reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ja dziś w nocy znów delikatnie podplamiałam :,( Mdłości tylko chwilami mnie łapią, jak coś zjem. Brzuch mnie delikatnie pobolewa w okolicy jajników. Mam złe przeczucia, nie wiem już co mam myśleć. Nie chce się nastawiać pozytywnie żeby się nie rozczarować. Jutro się okaże wszystko jak będę na wizycie.

[/url]
Ja też dzisiaj rano miałam lekkie krwawienie :( coraz bardziej się stresuje...
 
reklama
dla mnie pobyt w toalecie to prawdziwy stres, odkąd zwiększyłam dawkę luteiny jest dobrze, tzn. jeszcze wczoraj cos tam się oczyszczało, ale były to tylko maleńkie niteczki w śluzie, ale badanie dopiero za tydzień i mam nadzieję, że doktor będzie miał dla mnie dobre wiadomości
ponieważ jest to moja 7 ciąża - wiem, że można plamic i krwawić i donosić, ale też marzenia potrafią lec w gruzach, trzymam się tej pierwszej opcji

tiramisu, paulka aby fasolki były silne, a te plamienia to jedynie przykry incydent
 
bata dzisiaj mam fatalny dzień, opasek nie saciagam, Torecam tez wziełam.,
ledwo zyje,
tak, ja wiem, ze 2D beda robic ,4D to jest dla pacjentki bardziej niz dla lekarza, ale widok ludzika cudny jest na 4D,
z najmłodszym miałam, zdjecia mam buźki, teraz tez będe miec
 
kate jak Torecan poopszedł w ruch to faktycznie niezłe jazdy musisz mieć, ja ostatnio miałam punkcję lędźwiowo - krzyżową i taki miałam zespół popunkcyjny, że podnieść głowy przez tydzień bez Torecanu nie mogłam
a co zdjęć 3D nie no wiadomo, że to super sprawa, ja tez fotki mam i mieć będę
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś w nocy znów delikatnie podplamiałam :,( Mdłości tylko chwilami mnie łapią, jak coś zjem. Brzuch mnie delikatnie pobolewa w okolicy jajników. Mam złe przeczucia, nie wiem już co mam myśleć. Nie chce się nastawiać pozytywnie żeby się nie rozczarować. Jutro się okaże wszystko jak będę na wizycie.
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze.

Ja też dzisiaj rano miałam lekkie krwawienie :( coraz bardziej się stresuje...
Ile do wizyty Ci zostało? Może jedź wcześniej?
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa otuchy, mieliśmy z mężem horror przez ostatnie 24h....
 
Do góry