reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Och jak ja bym na słoneczku posiedziała... zazdroszczę wam, a tak muszę walczyć z lenistwem i popracować trochę (albo przynajmniej wrażenie sprawiać) :-( dobrze że do 15 coraz bliżej
 
hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam od lekarza, dzis pierwszy raz mialam wizyte i pomimo,ze miala ona sceptyczne podejscie czy uslyszymy serce czy nie ... bilo jak szalone! niesamowite uczucie, powiem szczerze,ze jakos pierwszy raz mocniej dotarlo do mnie,ze maly czlowiek sobie we mnie mieszka :-) uciekam zaraz na spotkanie o prace

Wspaniale, że serduszko bije...to jest cudowne uczucie jak zobaczy się taką migoczącą plameczkę...

Ale się dziewczyny rozpisałyście...ja bym z chęcią odpoczęła trochę...ale tak ze 2 tygodnie...bo w domu to bym świra dostała, gdybym siedziała sama za długo...A teraz to tak jestem ciągle zmęczona, że o niczym innym nie myślę, tylko o łóżku...i w pracy nie mogę się skupić...do tego brzusio pobolewa...
 
ja tez chce na sloneczko!! :-)
ale u mnie za oknem wichura,pelne zachmurzenie i co chwile pada :/ i gdzie tu sprawiedliwosc ;-P

ja juz chce do Polski,zeby zobaczyc moje serduszko na usg...mam nadal cicha nadzieje,ze za jakis tydzien bedziemy jzu w drodze do pl :-) wszystko zalezy od pracy meza,czy dostanie ten urlop przestojowy czy nie....oby dostal :)

zmobilizowalam sie do roboty w koncu!!:cool: normalnie w kuchni zrobilam blysk, pranie poskladalam (zaraz wyniose zeby do mnie wolalo "wyprasuj mnie") :-D, powiesilam nowe, ogarnelam z grubsza salon :) tylko obiadek zostal i zabawki mlodego chyba ogarne poki spi zarazek,to chociaz przez chwile bedzie porzadek :-D
 

no właśnie mnie się też tak wydaje....

myslalam , ze to do mnie te dziwnie :))

ja tez czytalam , ze teraz jest wiecej dni na L4 w ciazy i na innych forach tak dziewczyny pisaly co siedzialy cala ciaze w domu :)

ja zrobilma zrazy , cwikle i karkowke natarlam bede pikla jutro na kanapki , bo mam dosc tutajszych wedlin :/
 
reklama
Asionek pyszna taka karkoweczka na kanapki :-) Ja jeszcze czasami schab tez tak robie.

Ja dzis wogole pomyslu na obiad nie mam. Zupe z wczoraj zjadlam i nie chce mi sie nic robic. Maz je dzis w pracy wiec jak cos to wsune salatke poprostu :-) Jakas straaaaasznie senna dzisiaj jestem.
 
Do góry