reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć ja też dzisiaj niewyspana. Mała obudziła się o 4 i trzeba ją było poprzytulać żeby zasnęła. Jak mam przerwaną nockę to później jestem nieprzytomna. Dopiero się z łóżka wygrzebałam i teraz czeka mnie śniadanie i prasowanie góry ciuchów.
 
reklama
Ja sie nie dogaduje z jego rodzina a on nie moze dojsc do ladu z moja... Nasi bracia sie ostro poklocili i on za wszystko obwinia mnie a to nie moja wina! Powiedzial mi ze go nie skloce z jego rodzina bo predzej mnie zostawi...wczoraj powiedzial mi ze juz mnie nie kocha i ze bedzie szczesliwy jak wroci z pracy a mnie juz nie bedzie w domu...a jak zdecyduje sie zostac to on juz da mi powody zebym sie wyprowadzila
sad9cd.gif

omal mnie wczoraj nie uderzyl...zamiast tego wylal na mnie jego herbate :sad:
To wszystko jest jakies chore...nie poznaje czlowieka ktorego poslubilam
sad9cd.gif
 
Bozena a jak wyglada
opieka socjalna w Angli i twoja znajomosc jezyka ?
I masz mozliwosc wyprowadzenia sie gdzies?Moze pare dni dobrze wam zrobi.I nie pozwol sobie na takie traktowanie.Jezeli ty nie bedziesz sie szanowac to tym bardziej on ciebie tez nie.
A z drugiej strony skoro on tak sie zachowuje to moze jest gow.no wart?
Sciskam cie mocno
 
Nie wiem co zrobie...
Jestem po drugim roku studiow w Anglii...zostal mi jeszcze jeden rok aby skonczyc licencjat...Mialam kontynuowac bo tesciowa miala mi pomoc z dzieckiem. Jak cos to wezme dziekanke. Maz jest ode mnie o 9 lat starszy, pracuje jako architekt i to on zarabia pieniadze na cala nasza rodzine...
Mimo ze maz mnie tak traktuje to go wciaz bardzo kocham i nie chce zeby moje dziecko sie wychowywalo bez ojca ale z drugiej strony czuje ze on sie nie zmieni, ze to jego prawdziwy charakter a ja nie wiem ile jestem w stanie jeszcze wytrzymac:-(
Wiem ze jako samotna matka w UK dostane wsparcie pieniezne i jakas pomoc...Mam tez tu moich rodzicow i brata ale nie wiem na jakie wsparcie moge liczyc od nich...
 
Ja sie nie dogaduje z jego rodzina a on nie moze dojsc do ladu z moja... Nasi bracia sie ostro poklocili i on za wszystko obwinia mnie a to nie moja wina! Powiedzial mi ze go nie skloce z jego rodzina bo predzej mnie zostawi...wczoraj powiedzial mi ze juz mnie nie kocha i ze bedzie szczesliwy jak wroci z pracy a mnie juz nie bedzie w domu...a jak zdecyduje sie zostac to on juz da mi powody zebym sie wyprowadzila
sad9cd.gif

omal mnie wczoraj nie uderzyl...zamiast tego wylal na mnie jego herbate :sad:
To wszystko jest jakies chore...nie poznaje czlowieka ktorego poslubilam
sad9cd.gif


matko boska dziewczyno wspolczuje bardzo
ale sa rzeczy wazne i wazniejsze
jak ja slysze o przypadkach kiedy maz czy tez facet sie tak odnosci do swojej kobiety w tym przypadku zony to mi sie noz w kieszeni otwiera !!!
jeszcze herbate na ciebie wylał , no co za buc !!!!

wiem ze to nie jest proste , ale wez ty sie kochana od niego jak najszybciej wyniesc, napewno masz znajomych ktorzy ci chwilowo pomoga, zglos to gdzie trzeba
wiesz z tutaj ci pomoga
kurna gdybys zglosila ze on na ciebie reke podniosl to idzie od reki do paki
szczegolnie ze jestes w ciazy, tu sie nie pierdziela z takimi elementami ...

piszesz ze go kochasz, ale zastanow sie czy twoja milosc wystarczy , zeby bylo dobrze i pomys ze pod nosem nosisz dziecko, ktore potrzebuje poczucia bezpieczenstwa a nie nerwow od samego poczatku ...

kurcze trzymaj sie jakos i blagam cie nie tkwj w tym, bo skoro on tak zaczyna, to to idzie w najgorszym kierunku ....
 
Angielski znam bardzo dobrze :)

Dziekuje za wsparcie...
Zawsze to sobie mowilam ze ja nigdy sie nie pozwole tak zadnemu mezczyznie traktowac a tu milosc mnie zaslepila...czasem sie czuje jakbym byla od niego uzalezniona i bez niego nie bylabym w stanie zyc...
Chcialam miec zwiazek partnerski a wyszlam za prawdziwego tyrana ktory nie wie co to kompromis...

Wlasnie mi napisal ze sobie na wszytko zasluzylam :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tu się możesz bez problemu starać o mieszkanie socjalnei dostniesz je w pierwszej kolejności. Nie wiem czy nawet urząd za ciebie tego wszystkiego nie zrobi, poczytaj sobie to co ci podałam, tam naprawde dokładnie jest wytłumaczone co jak z czym i gdzie, i na przykładach.
Daj spokój sobie z gościem! a co ci po takiej "miłości", dziecko jest teraz najważniejsze a nie jakieś romantyczne uniesienia. Co mu chcesz dać, piekło z tatusiem czy szczęście ale tylko z mamą? Masz rodzinę w dodatku, nie cykaj się tylko działaj, nie licz na to że się mu nagle odmieni, musisz myśleć teraz o sobie i o dziecku.
 
reklama
Tu się możesz bez problemu starać o mieszkanie socjalnei dostniesz je w pierwszej kolejności. Nie wiem czy nawet urząd za ciebie tego wszystkiego nie zrobi, poczytaj sobie to co ci podałam, tam naprawde dokładnie jest wytłumaczone co jak z czym i gdzie, i na przykładach.
Daj spokój sobie z gościem! a co ci po takiej "miłości", dziecko jest teraz najważniejsze a nie jakieś romantyczne uniesienia. Co mu chcesz dać, piekło z tatusiem czy szczęście ale tylko z mamą? Masz rodzinę w dodatku, nie cykaj się tylko działaj, nie licz na to że się mu nagle odmieni, musisz myśleć teraz o sobie i o dziecku.

Amen !
 
Do góry