reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
malutka a to nas w balona maly zrobil... tarmos chlopa! ilez mozna czekac ;-)
Karolina moj to tez taki bolacy :confused2: ciagle jakies zakwasy albo co, ale jak zaproponuje bzykanko to po minucie w sypialni bez gaci lezy :laugh2: nagle nic nie dolega...

Milka co tam u lekarza bylo?? czy po drodze Cie cyrkowcy zabrali jako atrakcje ?? :-)
 
mam pytanie nie wiem czy pisałyście o tym ale zapytam
farbowałyście włosy w ciąży?
ja jestem na jutro zapisana na robienie odrostów a znajoma mi tu nagadała że nie wolno
Idz i rob sie na bostwo!
Nic bardziej dzieciowi nie szkodzi niz zle samopoczucia mamusi:tak:

Malutka no widzisz,jaki uparciuch,juz Ci diewczyny przepowiedziały,że na pewno Filip urodzi się w terminie,a nawet pare dni po,takie to wredoty małe..

Witam się wtorkowo,
właśnie zaliczyłam niedocukrzenie,trzęsiawki,7 poty,i swędzenie całego ciała,ale dzięki temu najdałam sie w końcu ciasta ze śliwką,które upiekłam:-).
Trzeci tydzień szkoły i moja Zuzia zaległa,zaraz muszę umówić ją do lekarza.Kilka dni temu otworzyła sobie okno na ościerz,a tem. w nocy spadła do 6C i proszę...Klnąć się chce....
Idę was teraz poczytać i zaraz wracam;-)

Lena ja tez juz raz zaliczylam trzesiawki i poty na ulicy pierwsze co to do piekarni i slodka bulke wszamalam.Szok nie pomyslalam ze jak mi cukier spadnie to sie tak zle bede czula.Caly czas sie koncentrowalam zeby nie miec za duzo.Ty bierzesz insuline?

Ewa widzisz jak sie martwimy jak ktos sie nie pojawia ?Nie rob tak wiecej ,zwlaszcza na koncowce.:-p

Malutka a juz chcialam robic zaklady czy to dzis czy jednak nie.

Asionek jezeli chodzi o styl wloszekto zalezy gdzie.Polnocne sa zdecydowanie bardziej klasyczne.Ale to co mi sie podobalo nawet jezeli byly kiczowato ubrane.To to ze mialy zrobione wlosy i widac ze o siebie dbaja.
Dla mnie to duza roznica jak tu niemiecke fleje z nieumytymi wlosami widze na codzien.

Dla mnie najbardziej kiczowate sa rosjanki z tego co tutaj widze.

A najladniesze Polki oczywiscie.

Poszlam jeszcze z synem ( 8 letnim)kupic buty i on sobie zazyczyl buty za 80 euro !!!!
Chyba go niezle pogrzalo.I jest na mnie obrazony ze nie kupilam i zemna nie gada.
Ma pecha bedzie chodzil w trampkach.Jezeli wyzej sra niz du.pe ma:wściekła/y:I nie dal sobie przetlumaczyc.
 
Lenka zdrowka dla malej :)

Maltutka ciekawe ile razy zaliczymy falszywy alarm hehe

Karolina no Niemki do najbardziej zadbanych to nie naleza :) wiec pewnie wizualnie inna bajka w Italii :)
a synek ma bogaty gust :)

Ewa witaj w dwu paku :) ja prasowalam na siedzaco nie dalabym rady tyle wystac przy desce :/
 
Ewa dokłądnie ja mam to samo :D jak nie mam czasu to szybciutko tylko fb i nk a jak mam czas do dochodzi babyboom, pudelek, demotywatory i inne czasopożeracze. Ale widzisz... Ciocia Kamilka czuwa :D

Ja jestem po obiadku i walcze z grawitacją. Na razie 1:0 dla grawitacji bo ruszyć sie nie moge :) Strasznie mnie kość ogonowa napiernicza od wczoraj. Ale wczoraj już tak, że autentycznie usiąść nie mogłam. Robiłam kilka prób i nic. Mąż tak dziwnie na mnie patrzył i pytał o co chodzi. Wyjaśniłam mu w czym problem. Ten sie zaczął śmiać. Mówi, że "widzi że robie kilka podejść do lądowania, ale za każdym razem sie podrywam" :-D Może młody znów coś uciska :dry:
 
malutka z twojego synka to żartowniś, chyba lepiej nastaw się że będziesz rodzić w terminie, bo oszalejesz :)

Lena, Karolina na niedocukrzenie najlepsza i najszybciej działa coca cola

Ewa łączę się w bólu prasowania, przede mną też jeszcze ta czynność, w sumie już mam wszystko wyprane, ale prasować chyba dopiero w przyszłym tygodniu zacznę
 
