reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Aniolonek tylko pozazdrościć :tak:. Moja córka ma na imię Dagmara, gdyby teraz był synek w planach jest Oliwier
 
Witam sie i ja, jak na razie slaba druga kreska na testowym, za kilka dni bede testowala ponownie i moze wtedy dolacze juz na 100%.

Pozdrowienia dla wszytkich mam!:tak:

Witamy :)

No to czekamy :) Zapraszamy serdecznie :D

Dziewczyny... odebrałam właśnie wyniki - 6300 :szok: a to jest 20dpo - dzieje się tam, oj dzieje...

Dreamgirl ratuuuujjjj a ja z moim 8300 ?? Teraz to ze strachu do środy umrę ...

Dziewczyny czekam z niecierpliwością na wasze usg hehe :)
 
Dopadły mnie w końcu poranne mdłości.... nie wymiotuje ale rano i wieczorem jest mi nie dobrze. Na szczęście takie uczucie do przeżycia mam nadzieję, że nie rozkręci się to bardziej! Betę robię w poniedziałek.
 
Witam weekendowo

Denerwuje się strasznie, ale ta beta jakoś mega wysoka nie jest bo w normie jest do 72 tys. Wiec wole myślec ze to zdrowa pojedyncza, innej opcji nie ma .. Bo nie wiem co zrobię. ..

Także miłego weekendu, mój do środy będzie bardzo stresujący.

Wczoraj milion wypowiedzi przeczytałam i niektóre miały 11tys i jedno :) Także jakoś funkcjonuje.
 
reklama
hej
igem ja mam 3 dzieci, najstarszy bedzie miał w tym roku 20 lat , ma na imię Nikode, pożniej Olaf i njamłodszy Alanja sprzedaje wózki dziecięce, bazy, foteliki, uzywane ale takich lepszych firm, no Maxi Cosi, Maclaren itp
mieszkacie w mieszkaniu czy w domu?
dolga drugie będzie spało, musi być równowaga
dreamgirli super beta, kiedy masz usg?

ja nadal walcze z mdłościami
 
Do góry