reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
aż tak bolesne to nie, ale dają się we znaki.
ja to już tak mam, przez cały wrzesień że mnie łapią takie skurcze... lekarz nic mi nie dał
tylko mam więcej leżeć...
 
Elifit trzymam kciuki
mnie też wieczorem męczyły jakieś skurcze momentami dośc mocne ale usnęłam i niewiem jak długo to trwało ale oby się nie powtórzyły bo muszę wytrzymac do 10
 
elifit ja tez trzymam kciukasy, mam nadzieje ze wszystko pojdzie szybko i gladko tym razem :)

mileczka ja tez jeszcze nie mam skurczy.... czasem jak mi sie juz wydaje ze cos sie dzieje to biegne do ubikacji i przechodzi, wiec to od jelit, nie macicy.Staram sie nie myslec o moim terminie ze przyszly czwartek, tylko jeszcze okolo 3 tygodni i staram sie nie nastawiac na konkretne daty :)
 
heyah
lece na wymaz GBS znowu do Poznania...;/

elifit'
no bez jaj, jeszcze dobrze do domu nie wrociłaś a porod prawdopodobnie sie zaczął... jednak nie ma co lekceważyć...
bądź dzielna!

skurczybykiwciąż mam, pomimo że już wzięłam Relanium, ale babka mi powiedziała że jakby nie te leki to bym juz pewnie urodziła... więc lepiej brac i uważać.
 
reklama
Cytryna no ja mam dokładnie to samo!!! :) Jak czuje twardnienie brzucha i ból to lece do WC i wszystko przechodzi.... I tak kilka razy dziennie. Chciałabym tylko poczuć chociaż pojedynczy skurcz żebym wiedziała jak to wygląda :)
 
Do góry