reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Matko ale sie wkurzyłam, zadzwoniłam do przychodni czy w ogóle w gabinecie jest USG, bo nie wiem czy isc prywatnie czy na nfz , wiec baba ( recepcjonistka) była tak nieprzyjemna ze aż skręcało mnie jak z nią rozmawiałam, dowiedzialam sie jednak ze jest to usg wiec ulga !! Uff, bo teraz mi sie nie uśmiecha dawać 100zł na wizyte prywatną i jeszcze badania do tego doszły by !!!
 
reklama
Ja chodzę prywatnie...mój gin w przychodzi jest odpychający...gdy potrzebowałam, to nie chciał mi dać skierowania na badania, bo powiedział, że każdy by tak chciał...i od tamtej pory chodzę prywatnie...a po skierowanie na badania podstawowe (mocz, krew) pójdę do lekarza pierwszego kontaktu...powinien wypisać....
 
a po skierowanie na badania podstawowe (mocz, krew) pójdę do lekarza pierwszego kontaktu...powinien wypisać....

Hopee też mam taki zamiar. Ciekawi mnie jeszcze na jakie badania oprócz tych podstawowych kontakt może wypisać też skierowanie. Chodzi mi np. o toxo, żelazo
 
no niestety tak jest, teraz pójde normalnie do przychodni, zobacze fasolkę, zrobie wszystkie badania i zobaczymy, jak lekarz bedzie do bani to pewnie poszukam prywatnie!!!!!!!!!!!
 
ja też prywatnie, bo w przychodni stary dziadek i te jego poglądy, na dodatek nie daje L4 bo mówi że ciąża to nie choroba, jak bym o tym nie wiedziała, ale ja mam prace fizyczną podnoszenie ciężkich rzeczy i takie tam.

ps. dodałam zdjęcia z ślubu
 
Ostatnia edycja:
U mnie akurat jest baba i pewnie bedzie nieprzyjemna !!!!!!!!!!!! Ale jakby sie dało w łape to juz inaczej by traktowała pacjentki, no nie wiem bo nie byłam u niej nigdy wiec moze pozytywnie mnie zaskoczy !!Oby !!!!!!!!!!!!!
 
Lekarz którego finalnie wybrała i którego będę się trzymać przyjmuje prywatnie, nie ma USG ae robi je bez żadnej dodatkowej opłaty w szpitalu w czasie swojego dyżuru
 
Hopee też mam taki zamiar. Ciekawi mnie jeszcze na jakie badania oprócz tych podstawowych kontakt może wypisać też skierowanie. Chodzi mi np. o toxo, żelazo

Mój gin toxo i GBS (czyli badania DODATKOWE) kazał mi zrobić prywatnie, bo na te dodatkowe to oni nie mają umowy podpisanej. Podejrzewam że lekarz pierwszego kontaktu powie Ci tak samo... No chyba że w twoje przychodni umowa jest podpisana też na dodatkowe badania.

A co do samego gina to mam szczęście, jest kumaty, wszystko próbuje załawić tak, żebym nigdy nie zapłaciła za wizytę (i przez poprzednią ciażę NIC nie zapłaciłam!!), ma usg w gabinecie, odpowiada na wszelkie pytania. Jest konkretny i bardzo sympatyczny :-) Wiec kolejna ciaża tylko u niego!
 
Cześć,
dzisiaj tylko podczytuję forum, jestem potwornie zmęczona i jakaś taka osowiała, napisać, że ta noc nie należała do mnie to mało powiedziane...
Była krótka drzemka, później do późna zasnąć nie mogłam, a jak w końcu usnęłam, to sny okropne i co chwilę się budziłam...
Rano też nie lepiej - nie czuję się zbyt zdrowo, więc jednodniowe wagary sobie dzisiaj urządziłam...
 
reklama
Do góry