reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ale tu pusto od wczoraj...
My na 2 już od 3 tygodnia jesteśmy a ciuszki na 62 dobre więc za chwile trzeba będzie na większe zamienić.
Moja zaczęła się wreszcie świadomie uśmiechać i na okrągło paszcza otwarta, zwłaszcza jak siostra się z nią bawi. Tylko ją schrupać, taka fajniutka wreszcie się robi, tylko coś nie gada jeszcze nic, starsza już gugała i ta paplanina jej do tej pory została, więc może ta małomówna? :-D
Wiesz chyba coś w tym jest, mój najstarszy mało gaworzył i teraz małomówny i taki spokojny jest, młodszy dużo gaworzył i japa mu się teraz nie zamyka:-D Filip ma podobnie, nawet przez sen gada :-D to znaczy ,że mu się później plapa nie będzie zamykać?? :szok:
 
reklama
Mikusia hej :) no chrzciny w domu napewno taniej tym bardziej , ze ma kto ci pomoc :)


hejka,

Asionek- dzięki zaraz sobie wrzucę na youtube, i popatrzę

A ja własnie wróciłam od fryza no i że mam jasne włosy to farba byla z amoniakiem itd i się zastanawiam czy to przenika do pokarmu narazie mała zjadała to co odciągnełam przed fryzem a kurcze jak wstanie mogę jej już podac cyca :confused: ale powiem wam że super się czuję chociaż u fryza cały czas myślałam co tam jak tam mała i czy małż daje radę :-p


ja czytalam na necie odnosnie farby i pisza , ze mozna normalnie farbowac :) takze zrobilam kolor i nic nie odciagalam , maly zjadl cyca i jakos nie widzialam , zeby mu cos bylo ... wsumie nie kumam jak ta farba ma dojsc do pokarmu ?? teraz juz nie sa one takie mocne i smierdzace jak kiedys na szczescie :)



Ale tu pusto od wczoraj...
My na 2 już od 3 tygodnia jesteśmy a ciuszki na 62 dobre więc za chwile trzeba będzie na większe zamienić.
Moja zaczęła się wreszcie świadomie uśmiechać i na okrągło paszcza otwarta, zwłaszcza jak siostra się z nią bawi. Tylko ją schrupać, taka fajniutka wreszcie się robi, tylko coś nie gada jeszcze nic, starsza już gugała i ta paplanina jej do tej pory została, więc może ta małomówna? :-D

moj w dzien czasami cos tam gulnie , ale tak to steka , jeczy nie jest to jeszcze takie gulganie normalne :) moze bedzie malomowny po mezu ?? bo po mnie napewno nie hehe

Mamusie!! Chce kupic mate dla swojego Gniewka:) Doradzcie jaka bedzie najlepsza!!

ja mam FP rainforest czy jak jej tam :) siorka byla z niej zadowolona bardzo , opinie na necie tez ma super
jest ladna , kolorowa , ciekawa :) ma swiatelka na gorze , odczepiane zabawki ktore mozna w rozne miejsca przepinac , grzechocza , szeleszczacego liscia na dole , muzyczke z regulacja glosnoci i szum lasu uspakajacy bardziej
narazie malemu ona srednio pasi , woli karuzelke , ale jak dorosnie troche to podejrzewam , ze bedzie zadowolony :)
 
Hello,hello mamuśki!!
Boże,nie mam na nic czasu,tak rozpieściłam "Kropka",że teraz cały czas na rękach.Jak już smacznie zaśnie,ja pomalutku,delikatnie włożę go go łóżeczka lub huśtawki za 2 min budzi się z krzykiem,a na rękach śpi jak ciapek.

Dziewczynki,czy wasze "kropeczki" też mają problem ze zrobieniem kupci? Gabiś robi kupę tylko z moją pomocą inaczej jęczy stęka robi się czerwony,w brzuszku mu burczy,przelewa się,a kupki nie ma.
Największe stękanie przypada na 5 rano i tak codziennie.Już nie pamiętam kiedy sam się wypróżnił...Już od tego stękania tak zachrypł,że skrzeczy jak papuga.

Mere dzięki Bogu już w domciu teraz wypieść go za wszystkie czasy. Zdrówka życzę!!!!
 
Hejka

my nosimy 62 ale już na 68 idziemy bo małe co poniektóre śpiochy są.

pieluszki rozmiar 3 już od dawna. Ważymy 6 kg ;)

wczoraj mój mały nie chciał spać, na rękach go nosiłam do 2.00 w nocy i jak padł tak spał do 7.00! 5h REKORD alsolutny!!!!! Oby więcej takich :)

ja mrożę w pojemniczkach avent via bo kupiłam razem z laktatorem.

asionek miłego urlopu,
nie nadrobię niestety ;(
 
Mamusie!! Chce kupic mate dla swojego Gniewka:) Doradzcie jaka bedzie najlepsza!!

Ja mam tą FP planet coś tam, taką okrągłą, nie wiem czy będzieją interesować bo ma ją dopiero Mikołaj przynieść :-D

Coś tej naszej się poprzestawiało, zasypia koło 1 i o 3 już chce jeść i tak, co 2, 3 godziny!! wcześniej w nocy spała nawet po 6 godzin, człowiek zamroczony teraz chodzi...
 
