reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
zalgol witaj :)

mii okropnie brzuch wyszedl, mysle, ze mam mięsnie osłabione po poprzedniej ciąży, miałam zanim zajdę poćwiczyć, no ale mi sie nie chciało i tak teraz wyszło :D ja to tylko w getrach chodze, nienawidze dżinsów i mi tam wygodnie jak narazie, nawet sobie kupilam sukienke z asosa ciążową, bo mi sie spodobała haha a nie mam letnich wiekszych ubran, bo ostatnio zimą chodziłam zaciążona :D może i głupia jestem, ale i wesele mamy to się może nada :)
 
hej
witam nowe mamusie
Ewa ja biore tylko kwas foliowy
Blekinge z tego co piszesz to i tak wydaje mi się że lepsza jest opieka w Szwecji niz w Uk lub Irlandi

mnie znowu mndli od rana,
najmłodszego odwiozłam do przedszkola , starszak jest ze mną, jeszcze troche kaszle,
bajli ogląda


Zaciekawilas mnie :) Jak wyglada opieka w UK i Irlandii? Jest zle?
 
Witam wieczorowa pora ;)

Ehh ciśnienie mi zwariowalo 74/38 :szok: i tak leżę i zdycham...

Adaskowa ja tez szczypior i na brzuch w szczególności nie czekam, dżinsy w rozmiarze 25 wchodzą bez problemu i to biodrowki ;-) I niech tak zostanie, narazie :-)
 
Tez mam rozm xs/s. I po ciąży szybko wróciłam.

Mi się strasznie spać chce całe dnie. I dziś pojawiły sie mdłości. .

Maksio chyba jakoś wyczuwa, że coś się kręci bo jest nieznośnyi nie odstępuje mnie na krok :)
 
Ja w poprzedniej ciąży już w 8 tyg nie dopinałam się w spodnie więc może coś w tym jest. Mi też ciągle się chce spać, a jak przysnę to potem nie do życia jestem jak się obudzę.
 
To chyba fakt że druga ciaża to szybszy przyrost brzuszka bo albo już sobie wmawiam albo mi już rośnie, a w pierwszej ciązy w 5 miesiącu cos było widac. Jestem ciekawa co bedzie dalej. A po zatym latam co chwile do łazienki siusiu aż to jest męczące co usiade to sie okazuje że muszę leciec znowu :-D



 
hejo :)

u mnie dziś humor o niebo lepszy bo z Moim sobie wyjaśniliśmy i chyb będzie dobrze :D

witam nowe forumowiczki :)
dla walczących z suwaczkami, to z tel nigdy nie widać suwaczków :(

igem a no to faktycznie, ja też idę na pierwsze usg w 8tyg :)

co do brzuszków to u mnie też widać, zawsze miałam problem z mięśniami brzucha, ostatnio pracowałam nad nim na siłce, ale chyba mało skutecznie :p
w pracy zamierzam powiedzieć po usg, nie dość że i tak już coś widać to jeszcze szkodliwe warunki pracy, więc kilka osób będzie musiało się pode mnie dostosować.
Rodzicom nie wiem kiedy powiemy, a dalszym znajomym czy rodzinie specjalnie mówić nie będziemy, zobaczą to zobaczą ;)
 
Ja rodzince pewnie wypaplam 18go jak wpadnę do domu z foto z usg :) jutro odbieram betę i tez juz tuptam zniecierpliwiona.

Pierwsza ciążę prowadziłam w luxmedzie i tam miałam full badań i dodatkowo chodziłam prywatnie. Teraz tylko prywatnie zamierzam bo sprzęt o wiele lepszy i lekarz znajomy.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży już w 8 tyg nie dopinałam się w spodnie więc może coś w tym jest. Mi też ciągle się chce spać, a jak przysnę to potem nie do życia jestem jak się obudzę.
Hehe, mi od dwóch dni też - najbardziej mnie ciągnie do spania koło południa. Ale się nie poddaję :)
 
Do góry