reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Karola jasne, masz rację, trzeba postępować wg tego co lekarz mówi, chociaz chcialabym juz chociaz raz isc na KTG zobaczyc co to ;-) i popieram z tym braniem co dają, bo na tym moze sie skonczyc 'dobre' z NFZ :wściekła/y: a ja tez mam juz wizyty co tydzien, idę w poniedziałek :-) Karola z tego co wiem to Twoja torba wciąż niespakowana, a widzisz co masz w suwaczku?? juz nawet BB sie upomina o to, zebys sie wzięła do dzieła :cool2:
Elutka ja nie przepadam za bielą, koronkami itp.. wolę stanowczo chłodny styl ale przytulny, proste bryły ale w ciepłych kolorach :tak:
 
reklama
witam:biggrin2:


ja już od wtorku po południu jestem w domku z moim malutkim skarbem, mamy się ogólnie dobrze, tylko czasu na wszytko brak, Krzyś jest słodki i bardzo kochany, robi śmieszne minki i jest moją ogromną pociechą
ja co prawda jestem ledwo żywa, niewyspana i zmęczona i na maksa osłabiona ze względu na spadek hemoglobiny, w dniu porodu miałam 13,5 a teraz 8 i ledwo obyło się bez transfuzji

Krzyś jest dość absorbujący i lubi spać przy cycy, na szczęście z karmieniem nie mamy jakiś większych problemów, oprócz tego że sutki bolą jak cholera i wyć mi się chce jak go przystawiam, ale dzielnie czekam na dzień w którym to minie - oby szybko

przepraszam że tak tylko o sobie ale jak się domyślacie nie mam czasu jak na razie, muszę się ogarnąć trochę, w miarę możliwości będę zaglądała

myślę o was ciepło i za każdą trzymam kciuki, za nierozpakowane aby szczęśliwie dotrwały do rozwiązania i porodu bez komplikacji a za te co mają już maluszki w ramionach aby dzielnie zmagały się z trudnościami i cieszyły z każdej chwili spędzonej z maluszkiem
 
Elutka - wygrana niewielka bo tylko trójka trafiona ale zawsze to coś - w sobotę będzie lepiej:-D sypialnia fajna ale nie w moim guście...ja do sypialni wybrałabym biel z czerwienią (pobudza seksualnie:-D) i jak najmniej sprzętów żeby przez nieuwagę nie uderzyć w coś lub nie zwalić czegoś z szafki np:-D:-D i tak jak Majeczka wole proste bryły:tak: uwielbiam minimalizm :tak:
Majeczka - wiem wiem...nawet suwaczek wywiera na mnie presję...ale mi się tak nie chce:-D:-D a KTG to nic przyjemnego (przynajmniej dla mnie) nudzę się okropnie bo to trzeba leżeć przez 20 min i się nie ruszać...
 
majeczka, Karola proste bryły również lubię choćby ze względów praktycznych, bo pasują właściwie do wszystkiego ale jakoś ta sypialnia do mnie przemawia...taka słodka mi się wydaje i przytulna
biel z czerwienią już przerabiałam i szczerze mówiąc średnio się czułam z tym zestawieniem. Samo w sobie mi się podoba, ale coś mi nie pasowało i szybko poprosiłam męża o przemalowanie:)
 
marand super ze juz w domku jestescie! szybko wracaj do siebie, zbieraj siły a maluszek niech pięknie rośnie!
Karola eeee to trójeczke jak trafiliście to juz coś;-) popieram minimalizm - to w całym mieszkaniu mam - co niepotrzebne idzie do wywalenia i nie jestem zwolenniczką wielu szafek, regałów i zagracania mieszkania. Elutka u mnie w sypialni jest tylko łóżko i szafa, ani radia, TV, nic - można gazetkę poczytać :tak: zgadzam sie z Tobą - coś na zdjęciu może sie podobać a jak sie zrobi we własnych 4 ścianach to, to niekoneicznie człowiek dobrze sie czuje.
Karola nakazuje Ci sie spakować, juz październik!!!!

witajcie piątkowo, piękna pogoda w KRK wiec pranie dzieciowe juz wisi :-D a dziś czekam na kuriera z bryką dla synka, doczekać sie nie mogę!
 
