reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Moj mąż to by zemdlał kilka razy, zadnego porodu by nie odebrał.. pogratulowac odwagi, ja sama bylabym na jego miejscu przerazona,
 
reklama
ja też sobie tego nei wyobrażam, mój się by do tego kompletnie nie nadawał!! zadzwoniłambym chyba do którejś z ciotek pielęgniarek z sąsiedztwa :-)
 
Z tego co wiem tran zawiera witaminę A z tą w ciąży nie możemy przesadzić więc sama nie wiem eh ja już podziebiona biorę witaminę C i pije cherbatke z miodem i się wygrzewam chociaż siedzenie w domu i skupianie się na sobie nie wychodzi mi najlepiej eh
 
Dziewczyny ja wróciłam pół godziny temu od lekarza fakt że byłam u niego już o 17.05 a przyjął mnie dopiero o godzinie 19.30 ale jestem pod wrażeniem bo zrobił mi usg dzidziusia powiedział że dziecko rośnie jak na drożdżach i jest bardzo. Aktywne sprawdził też wszystkie moje narządy wewnętrzne i nawet na miejscu robił mi badanie moczu i mam tragiczne zapalenie dróg moczowych jestem na antybiotyku i mam brać go 3 razy dziennie. Oraz mam pic minimum 3l wody na dzień i chciał ode mnie nr tele do mojej ginekolozki żeby ją po informować i skonsultować się z nią. Jestem pod wielkim wrażeniem bo jeszcze żaden lekarz nie zrobił mi tyle badań na jednej wizycie i byłam w gabinecie ponad pół godziny o_O
 
Witam wszystkie nowe mamusie a jest ich coraz więcej :-)
Długo mnie nie było a tyle sie działo nie zawsze wesołego niestety :-(. U mnie zbyt wesoło też nie bylo z ciążą na szczęscie ok we wtorek mam nadzieję zobaczyć serduszko :tak:. Ale teściowa niestety w szpitalu dostała udaru wróciła do domu i po 3 dniach w drodze do wc przewróciła sie i straciła przytomność, na szczeście już jest ok ale tyle stresów juz dawno nie miałam bo ja kolo babci prawie zemdlałam. Mąż w oknie mnie trzymał no dramat normalnie. Mam nadzieję, że teraz już bedę wami regularnie bo miałam sporo do czytania, żeby towszystko nadrobić ;-)
 
Dzięki dziewczyny :)
No ja o tran też zapytam gina we wtorek za tydzień bo mam wizytę
Teraz staram się po prostu uważać, wyciskam sobie sok z pomarańczy i herbata obowiązkowo z miodem.
Ale pracuje w dużej firmie i co dziennie mam styczność z chorymi pracownikami......... a na zwolnienie nie pójdę, jeszcze dużo za wcześnie a poza tym chciałabym pracować najdłużej jak się uda.
Jeszcze nikomu w pracy nie mówiłam, ale jak pomyślę o rozmowie z przełożoną to aż mi słabo.
A tak z innej beczki :-) To coraz nas więcej. Super!!!!
 
welcia86 to się będziemy w poniedziałek stresować razem :-) ja mam na 10!
niksa rzeczywiście solidny lekarz, oj niedobrze musi być skoro antybiotyk dostałaś, zdrowiej!
Kamelka podziwiam zapał do pracy i rozumiem strach przed rozmową z przełożonym, przechodziłam przez to ostatnio, teraz na szczęście jestem już na swoim i już nie muszę...
dolga u mnie było to samo, 3 miesiące po porodzie był koszmar! w życiu mi tak włosy nei wypadały i niewiem ile to trwało, może ze 2-3 miesiące i się uspokoiło wszystko.
my już z mężem wszystkim powiedzieliśmy, no nie wytrzymaliśmy :-)
 
reklama
Małkus to będziesz wiedziała wcześniej ;-) ja mam dopiero na 14 eh dla czego ten czas tak wolno płynie... Mi na wypadanie włosów przed ciąża pomógł kwas foliowy no ale w ciąży wszystko ma swoje odrębne prawa ;-) niska zdrowiej szybko!!! Ale lekarz na prawdę ekstra :-)
 
Do góry