reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

no z tym goleniem to jest masakra faktycznie, ale ja wole robić to regularnie bo nigdy nic nie wiadomo, jakbym miała jechać do lekarza teraz to nei wyobrażam sobie na ostatnią chwile sie golic:p
 
reklama
ja golilam 2 tyg temu i nastepny raz po porodzie, bo umeczylam sie, a efekt do dupy

pytanie z cyklu "czy wy tez" :-) : czy was tez bola cycki bardzo?
 
ja chyba jakis kosmita bo w prawym boli mnie sutek, a w lewym cycek ale sutek nie.. moze to od sapnia przymusowego na tym zakichanym lewym boku? (ale na parwym tez spie, na zmiane)
 
monika
może za bardzo go gnieciesz jak śpisz

a tak wogóle to ja się zastanawiam jak ja będę karmić zawsze miałam w cholerę wrażliwe sutki sama nie lubiałam ich dotykać nie mówiąc o mężu zawsze zabraniałam
a teraz będzie dziecko jak się do nich dosadzi dla mnie masakra:-(
 
monika
może za bardzo go gnieciesz jak śpisz

a tak wogóle to ja się zastanawiam jak ja będę karmić zawsze miałam w cholerę wrażliwe sutki sama nie lubiałam ich dotykać nie mówiąc o mężu zawsze zabraniałam
a teraz będzie dziecko jak się do nich dosadzi dla mnie masakra:-(

A ja pamiętam kiedy karmiłam swoich chłopaków cyckiem, jak już się zahartowały i można było ciągać jak krowe, to jak taki wygłodniały dopadł się do cyca to mnie aż przeszywał taki dreszcz szczęścia, aż mnie w pipce zakuwało, nie wiem jak to wyrazić ale to było cudowne uczucie, choć nie powiem początki były trudne szczególnie z pierwszym synem. Ciekawe jak to będzie znów karmić po ośmiu latach, czasami czuję sie jak pierworódka.

Coś nasza karolina się nie oddzywa długo, pewnie zapatrzona w swoją córusie i zapomniała o nas, albo nie bardzo ma czas tutaj zawitać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja golilam 2 tyg temu i nastepny raz po porodzie, bo umeczylam sie, a efekt do dupy

pytanie z cyklu "czy wy tez" :-) : czy was tez bola cycki bardzo?

mnie nie bola na szczescie :)

ciekawe jak bedzie z tym karmieniem ? niektore kobiety mowily , ze to bylo takie doznanie troche jakby erotyczne i przez to przestawaly karmic , bo glupio bylo jakos
ja mam srednio wrazliwe wiec moze nie bedzie mega bolu na poczatku ? :)
 
Do góry