Witam przedweekendowo!
Ja właśnie powoli zbieram się na KTG, dzisiaj już jestem w lepszym nastroju, może nie będę Wam tak marudzić. Dzisiaj się wyspałam i może miło zleci ten dzień.
Co do sypialni to bardzo mi się podoba taki styl, jak pokazała Elutka, ale u kogoś. Sama bym się nie zdecydowała, bo reszta domu jest w zupełnie innym klimacie i nie pasuje. Poza tym ja też staram się nie zagracać sobie domu rzeczami, które trzeba odkurzać i czyścić, ale pomysł białej sypialni przemawia do mnie już od dawna. Wydaje się taka czysta i zachęcająca do odpoczynku. Mam koleżankę, która ma cały dom w takim stylu i powiem szczerze, że wygląda to imponująco, ale nie chcę nawet wiedzieć ile ona wydała kasy na wykończenie. Niemniej, żeby coś takiego dobrze wyglądało, to wydaje mi się, że trzeba mieć duże powierzchnie do zagospodarowania, bo w małym domku (taki jak ja mam) to by wyglądało jak graciarnia.
Karola gratuluję wygranej! ja nigdy nie trafiłam nic w totolotka, więc z trójki bym się też cieszyła. Co do torby to ja najdłużej się zbierałam, żeby zrobić listę, samo spakowanie to już było raz dwa. Wierzę w Ciebie, że się w końcu zdecydujesz;-)

Pozdrawiam słonecznie i miłego dzionka!
 
Witajcie

Majeczko,g gratuluję wygranej

marand- super, że jesteš już w domu

Miśio dawał dziš czadu w nocy, więc samopoczucie šrednie, muszę odespać
miłego dzionka wszystkim,
 
Witam się deszczowo, od wczoraj nie przestaje padać, a ja tymczasem dostałam tyle ubranek dla córci od koleżanki, że nie wie, gdzie ja teraz będe to suszyć:szok:
Miałam trochę nadrabiania, ponieważ popsuły się jak na złość oba laptopy w domu:( ale mąż już zadziałał i mogę spokojnie was czytać. A lubię tu zaglądać, bo już mi się czas niemiłosiernie dłuży, a tak w większym gronie, to zawsze raźniej.
Ja podobnie jak ostatnio Esi, humor mam wisielczy, już chyba zmęczona jestem....:wściekła/y:
Co do sypialni i generalnie wnętrza w domu, preferuję minimalizm i stonowanie, żadnych zbędnych gadżetów do odkurzania. Sypialnie mam fioletowo białą i bardzo dobrze się w niej czuję.
Dziewczyny, zazdroszcze wam tego KTG, ja nie miałam ani razu. Jak ostatnio spytałam gina, to powiedział, że on nie robi KTG, tylko sprawdza przepływy. Pozwala mu to zobaczyć, i tu nie wiem czy dobrze zrozumiałam, co będzie się mniej więcej działo (albo nie działo) w ciągu tygodnia. Skoro tak mówi, to nie pozostaje nic innego, jak mu wierzyć.
Azorku, a jak u ciebie? Ruszyło się już coś? Trzymam kciuki, aby w końcu poszło.....:-D

Mam do was jeszcze pytanie, jakimi sposobami leczycie przeziębienie? Ja przez całą ciąże nie miałam nawet kataru, a teraz wydaje mi się, że coś mnie bierze. Niestety czosnek i cebula w moim przypadku odpadają, chociaż ja uwielbiam, ale żołądek w większych ilościach nie toleruje:wściekła/y:A czy to mozliwe, że w końcówce ciąży zatyka się nos, ale nie jest to związane z przeziębieniem, tylko ciążą? mam tak już od tygodnia, wieczorem mi się jedna dziurka zapycha, ale rano już jest okej. Nie wiem co o tym mysleć.
Życzę Wam miłego dnia, mam nadzieję, że macie lepszą pogodę niż ja, brrrrrr zimno i ponuro.
 
Karola ja leżałam 40 min i to jeszcze w takiej pozycji że myślałam że nie wyleżę ale mały nie chciał leżec ze mna na prawym boku lezałam na połowie lewego bo wtedy było ładnie słychać serduszko dostałam pod plecy jakiś klin ale po 40 min nie mogłam wstać myślałam że mi kręgosłup szczeli no ale przeżyłam :)
 
reklama
Elutka - a ja już przerabiałam różne zestawienia z czerwienią w sypialni (np. biel+czerwień, żółty+czerwień) i to jest to co lubię najbardziej:tak: nie bez powodu miałam czerwone buty do ślubu i dekoracje biało-czerwone:-D
Majeczka - radio to bym w sypialni położyła bo jakoś lubię zasypiać przy muzyce:tak: teraz nie mam typowej sypialni (jest to bardziej sypialnio-salon) i nic nie mogę w niej zmienić bo wynajmowane mieszkanie i zasypiam przy tv (oczywiście ustawionym na samowyłączenie się) bo jak sama zostaję w domu to tak mi raźniej:-D ale czekam aż będziemy na swoim (kiedyś, kiedyś..) to urządzę właśnie w minimalistycznym stylu..
Esi - daj znać jak po KTG...
Ulala - u mnie jest to samo...zawsze muszę leżeć na KTG na lewym i mi baaardzo niewygodnie a poza tym w ten sposób przed sobą mam tylko ścianę...:baffled: i raz miałam powtarzane KTG bo coś wyszło nie tak i leżałam prawie godzinę:cool:
 
Do góry