reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

W okolicach Garwolina. Do warszawy mam 60 km. Planuje szukać gdzieś w Otwocku lub minsku maz. Jutro zacznę powoli dzwonić.
Dreamgirl a ty gdzie mieszkasz?
 
reklama
Ja mam wizyte wcześnie, bo torbiel na lewym jajniku. No i cały czas poplamiam w śluzie a ewentualna ciąża była by ze stymulacji po leczeniu w Poznaniu wiec rzeba przypilnowac.
Może ta skierowanie na bete, by sprawdzić czy rosnie. Te same laboratorium co w Pzn więc jednostki nie powinny się różnić.

Mam nadzieję z Wami tu zostać.

Dzidziabyła by z tego samego miesiąca co ja :-)
 
Dzieki za powitanie dziewczyny!

Ja mieszkam w Szwecji i tu nie robia badania beta krwi...a juz na pewno nie w panstwowych placowkach. Ot zaklada sie karte ciazy, chodzi na wizyty do poloznej co 2-3 tygodnie (nie do lekarza), ewentualnie idzie sie na wczesne usg jak sa watpliwosci (plamienia, bole brzucha). A tak to tylko mierzenie cisnienia, waga, zelazo itd- wszystko u poloznej. Usg polowkowe w 19-20 tygodniu. Ja w poprzedniej ciazy ani razu lekarza nie spotkalam:sorry:

Pozostaje mi tylko kolejne testowanie za kilka dni, bo test wyszedl mi pozytywny w piatek, ale kreseczka jeszcze blada.

Trzymam za wszystkich kciuki!:tak:
 
Dwa dni nie byłam na forum a tu tyle sie dzieje ;-)Tyle nowych mamusiek grupa rośnie w siłe :-) Blekinge to ja bym w Szwecji nie wytrzymała z ciekawości i troski o moj skarb. Dreamgirl i Reniam wszystko będzie dobrze tym razem wasze maleństwa na pewno dotrwają do końca ciąży:tak:. Jołasia ty na pewno też zagościsz u nas na długo. Ja do lekarza ide dopiero 18 lutego mam nadzieje że już sie dowiem czegos więcej niż, że tylko jest pęcherzyk :blink:







 
Witam nowe mamusie! Dremgirl ja też mam wizytę 17.02;-) Blair87 nie martw się napewno wszystko się ułoży:-) Katgen testy zdecydowanie pozytywne badanie napewno wszystko wyjaśni s wy dziewczyny bierzecie jakieś witaminki oprócz kwasu?
 
reklama
Ewa, ja biorę witaminy i dha :)
No i niestety euthyrox na niedoczynność tarczycy :/ w środę mam wizytę u endokrynologa a parę dni później biopsje tarczycy...nie zbyt zachęcająco to brzmi choć podobno nie boli (mimo, że bez znieczulenia się to robi).

Lecę spać bo już padam ;)
Dobranoc!
 
Do góry