Hello,hello mamuśki!!
Boże,nie mam na nic czasu,tak rozpieściłam "Kropka",że teraz cały czas na rękach.Jak już smacznie zaśnie,ja pomalutku,delikatnie włożę go go łóżeczka lub huśtawki za 2 min budzi się z krzykiem,a na rękach śpi jak ciapek.

Dziewczynki,czy wasze "kropeczki" też mają problem ze zrobieniem kupci? Gabiś robi kupę tylko z moją pomocą inaczej jęczy stęka robi się czerwony,w brzuszku mu burczy,przelewa się,a kupki nie ma.
Największe stękanie przypada na 5 rano i tak codziennie.Już nie pamiętam kiedy sam się wypróżnił...Już od tego stękania tak zachrypł,że skrzeczy jak papuga.

Mere dzięki Bogu już w domciu teraz wypieść go za wszystkie czasy. Zdrówka życzę!!!!

kochana wiem o czym mówisz ja już nie wiem jak jej pomóc na te stękania i u mnie 5 rano tak samo jak u ciebie godzina "W" i idzie termometr w ruch musze kupić jakieś czopki normalnie teraz i jej wkładac rano wogóle odstawilam wszystkie leki itd i herbatki laktacyjne i dupa blada było dobrze przez pare dni teraz znów nawrót wszystkiego zaczełam jej podawac znów ten syrop debritat i tym razem zamierzam jej podać do końca butli i zobaczymy co bedzie nie wiem już moja to dziś stękała i prężyła się całą noc :-( 29.11 mam lekarza może coś jeszcze wymyśli nie wiem narazie czekam do 29.11 :-(
 
a jem prawie codziennie to samo. Bo przeszlam na diete i jem tylko nabial i bialko. Zero weglowodanow, owocow i tluszczow. No i w tyg schudlam juz 3kg :-D:-D

WerkaMirek, czy Ty jestes na Dunkanie?
Bo ja od jutra sie przymierzam i juz sie boje czy wytrwam:eek: Ile już się odchudzasz? Jak dalsze postępy?

Czasami jestem tak wykończona że przestaje mnie cieszyć dosłownie wszystko :( Wiecie co, wczoraj byłam już tak umęczona nim że z tego wszystkiego zapaliłam papierosa tak tak :( Pewnie jak bym karmiła piersią to by się nie zdarzyło ale że tak nie jest to się skusiłam :(

Marti- mój po bebilonie też miał zatwardzenia i mega zaparcia- gdzie ja wziełam to za kolki ale to szczegół :) Zmieniłam mleko na nan pro i dostałam taki syropek jeszcze na depr coś tam - czy jakoś tak i załatwia mi się dziecko tak co drugi dzien. Wiem że nan ma też mleko z ha musisz spróbować bo bebilon jest strasznie tłusty.

Justys, z tym papierosem to ja Cie swietnie rozumiem. Nie karmie i tez jak byly najgorsze momenty z malym i nie dawalam juz rady, na koniec dnia kiedy on zasypial szlam na balkon zapalic, odreagowac:eek: beznadzieja:eek: nie palilam cala ciaze i myslalam ze wytrwam takze po, ale juz widze ze bedzie kiepsko:crazy: zla jestem na siebie.

Twoj robi 1 kupe na 2 dni na sztucznym? Bo moj robi 1 max 2 dziennie, gdzie wczesniej sadzil po 4-5 (na innym mleku) i zastanawiam sie czy to jest w porzadku:sorry:
 
Wpadam na chwilke zeby sie pochwalic ze moja mala spala w nocy :-) juz 2 noce pod rzad! tak okolo 4-5 godzin ale dla nas to ogromna poprawa bo np 3 dni temu od 8 wieczorem do 8 rano spala tylko 2,5 godziny, a ja czulam sie i wyg;ada;am jak zombie.
Jak juz sie pochwalilam to pewnie dzis w nocy nie bedzie spac :-D


My mamy pieluszki 3 (choc 2 tez jeszcze mogly by byc) a ubranka 62, a wazy juz pewnie prawie 6 kilo -w srode bedziemy wazyc i mierzyc wiec bede wiedziala dokladnie, wiec ciezko mi sie ja nosi (zwlaszcza jak trzeba nosic godzinami). Zreszta przy okapie w kuchni to juz mam specjalne siedzenie, a kilka dni temu chcialam tam materac rozkldadac i sie kimnac w kuchni choc na troche, bo okap u nas dziala najlepiej na zasypianie i jazda samochodem.

Pozatym rozgadala sie ze hej, ma chyba z 4-5 roznych dziwekow i sporo opowiada :-)

Jak mi sie uda to planuje dzis poszukac jakis prezentow na Boze Narodzenie, nawet nie mysle sie na zakupy wybierac, wszystko zrobimy online.
 
reklama
Justyś kochana ja tez paliłam przed ciążą. I tez tak miałam nieraz, ze mówiłam Robertowi "Daj mi faje, musze zakurzyć bo nie wytrzymam!". Ale ja karmię i się powstrzymałam... Straszni głupio by było wrócić do nałogu :-( Trzeba sie przed tym bronić rękami i nogami :) Ja wczoraj pochłonęłam na próbę ciastka "jezyki" i małemu nic nie jest. To cieszy :-D

Cytryna tez tak mam ze jak pochwale młodego, ze spi albo jest grzeczny to potem mam przesrane :-D


Moja latorośl padła wczoraj o 11 i pierwszy raz obudził sie o 4 :-) Mogłoby juz tak pozostać.... Ale zbyt piękne by było prawdziwe
:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry