reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Pscolka dodatkowo bilirubina jej skoczyla i 3x3h bedzie pod lampami. Plus taki ze wlasnie na sali mi montuja inkubator i w zasadzie po cycowaniu bedzie spala pod lampa a nie w lozeczku. To jest jakas masakra po prostu.
Ale neonatolog mowi ze lepiej ja ponaswietlac niz po antybiotykoterapii mialoby cos wyjsc i znowu bysmy do domu nie poszly.
 
reklama
kotulcia - no masz..., to już chyba zaliczyliście wszelkie możliwe przypadki okołoporodowe:cool:. Oby jednak w sobotę udało się Wam wyjść:tak:

A któraś chętna na poród dzisiaj? Ja tak dopiero od wtorku mogłabym rozważyć:-D
 
Hahha hja dzis nie rodze;-) jutro po południu ewentualnie.No bo dizs jade na zakupy wieksze a jutro z młodą do lekarza.W#iec po południu jutro ja jak najbardziej;-)
 
Ja dzisiaj tez odpadam :no:
Jutro przychodzi do mnie pani myć okna itd., a w sobotę rano fryzjer, ale po południu mam imprezkę u teściów więc wtedy może mnie ruszyć :-)

Zdrzemnęłam się 2,5h!!! :szok: a za oknem koleś młotem pneumatycznym coś na drodze robi - wcale mi to nie przeszkadzało :cool2:

Kotulcia i Mizzah -
Bardzo mi przykro, że musicie patrzeć jak Wasze Maleństwa cierpią... wierzę że to tylko przyspieszy ich powrót do zdrówka... zagryżcie zęby - tyle na nie czekałyscie, juz za kilka dni będziecie w domkach... :tak:
 
Pacolka ja jestem chetna i to bardzo, ale chyba moja corcia nie bardzo ma ochote na wyjscie. W sumie ma jeszcze kilka dni ale ja juz nie moge sie doczekac.
 
Wiedziałam, że tak będzie. Zacznie się październik i porodów nie będzie. Może Mroczko dziś urodzi?

Pscółka: ja z Tobą od przyszłego tygodnia mogę rodzić. Może uda się jednak spotkać na porodówce ;-)

Renisus:
zawsze tak jest, że jak człowiek chce, to nie wychodzi.
 
Powstrzymałam się od ubrania łóżeczka ale poukładanie kosmetyków w koszyczkach na przewijaku nie mogłam sobie odmówić:) IMG_0211.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0211.jpg
    IMG_0211.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 86
Pscółka ja dzisiaj się nie piszę ale jutro od południa nie mam na razie żadnych innych planów :-D Jutro jest właśnie mój dream day, który sobie zaklepałam. Zobaczymy czy się sprawdzi;-)

Babina cudny śpioszek:tak:

Garmelka no to troszkę pospałaś:-)
 
reklama
Dziewczyny, a mam pytanie z innej beczki ale na temat:)
Czy golicie/goliłyście krocze do porodu? Ja juz sama nie dam rady a mój mąż niewprawny jak mnie pozacina to będzie trochę głupio....
 
Do góry