reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Elifit- ja to już 8 sezonów mam za sobą, zaczełam jak byłam w ciąży, co ja się naryczałam masakra haha teraz czekam na 9 sezon ale to jeszcze pewnie potrwa:-( Oczywiście 8 sezon kończy się tak że nie mogę się doczekać następnego i mało sobie włosów nie wyrwałam jak się skończył odcinek a ja nie wiem co będzie dalej haha

Ewcia- mój też raz zje obiadek raz pluje a moja mama mówi że jak ja byłam w jego wieku to jadłam wszystko co jedli moi rodzice na obiad i jakoś żyje i mam się dobrze- oczywiście nie mówię tu o grzybach itp :tak:

Wczoraj byłam u lekarza, nastawił mi kegosłup strzelałam jak spróchniałe drzewo haha lepiej się czuje przynajmniej nie boli narazie, ogólnie mam wadę stóp i dlatego że źle stawiam nogi odbija się to na kręgosłupie więc czeka mnie badanie stóp i wkładki ortopedyczne :-(

A tak po za tym mega ból głowy i ide się położyć bo mały też kima . Miłego dnia dziewczynki :tak:
 
reklama
Witam sie i ja
Tez mnie cos glowa boli, moze cos z cisnieniem;-)
Jestesmy po 3 pneumokokach i Kuba wazy 9700, wiec niezle ;-)
Pytalam o zoltko i mamy probowac od 1/4 co drugi dzien.

Ulewaniem kazala sie az tak nie przejmowac i twierdzi, ze te 6mc, ze dziecko nie powinno juz ulewac jest troche naciagane. Zapisala nam jakies kropelki, ale kartka zostala w samochodzie.

Wspomniala tez, ze powinnam podawac kwasy omega.
Ciemiaczko ok, witamina D co 3 dni, ale i tak bede podawac rzadziej teraz kiedy wiecej slonca.

Ewa, jaki masz ten kojec? Bo to chyba niezla sprawa...ale Emi sie nie wkurza, ze nie moze galopowac po mieszkaniu tylko jest 'zamknieta'?;-)
 
dziewczyny, współczuję kręgsłupów, mój też cierpi ale jakoś z tym po lekarzach nie chodzę. Raczej jade nastawiać od czasu do czasu i tyle.

moje dziecko je ze smakiem...- ziemniaki z mojego obiadu i kawałek mielonego... taaaak- zupki jak jej gotuje to beeee, ale z talerza porządny kotlet i pyry to pasi...
to super że je to co ty, ja bym cię cieszyła. U nas jest problem z obiadkami w każdej postaci, jedyne co je to słodkie czyli kaszki i deserki:( a obiady to wciskam w nią niemal na silę:(
a wczoraj dostała zmiksowane oliwki na spróbowanie-ale się krzywiła


u nas ulewanie się pojawiło od kiedy daje mm na jeden z posiłków, nie wiem co mam o tym myśleć, wcześniej nigdy nie ulewała:confused:


ja wczoraj byłam u lekarza rodzinnego, dostałam zaświadczenie do pracy o karmieniu piersią i kserowanie do neurologa. Ale do neurologa rejestracja dopiero w lipcu bo nfz obciął fundusze....... brak słów.......


my też mamy kojec mamy ale bez kółek, nawet jakby miał to byśmy nim nie jeździli bo jest za duży:) też mamy w środku pełno zabawek i młodą tam wkładam jak coś muszę zrobić np poodkurzać mieszkanie. Właśnie planujemy zakup małych piłeczek do środka. Mamy taki kojec: KOJEC ŁÓŻKO ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BABY DESIGN PLAY (2319782063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


u nas od poniedziałku jest już niania więc mam trochę luzu. Wczoraj pierwszy raz zostawiłam ich na dłużej i poszłam na siłownię, nie było mnie 3 godz. ale oczywiście wydzwaniałam:) a od poniedziałku do pracy:( ach....
 
dzieki Kasiadz za linka.
Niestety chyba na kojec sobie nie pozwolimy ;/ Bo jeszcze czeka nas wymiana fotelika samochodowego i pojdzie troche kasy.
Poki co ratuje sie dywanem, ktory ciagne ze soba jak chce cos zrobic ;P
No ale nie mam gwarancji, ze maly sie nie walnie w jakis rog jak sie obroce.
Moze kupie uzywany..hmmm:eek:
A co do wagi to pomylilam sie, jest 9570 zamiast 9700:-)
 
justyś mnie to ciągle szlak trafia jak słyszę od mojej mamy że ona to wsio mi dawała ze swojego talerza. Ciągle przy obiedzie słyszę daj mu rosołu, daj mu ziemniaka. I żadne tłumaczenia że nie chcę go przyzwyczajac do solonego, bo po co itd. denerwuje mnie to że starsze pokolenie nie przyjmuje do wiadomości że młodzi chcą inaczej wychowywać dziecko. Przez to wszystko boję się zostawiac młodego z mamą bo wiem że go nakarmi tym co nie będę chciałaa lbo za grubo ubierze bo wiecznie słyszę że za cienko ubrany a jakoś nigdy jeszcze przeziebiony. ehhhh


a powiedzcie dziewczyny jakie foteliki kupujecie? bo ja poza dylematem jakiej firmy wybrać zastanawiam się nad tym czy 9-18 kg czy 9-25 czy może 9-36. Myślałam że kupię 9-36 i bedę miała spokój ale na necie piszą że jak dziecko jest duże bo może sie nei mieścić w tym i że generalnie długie pasy trza mieć w aucie a ja mam krótkie :( w dodatku mieszkam w takiej dziurze że nie mam gdzie pojechać i obejrzeć poprzymierzać. A tak w przeciągu miesiąca, maz dwoch chcę kupić ten fotelik :(
 
