reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

ja dzisiaj na obiad robię kotlety mielone z surówką i ziemniaczkami, ja co prawda mieszkam(na szczęście jeszcze z mamą) i mamy jedna kuchnię ale obiady robimy wspólnie tz dopóki ja pracowała ona robiła bo jest w domu a ja terez z nudów też zamierzam robić:-)
 
reklama
Dziewczyny ale mi narobiłyście smaka na zupkę chińską:tak:
Od rana siedzę nad zdjęciami, już mnie oczy bolą od kompa, wpadłam na forum poczytać co naskrobałyście....i teraz nie będę mogła się uwolnić od tej zupki.....
 
Za każdym razem po wejściu na forum robi mi się:-D lepiej, w tamtym tygodniu naszło mnie tez na zupkę chińską, no nie było siły żebym sobie odmówiła, walczyłam z sobą ale pożądanie zwyciężyło i pochłonęłam ja raz dwa, nawet się nikomu nie przyznawałam żeby nie wyjść na zwyrodnialca.:laugh2:
krak8686 - uwierz lub nie ale mam niemal identyczne odczucia, dolicz do tego jeszcze permamentnie zatkany nos i kichanie całymi dniami, cały czas wkręcam sobie fazy że przez to dziecko będzie jakieś znerwicowane:szok: dzidzi jeszcze nie czuje a do badania jeszcze niemal 3 tygodnie..........
 
talkaa - ja dzisiaj mam pierożki ruskie z miętą .... mniam :-)
ruskie z mieta?? znaczy ze co..zapijasz mietka parzona czy jakos dodajesz miete do nich:confused:

azorek zdrówka dla synka a ty się trzymaj !!!!
:rofl2:chodzilo ci zapewne nie o azorka tylko aguge;-):-)

a kiedy czuć ruchy dziecka,bo to moja pierwsza ciąża, a ja chyba teraz czuję? Juz wcześniej czułam coś podobnego ale teraz jest takie wyraźniejsze:-)
ja z amelkowna w ciazy jak bylam to czulam smyranko takie delikatne nieregularne juz jakos miedzy 15-16 tyg:tak:wiec wszystko mozliwe kazda kobitka inaczej odczuwa jedne szybko inne po 20tyg dopiero. tak jak Sandy pisala zalezy to od wielu czynnikow u mnie podobno wg tutejszych lekarzy moge czuc szybciej i mocniej czasem ze wzgledu na zrosty. ile w tym prawdy to nie wiem ale ja tez juz czasem cos czuje:-)
 
dobry pomysł, zapodawaj ja dowcipów nie znam wiec poczytam sobie chociaż, co prawda mi sie juz humor poprawił bo jak weszłam na forum to miałam okropny humor a teraz jest ok
 
reklama
Do góry