reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Nic z tych rzeczy :no: przeziębiona nadal jestem, wszystko mnie boli....
Włąśnie wróciłąm z ktg i nic nie zapowiada, że to już :-( a zwolnienie mam do wtorku, później muszę iść na macierzyński :wściekła/y:
 
reklama
Otóż podaję przepis na dzieciołka. Jednak przed opisem należy obejrzeć filmik: Reklama Cin Cin, PL 1995 (Commercial) - YouTube

Młoda na weekendzie u dziadków. Cin cin nie zabrakło. Owulacja była na 100%, zabezbieczenia żadnego ( o czm nie byłam swiadoma podczas, cin cin zrobiło swoje). A po...ja zakoczona, a mój M. mówi, ze najwyżej syn będzie...

No i nie ma cin cin bez cin cin;-)
 
Kaka no to życze syna;-)
Trina ja byłam na 15 na ktg które nic nie wykazało, a przed północą mały wyszedł

U nas kopiuj wklej, pilnuje co by moje małe nie zrobiło sobie o cos krzywdy, i by starszy mu w tym nie pomógł. Po śniegu ani sladu, dziś wiosenka aż 8 stopni było, tylko te błocko
 
Trina! Gratulacje!!! Mała Lila terminowa że hej! :-D

Kaka, ok. Przyjęto, zanotowano, tylko dokąd młodą wyekspediować? :cool2:

Znowu mi gardło wysiada. kaszlę i kaszlę, końca nie widać. Dunder by to... Flegamina w akcji i zobaczymy...
Odkrywam więc zalety audio-book'ów i zamiast młodej czytać, puszczam jej bajki, hehe.
 
Danusia gratulacje!!!!

Evelajna że Tusia agresywna?? nie wierzę:no: przecież ona taka fajniusia, może to taki parodniowy wybryk. Noi zdrówka życzę !!!

Ja przez parę ostatnich dni podchodziłam M o synka bo mi się jedno imię bardzo spodobało, ale już na szczęście mi to przeszło:-D

Kaka a Tobie i ja życzę synka a najważniejsze żeby zdrowe dzieciątko było:tak:
 
Dzięki dziewczyny!Lila ma 53 cm i wazy 3760g wiec lekarz dobrze na ostatnim usg wyliczyl. Porod ekspres. Po 12 zaczely się pierwsze skurcze. O 15.20 bylismy w szpitalu z 8cm rozwarciem. A o 16.30 Lila przyszla na swiat. Wiecej jak wrocimy do domku w srode.
 
reklama
Danusia a tak trzęsłaś portami!!!!!! ja czekam na opis!!!!
Natusia dalej zdardzaj ile to już wiosenek:)))​
Marzeń, o które warto walczyć.
Radości, którymi warto sie dzielić.
Przyjaciół, z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
 
Do góry