, ktore leży w inkubatorze beze mnie :(
 
Kochane oby wszystkim nam udalo sis dotrwac do 38-40 tygodnia i nie dluzej ani nie krocej &&&&
Akatsuki pokaz foty jak wrocisz, co upolowalas?
Milego dnia wszystki i duzo slonca bo u nas weekend nie zachwyca, caly tydzien byl piekny i słoneczny a teraz zimno i pada, jednak od przyszlego tygodnia wiosna ma wrócić... i tego bede sie trzymac
 
Dziewczyny muszę kupić spodnie bo już nie wystarcza podwijanie leginsów , cisną bardzo w podbrzuszu. Moze któraś kupiła spodnie na allegro warte polecenia. Z tego co widzę to rozmiar 36 ciążowy to jak 38 jest a 34 mały wybór.
 
Asika tez się właśnie rozglądam za ciuchami na necie bo niedługo paczkę będę robić ale nie mam pojęcia co polecić bo jeszcze nic nie zamowilam
 
Ja w poprzedniej ciazy trafiłam na super spodnie ciążowe w lidlu, była jakaś fajna akcja z akcesoriami dla kobiet w ciazy, noworodków i matek karmiących :) i kupiłam wtedy 3 pary tych spodni, starczyły mi na cała ciaze - rosły razem z brzuszkiem :) zostawiłam je sobie choć nie sądziłam,ze az tak szybko sie znow przydadzą :D
 
reklama
dziewczyny nie bylo nic dzisiaj fajnego dla noworodkow! Nic groszkowi nie kupilam :/
sobie sprawilam serie ksiazek Hunger Games, corce kilka ciuszkow i zabawek ale ogolnie slabo dzisiaj. czasem sa takie carbooty ze po 20 minutach kasa mi sie konczy a dzis 5 wydalam...
co do ciuchow ciazowych to ja skupuje spodnie dresowe I leginsy. Znacie taka strone Aliexpress? Mozna kupowac ciuchy bezposrednio z Chin, niby jak z Chin to dziadostwo ale teraz wszystko w chinach produkuja a ceny na Ali sa producenta. Wlasnie stamtad zamawiam za kilka funi legginsy, ciuchy sportowe itp. maja tez duzo rzeczy dla dzieci ;)
 
Do góry