No to jestem :-D
Moje dziecko ewidentnie robi mnie w ch..ka :wściekła/y::-D Skurcze mam teraz może ze dwa na godzinę, czasem jeszcze zarwie mnie brzuch jak na @, na wizycie wszystko ok, rozwarcia brak, doktorek powiedział ,że tak już może być, jak skurcze będą częstsze to na IP i tyle... Ale przynajmniej przekonałam się na własnej skórze ,że zmaltretowanie swojej drugiej połówki potrafi zdziałać cuda :-D Nie wiem czy da się namówić na jeszcze ale będę uparcie próbować :-D Tylko szkoda ,że noc nie przespana :wściekła/y:

coś czuję kochana że ty do terminu donosisz moja koleżanka miała pessara zdjeli jej w 36 i myslala ze poleci zaraz na porodówke a tu dupa mala wyszła po terminie :-D czego ci nie życze niech sie kolega decyduje szybciej i wyłazi :tak:
 
Witajcie, często Was podczytuje ale jakoś nie mam nigdy czsu pisac. Niestety, musimy czekac na swój czas....ja tez nadal w dwupaku....i zauwazyłam ze czuje sie teraz bardzo dobrze, nic mnie nie boli tylko nogi puchna ale to idzie przezyc no i nocki to standart dwa lub trzy razy zaliczam ubikacje i oczywoście czasami mam zgage ale to jak chyba za duzo zjem więc mniej jem a często. Jesli chodzi o poród to ja czekam do ostatniej chwili w domu jak mi będa odchodzic wody to wtedy pojade do szpitala, tak miałam przy dwójce dzieci i wtedy szybko szło no ale zobaczymy jak będzie tym razem.....
 
Idz i rob sie na bostwo!
Nic bardziej dzieciowi nie szkodzi niz zle samopoczucia mamusi:tak:



Lena ja tez juz raz zaliczylam trzesiawki i poty na ulicy pierwsze co to do piekarni i slodka bulke wszamalam.Szok nie pomyslalam ze jak mi cukier spadnie to sie tak zle bede czula.Caly czas sie koncentrowalam zeby nie miec za duzo.Ty bierzesz insuline?

Ewa widzisz jak sie martwimy jak ktos sie nie pojawia ?Nie rob tak wiecej ,zwlaszcza na koncowce.:-p

Malutka a juz chcialam robic zaklady czy to dzis czy jednak nie.

Asionek jezeli chodzi o styl wloszekto zalezy gdzie.Polnocne sa zdecydowanie bardziej klasyczne.Ale to co mi sie podobalo nawet jezeli byly kiczowato ubrane.To to ze mialy zrobione wlosy i widac ze o siebie dbaja.
Dla mnie to duza roznica jak tu niemiecke fleje z nieumytymi wlosami widze na codzien.

Dla mnie najbardziej kiczowate sa rosjanki z tego co tutaj widze.

A najladniesze Polki oczywiscie.

Poszlam jeszcze z synem ( 8 letnim)kupic buty i on sobie zazyczyl buty za 80 euro !!!!
Chyba go niezle pogrzalo.I jest na mnie obrazony ze nie kupilam i zemna nie gada.
Ma pecha bedzie chodzil w trampkach.Jezeli wyzej sra niz du.pe ma:wściekła/y:I nie dal sobie przetlumaczyc.
ie

Nie na insulinie,ja jestem na tabletkach GLUBURIDE 2.5mg,i biorę 2 rano i 1 przed obiadem,a że obiad oni jedza o 6-7 wieczorem,więc ja biorę przed kolacją
 
reklama
Ewa witaj w dwu paku :) ja prasowalam na siedzaco nie dalabym rady tyle wystac przy desce :/
czyli jednak też sie da:D?? no to mnie pocieszyłaś i tym bardziej nie nastawiam sie na stojące prasowanko... mogłabym męża zatrudnić ale chłop+prasowanie małych ubranek= niebezpieczeństwo.

karolina
ok obiecuje sie poprawić. Ale gdyby coś sie działo to napewno komuś sms wysle także nie martwcie się :)

Ewa łączę się w bólu prasowania, przede mną też jeszcze ta czynność, w sumie już mam wszystko wyprane, ale prasować chyba dopiero w przyszłym tygodniu zacznę
a ja myslałam, że to będzie takie przyjemne... ale przyjemne to bedzie usiąść po wszystkim wiedząc że wszystko gotowe i z głowy.

mileczka
no właśnie tak to jest, nk i fb to pikuś, bb grubsza sprawa :)
Jak nie możesz usiąść to się kładź i leż co Ci zależy.
 
Do góry