reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

sivi tak pytam bo moja odkad jej podaje wit D, ulewa strasznie takimi fazami, raz a porzadnie. I te zygi sa smierdzace, a do tego maja krzepy nie z trawionego mleka... Moze to wina tych kropli
Dostalas od HV??

Asionek - ten proszek troisty, dawka to jest na czubek noza i do mleczka na lyzeczke i do buzki:-D:-D ja dawalam dwa razy dizennie. Rano i wieczorem...

U nas nastepna spokojna piekna nocka.
 
reklama
sivi tak pytam bo moja odkad jej podaje wit D, ulewa strasznie takimi fazami, raz a porzadnie. I te zygi sa smierdzace, a do tego maja krzepy nie z trawionego mleka... Moze to wina tych kropli
Dostalas od HV??

Asionek - ten proszek troisty, dawka to jest na czubek noza i do mleczka na lyzeczke i do buzki:-D:-D ja dawalam dwa razy dizennie. Rano i wieczorem...

U nas nastepna spokojna piekna nocka.

chyba zainwestuje w ten proszek bo dzis znow jakies problemy z brzuszkiem, pewnie po nowym mleku:eek:
OSZALEĆ mozna :wściekła/y:

Marti_1984 nie ma za co ;-)

aha, najtansze mleko np bebilon (czy HA czy zwykly) jest Auchan, wiec jesli u Was w miescie jest, warto sie tam wybrac :) W Rossmanie maja tez b. dobre ceny
 
Ostatnia edycja:
werka moja ulewa od samiutkiego początku, rzadko serkiem, częściej świeżo zjedzonym mlekiem. Witamine D też jej podaje dopiero od tygodnia ale nieregularnie bo mam skleroze
 
maggie- a na czym wasze problemy z brzuszkiem polegają??? jak to wygląda?

odkad dostalismy enfamil HA kolki ustaly, ale byly zielone kupy, rzadkie ze sluzem.
Teraz na bebilonie HA kupek bardzo malo, gora 2 dziennie i z brzuszkiem wydawalo mi sie, ze jest ok. Zielone juz sie nie zdarzaja, ale nie wiem czy znow nie powrocilo cos na ksztalt kolkowych problemow. Inna sprawa ze nam sie skonczyl sab simplex. Nowa dostawa w piatek i miejmy nadzieje, ze kiedy bede go znow podawac, wszystko wroci do normy.
Jak nie urok to sraczka:confused2:
 
sivi tak pytam bo moja odkad jej podaje wit D, ulewa strasznie takimi fazami, raz a porzadnie. I te zygi sa smierdzace, a do tego maja krzepy nie z trawionego mleka... Moze to wina tych kropli
Dostalas od HV??

Asionek - ten proszek troisty, dawka to jest na czubek noza i do mleczka na lyzeczke i do buzki:-D:-D ja dawalam dwa razy dizennie. Rano i wieczorem...

U nas nastepna spokojna piekna nocka.

a co to jest za proszek i skad sie go bierze ?? :) ja o tym pierwsze slysze ...

moj tez zaczal ulewac i roznie to wyglada , serek tez jest , albo takie ciagnace mleko ... od witaminy D moze to byc ?? ja daje codziennie wsumie
 
Asionek - mozna kupic go w aptece, kosztuje jakies 5-7zl.
Wskazania

Zaparcia, wzdęcia, kolka jelitowa, zaburzenia trawienia, czkawka, nadkwaśność.


Stosowanie

Doustnie, 1/4 łyżeczki do herbaty 1-3 razy dziennie.


Skład

100 g:
Substancje czynne – 49,6 g węglanu magnezu (Magnesie carbonas), 19,8 g korzenia rzewienia (Rei radix), 0,6 g olejku koprowego (Foeniculi aetheroleum) oraz substancję pomocniczą: sacharozę.

1 g proszku zawiera około 4,5 mg związków antranoidowych, w przeliczeniu na reinę.


Działanie:

  • przeciwwzdęciowe
  • zobojętnia nadmiar kwasu solnego w żołądku
  • lekko przeczyszczające

 
Asionek31 ja go tez w zadnym sklepie dostac nie moglam nawet w katalogu fisher price nie ma tej zabawki (a podobno tam jest wszystko) i wkoncu zamowilam przez allegro z wysylka zaplacilam 68 zl dla mnie to drogo ale szczeze powiem ze naprawde warto!!! w nocy zauwazylam ze ona potrzebuje czuc moja bliskosc a ja nie chce jej uczyc tak jak moja starsza ze do 2 roku zycia musialam lulac ja do snu i wydziwiac bo sama zasnac nie chciala teraz wystarczy ze wlacze to i mala zasypia bo w tle muzyczki slychac jakby pluskanie wody odglosy podobne do tych z brzuszka i dlatego to tak dziala na maluchy:) powtorze sie: warto!! :tak: ale podobno takie zabawki trzeba dziecku dac jak najwczesniej bo niektore dzieci juz nawet po miesiacu inne po 3 zapominaja jak bylo w brzuszku i potem juz to tak nie dziala...... ja zamowilam ja po wyjsciu ze szpitala jak malutka miala tydzien:)

KONIK MORSKI**FISHER PRICE** (1893451597) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dobry wieczór

Jestem potwornie zmęczona. Nie dość, że malutka w nocy fikała więcej niż zwykle to jeszcze małż wyjechał i wróci dopiero jutro późnym wieczorem. Położenie dwójki dzieci spać to jest już większa filozofia. Całe szczęście, że M pozwolił mi rano do 9 odespać tę noc bo padłabym przy usypianiu Zosi. Tymczasem malutka nadal fika i coś nie może zasnąć. Tylko bąki puszcza. Zaraz kolejne przewijanie, cyc i może wreszcie :) sen.
Hejka Mamuśki

Jagmar- melduję że po wczorajszej mojej uczcie makowej małej nic nie jest :tak: aż zdziwko mnie walnelo bo czekałam na najgorsze ;-)
Cieszę się, że mak nie zaszkodził. Kolejny przykład na to, że każde dziecko reaguje inaczej na spożywane przez nas smakołyki.

Marti a ja z kolei melduję, że wczoraj nie jadłam ani sera żółtego ani białego i nawet sernik sobie odpuściłam (a był niesamowicie smaczny) efekt taki, że Marysia mniej dzisiaj ulewała. Nadal ma cofki po łapczywym jedzeniu ale fontanny z niej nie tryskały. Jestem ciekawa czy jutro też tak będzie czy to był tylko przypadek.

Nat też się nad tym koniem zastanawiałam, pamiętam, że tricolor go polecała. Tylko, że cierpię na brak pieniędzy i nie mogę sobie na niego teraz pozwolić. Jak już wreszcie ZUS łaskawie wypłaci mi pensje to mała zapomni o brzuszkowych odgłosach.
 
Do góry