reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam czwartkowo :-)

My dzisiaj dzień we troje, małż się rozchorował i leżymy dzień cały.

niksa- my swojej powiemy jak już będzie pewność, że wsio ok, albo brzuch będzie widać.

dreamgirl- ta moja beta hmm... wg. normy obok jest ok, nie straszcie mnie bo ja bliźniaków nieeeee nieeee, ale tobie gratuluję z całego serca. A ty betę robiłaś ?

igem- głowa do góry dziś też jest dzień.

Miłego dnia :-)
 
reklama
(...)A ty betę robiłaś ?(...)
Jutro rano jadę zrobić, zobaczymy ile pokaże... Aż się boję jechać :D

A tak poza tym, to bardzo się nie dogadujemy z M. Mieliśmy jechać na weekend do rodziców, ale on jedzie sam. Jest źle. Ja jestem w domu, jeszcze się to nałożyło z feriami, a on pracuje w domu (jest grafikiem). No i oczywiście mu przeszkadzamy. Jest niemiło, nie rozmawiamy ze sobą... Jestem podłamana. Aczkolwiek z drugiej strony oczywiście będzie co ma być. W najgorszym przypadku się wyprowadzę... :(
 
Isabela ja też chciałam powiedzieć później ale nie wytrzymałam tym bardziej, że córka już od paru miesięcy mówiła o rodzeństwie mam nadzieje,że będzie wszystko ok i ciąża potoczy się prawidłowo ;-).
 
Witam czwartkowo ;)

Ja tez słyszałam ze nie powinno sie pic dziurawca w ciazy, ale czy to prawda to nie wiem. Słyszałam tyle bzdur na temat ciazy, porodu i itd ze patrzę na to z przymrużeniem oka i jeśli juz to albo pytam lekarza albo czytam artykuły naukowe ;)
 
no ja tez tak mam z tym cieszeniem się ciążą że wolę nie podchodzić z entuzjazmem bo raz też poroniłam i teraz też nei zamierzam nikomu mówić dopóki sama nie poczuję że ciąża raczej się utrzyma, ostatnim razem pwoiedziałam w 10 tygodniu po 2-giej wizycie u lekarza jak zobaczyłam jak córcia w brzuszku skacze :-)

dreamgirl o kurcze gratuluję 2 pęcherzyków!! :-D

ja też słyszałam że dziurawca nei można w ciąży

no właśnie dziewczyny a co myślicie o śledziach marynowanych????? opinie są różne że listeria itd, ale nei słyszałam o przypadkach zarażenia się listerią a ja mam taką ochotę na śledziki marynowane.....mmmmmmmmm
 
Gratuluję wszystkim mamom. Pozwolicie, że dołączę do Was. Jestem w 6 tygodniu pierwszej ciąży i mam termin na 2 października:) Wczoraj byłam na pierwszym USG i było widać tylko piękny okrągły pęcherzyk ciążowy (moja doktor powiedziała, że dość duży - nie wiem, czy to dobrze czy źle...) i ciałko żółte. Za 2 tygodnie idę raz jeszcze posłuchać, mam nadzieję, bicia serduszka:) Generalnie jestem we wszystkim zielona i wciąż nie mogę wyjść z szoku. Na przemian rozpiera mnie radość i łapię dołek, jak sobie ze wszystkim poradzimy... Jak dobrze pójdzie urodzę sobie albo na trzecią rocznicę ślubu albo na swoje 33 urodziny:)))
 
Sunflower witaj ;) no to widzę ze nas sporo łączy ;) tez mam termin na 02.10 to tez moja pierwsza ciąża, tez jestem zielona i jeszcze do mnie nie dociera hehe. A jeśli sie wszystko uda to urodzę chwile przed urodzinami Narzeczonego ;)
 
hej
dreamgirl ale super, bliźniaki to moje marzenie niespełnione
igem, niksa mój syn się nazywa Olaf, wg mnie pękne imię, zawsze marzyłam, ze będe
mieć Olafka i mam
sunflower witaj, to Twoje pierwsze dziecko?

my dzisiaj mieliśmy zabawkę karnawałową w przedszkolu, dzieci zadowolone,
a po za tym mdłości mnie męcza cały czas,
dziewczyny czy któraś z Was bierzę luteinę albo duphaston?
 
reklama
Do góry