Hej
Masakra dziewczyny !!!
Wczoraj młody 3 razy załatwił się tak że całego musiałam go przebierać, do tego w jednej kupie dopatrzyłam się jakby takich białych grudek z nitkami ( przypominało to w powiększeniu plemnika - sory ale tak mi się kojarzy) było tego pełno, kupa brzydka jasno żółta , wodnista i dziwnie pachnie:wściekła/y: W nocy to samo osrajtolił wszystko tak że myłam go w wannie o 3 rano:szok: rano to samo - nie mam pojęcia co jest :-(Nie ma apetytu , mleka mało co wypija, pić nie chce, obiadem pluje, raz się bawi i śmieje za chwile piszczy, jęczy i popłakuję a ja generalnie dostaje świra:szok: Radziłam się moich koleżanek mówią że to zęby, gorączki nie ma:-( Jade na 13tą do lekarza:wściekła/y: :wściekła/y:Matko Boska ja się wykończę :wściekła/y::wściekła/y: Tak mi go szkoda bidulek mój kochany, łażę i wyję co chwila:-(
 
Justyś, oby nic poważnego.
Przepraszam was ale naprawdę zero wolnego czasu...
brat zaraz szkołe kończy, nadal ma zagrożenia, trochę mniej bo jak ja się za niego wzięłam to dużo już nadrobił.
Moja mama załamana, w pracy co raz gorzej, myśli o szukaniu innej roboty... szukamy dzwonimy...
z mieszkaniem mamy nadzieję że już koniec, może do końca miesiąca coś ruszy...
Ja na studia już jestem zarejestrowana...wychowawczy wzięty...

tylko mamy jeden problem... Oliwier całkiem apetyt stracił...
odstawiam go powoli od cyca... i karmię go Bebiko 2, i od tej pory co je mleko mod. nie ma apetytu
albo tak się najada tym mlekiem...
druga sprawa obiadków w ogóle nie je...jak jadł słoiczki było wszystko oki, jak zaczeła mu teściowa gotować zupki tak nie je w ogóle, pluje, ryczy i w histerie wpada... a za chwilę drze się bo jest głodny, zje góra 50 ml mleka i po wszystkim...
oczywiście słoiczki już też poszły w ...... :-)
może to ząbki bo tak się ślini... dzisiaj spróbuję od początku dać mu samą ugotowaną marchewkę... lepsze to niż nic... może zaczai smak ugotowanego warzywka...

ale się wam wyżaliłam :)
obiecuję częściej wpadać... w weekend mamy ognisko, więc dopiero w poniedziałek będę :)
 
Mariolciaa ja swojego też już prawie odstawiłam od cyca. I powiem Ci że mój mały też małe ilości mleka wypija. Cycowe dzieci przyzwyczajone sa do mniejszych ilości mleka naraz i do częstszego jedzenia. Minie trochę czasu zanim nauczą się jeść mniej posiłków i większe porcje. A braki apetytu chwilowe to ponoc norma u dzieci. Jest też opcja że mu mleko nie smakuje. Mój budzi się w nocy na jedzenie ale zjada max50 ml. A na kolacja max 120 ml a potem zaczyna strasznie płakać i wtula się w cycki. Tak jakby się żegnał:)
 
reklama
hello
ja mam wyznaczone terminy obrony już
5,19 lub 26 czerwca i oczywiście chciałabym 5 tlyko nie wiem czy uda mi sie wpisy ogarnąc i obiegówkę. Zdjęcia to zrobie chyba jutro nawet.
justyś
oby to nic poważnego, ale może Cie pocieszy, ze moja Emi to ciągle ma coś w kupie nie takiego i co rusz sie tym zamartwiam a potem przechodzi i jest ok.
co do nastawiania -bolało? ja byłam w grudniu nastawiać juz chyba z 4 raz i pierwsz raz mnie bolało... myslałam że zrobie kupke w gatki z bólu, ale na szczęście kręglarz do którego chodzę robi to bardzo szybko.

maggie
Emi owszem była początkowo zła, że ją zamknęłam, ale po dłuższym posiedzeniu spodobało sie, tym bardziej ze ma w środku 100 piłek poduszki 2 duże miśki i chyba z 20 innych zabawek, grzechoty maskotki, pianinko itd. Zamowiłam też uchwyty do wstawania, to wtedy w ogóle bedzie raj, bo mała będzie mogła sama sie podnieść.
A kupiłam taki z calym sprzętem - przewijak pałąki z zabawkami, półeczka, 2 poziomy materaca i zostanie mi na 2 dzidzia.
-10% MOOLINO ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC (2334772167) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kasiadz
ciesze sie jak ruski blaszką, dla mnie sam fakt że je to już micha mi sie cieszy, niech to juz nawet bedzie ten mielony i ziemniak ale zawsze coś. Na siłe nie da sie wcisnąć bo ona pluje wtedy...
Antosia to słodka dziewczyna, moja Emilcia też:)
a skoro od poniedziałku do pracy to może w niedziele jakieś spotkanko w Legnicy:D??

magnusik
fajnie że dziecie daje Ci wybór czy chcesz karmić tak czy siak... ja akurat nie mam wyboru a tonący sie brzytwy chwyta wiec wole aby jadła ze mną solone itp niż wcale... i tak za mało wazy.

anek
ja mam recaro ale nie wiem czy dobry bo narazie jeździmy tym małym.


robiłam wczoraj test ciążowy- nie będę podwójną mamą na razie :p
 
Do góry