reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Malenstwo absolutnie jest za wczesnie.. na SR mowili, ze po SN mozna zacząć w 5,6 tyg po porodzie ćwiczenia takie wysiłkowe, a po CC ok 10 tyg - brzuch jest o wiele bardziej narażony po cc. inne ćwiczenia delikatne nóg czy rąk to mysle ze ok, ale nie brzuszki
Esi daj znać jak sie sytuacja u Ciebie ma, trzymam kciuki zeby bylo tak jak chcesz, a z tymi objawami mozesz jeszcze troche pochodzic, jak widać po naszych kolezankach forumowych;-)

wybaczcie ale tez juz padam na twarz i zbieram sie do wyrka. dobrej nocy!
 
reklama
Witajcie,

Powolutku sypią sie pazdziernikowe malenstwa, fajnie Azorek tez sie w końcu doczekała

Mamba u nas poprzednia noc tez strasznie przeplakana przez ból brzuszka

Malenstwo ja tez nie mogę sie doczekać żeby coś zacząć z brzuszkiem robić ale mi kazano po cc 8 tygodni odczekać

Esi nie stresuj sie, tak jak piszą dziewczyny może być już i za tydzień

Karola ty chyba zostałas ostatnia nie spakowana

Elutka ja tez chciałam zrobić nam przytulna sypialnie taka oaze dla nas ale niestety miejsca to ja mam w sypialni tyle co kot naplakal

Wybaczcie nie pamietam co miałam jeszcze napisać, Jaś leży na mnie i nie daje sie odłożyć do lozeczka, ciekawa jaka będzie dzisiejsza noc, jestem padnieta

milej nocy
 
Ależ wszyscy dzisiaj śpioszkują, sama przed chwilką się przebudziłam po krótkiej drzemce..dzisiejsza wizyta w szpitalu mnie wykończyła, później jeszcze spacerek z mężem..i generalnie cały dzień na nogach..aż mały zaczął się buntować i coś bardziej fikał w brzuszku, nie mówiąc o jego stawianiu się.
 
Chyba i ja muszę spakować torbę, a tak mi się nie chce. Karola, już chyba tylko my niespakowane zostałyśmy:szok:

A na kiedy Ty masz termin??
To musimy się umówić i się spakować...tylko że ja jutro i w niedzielę mam zajęcia...może jak mnie M. zmobilizuje to zrobię to jutro po powrocie z uczelni...a jak nie to dopiero w poniedziałek...ale trzeba w końcu mieć to za sobą!!:-):tak:
 
Hej dziewczyny!
Wpadłam na chwilkę, bo zaraz zamierzam iść się położyć. Jestem w domu. Skurcze od 14 co 15-20 minut. Przez chwilę były częstsze, ale jakoś później spowolniły. Tak więc siedzę w domu i narazie się nigdzie nie wybieram. :-)
Ale muszę iść się przespać, bo normalnie mnie to wymęczyło dzisiaj.
Super że Azorek wytrzymała do piątku. Gratki dla niej i dla nikamo!
Karola pakuj torbę ;-) nie ma na co czekać.
 
Hej dziewczyny!
Wpadłam na chwilkę, bo zaraz zamierzam iść się położyć. Jestem w domu. Skurcze od 14 co 15-20 minut. Przez chwilę były częstsze, ale jakoś później spowolniły. Tak więc siedzę w domu i narazie się nigdzie nie wybieram. :-)
Ale muszę iść się przespać, bo normalnie mnie to wymęczyło dzisiaj.

Super że Azorek wytrzymała do piątku. Gratki dla niej i dla nikamo!
Karola pakuj torbę ;-) nie ma na co czekać.

Esi, jak od tygodnia takie mam, zwłaszcza wieczorami. Ale zgodnie z prawami Murphiego na KTG akurat sobie przeszły bokiem i nic się nie zapisało
 
Wernkika mialam to samo.na ktg nic prawie.dopiero w domu sie rozkrecilo.
Dzieki dziewczyny za wsparcie.i nie ma co moze ktos mnie wyprzedzi jeszcze.cos mi sie wydaje ze to jeszcze chwile potrwa.dobranoc do jutra
 
reklama
Esi - mimo wszystko bądź przygotowana bo w każdej chwili akcja może się rozkręcić...

Dziewczyny mówię Wam Dzień Dobry i spadam na uczelnię - trzymajcie za mnie kciuki....bo to bedzie dłuuugi dzień:eek:...
 
Do góry