reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

asionek szczęśliwej podróży i żeby wam czas w pl powoli leciał (bo nam zawsze jak z bicza leci)

wy dziewczyny lepiej uważajcie na tą diete białkową! organizm jeszcze wam się nie zregenerował po ciąży i w dodatku karmicie! do tej diety trzeba mieć końskie zdrowie!!!!
moja szwagierka taką głupote strzeliła i zaraz po ciązy rzuciła się na tą diete, do tej pory (2 lata) boryka się z problemami zdrowotnymi. Najpierw zaczęły siadać jej nerki, puchnie strasznie i jeździ do szpitala na kroplówki, do tego przypałętała się jej egzema. Także uważajcie, bo efekty uboczne tej diety mogą być widoczne nawet po kilku latach.
 
reklama
asionek szczęśliwej podróży i żeby wam czas w pl powoli leciał (bo nam zawsze jak z bicza leci)

wy dziewczyny lepiej uważajcie na tą diete białkową! organizm jeszcze wam się nie zregenerował po ciąży i w dodatku karmicie! do tej diety trzeba mieć końskie zdrowie!!!!
moja szwagierka taką głupote strzeliła i zaraz po ciązy rzuciła się na tą diete, do tej pory (2 lata) boryka się z problemami zdrowotnymi. Najpierw zaczęły siadać jej nerki, puchnie strasznie i jeździ do szpitala na kroplówki, do tego przypałętała się jej egzema. Także uważajcie, bo efekty uboczne tej diety mogą być widoczne nawet po kilku latach.

o kurde:eek:
ja nie karmie i wlasnie sie napalilam, ze zaczne od tego tygodnia bo patrzec na siebie nie moge:crazy: Polog mi sie konczy za 5 dni.
To ile najlepiej odczekac? Ile organizm sie regeneruje po ciazy wlasciwie, bo juz nie wiem:eek::eek::eek:
 
asionek szczęśliwej podróży i żeby wam czas w pl powoli leciał (bo nam zawsze jak z bicza leci)

wy dziewczyny lepiej uważajcie na tą diete białkową! organizm jeszcze wam się nie zregenerował po ciąży i w dodatku karmicie! do tej diety trzeba mieć końskie zdrowie!!!!
moja szwagierka taką głupote strzeliła i zaraz po ciązy rzuciła się na tą diete, do tej pory (2 lata) boryka się z problemami zdrowotnymi. Najpierw zaczęły siadać jej nerki, puchnie strasznie i jeździ do szpitala na kroplówki, do tego przypałętała się jej egzema. Także uważajcie, bo efekty uboczne tej diety mogą być widoczne nawet po kilku latach.


dzieki Sivi :)racje mi w Pl tez czas szybko leci , duzo za szybko :-(

co do diety to racja trzeba na nia uwazac !! tez znam kilka osob co byly na niej i teraz maja tylko problemy ze zdrowiem ... takze dla mnie nie warto ! lepiej MZ ;-)
a po porodzie i ciazy to napewno bym na nia nie szla tym bardziej przy karmieniu piersia , organizm i tak dostal i dostaje po du ...


spokojnej nocki zycze :)
 
Marysia jeszcze nie zasnęła, pierdzioszki ją męczą i nie może zasnąć. Zrobiłam jej gimnastykę i tyle bąków puściła, że aż zaczęłam się zastanawiać gdzie one się pomieściły. Na koniec strzeliła wielką kupę i musiałam ją nakarmić bo w końcu miejsce się zwolniło. Właśnie zapodałam jej dźwięk suszarki z laptopa. Czas najwyższy, żeby poszła spać ja już ledwo zipię.

Kasia ja jedną kąpiel w wannie zaliczyłam jakoś na początku tygodnia. Na co dzień stosuję szybki prysznic. W sumie to ja ciągle zapominam, że jeszcze połóg trwa :-p. Nie mogę się doczekać kiedy to dziadostwo się skończy. Muszę sobie zrobić jakiś trening fizyczny bo jakaś skapuciała jestem.

Asionek udanych wakacji w Naszym pięknym kraju życzę.

Ewa mój mąż też czasem marudzi, że ja ciągle na BB siedzę. Jak mnie widzi przed kompem to już nawet nie patrzy jaką stronę mam otwartą tylko pyta "co u dziewczyn?" :laugh2:
 
no to sie przerazilam zaraz z rana , poszlam na kupkowanie i na papierze zobaczylam duzo krwi z pupci. kurde nigdy przenigdy nie mialam zadnych problemow z ta dziurka, czy to sa hemoroidy???:-)

asionek - milej podrozy! ja od lata zeszlego roku nie bylam w pl, teskni sie ,ale w przyszle lato jedziemy! moze znajdziesz chwile skrobnac jak lot minal , bo ja sie stresuja lotem czwartkowym, (5,5 godz) ale podobno dbaja o maluchy, moj bedzie mial specjalny kosz do spania wmontowanyw sciane (miesjca na przodzie mamy) ale jak pomysle o pakowaniu wozkow i ciuchiw i wszystkiego "co moze sie przydac"...dobrze ze jest maly i bedzie spal w wozku w gondoli...


jagmar - jaka gimnastyke mu robisz?
 
Ostatnia edycja:
Witam drogie mamy!
Mam do sprzedania mleko Bebilon Pepti 1 - 1 puszka, oraz Mleko Bebilon Pepti 2 - 2 puszki. Wszystkie oryginalnie zamknięte. Córka pije już inne mleko, szkoda mi wyrzucić, a może komuś się przyda. Cena za każdą puszkę to 6 zł + koszt przesyłki. ewentualny kontakt: coolmoni@poczta.onet.pl. pozdrawiam :-)
 
reklama
no to sie przerazilam zaraz z rana , poszlam na kupkowanie i na papierze zobaczylam duzo krwi z pupci. kurde nigdy przenigdy nie mialam zadnych problemow z ta dziurka, czy to sa hemoroidy???:-)
wydaje mi się że tak, mi też czasami krwawią:(

My wlasnie ze szczepien qwrocilismy maly troche popłakał mam nadzieje ze nie bedzie mial goraczki ani nic z tych rzeczy. Wybralismy w koncu 5 w 1 i ROTA. Acha nasze szcescie wazy 5200 :)
my zdecydowaliśmy się na 5 w 1 i pneumokoki, na szczepienie wybieramy się w przyszłym tygodniu
 
Do góry