reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam.

Jutro do pracy...brak humorku i wendy do pisania. Pewnie bede znikała na dłuzej - to tak zebyscie nię nie martwiłay;-)
 
reklama
Dzien doberek dziewczynki:-) U mnie ladna pogoda wiec mlody spi w wozku. Wykorzystuje jackowatego na maxa, bo jutro pojedzie i znowu zostane sama. Nasza mala cyganeczka zostala u mojego brata i biega teraz pewnie gdzies po wsi, a ja mam w koncu chwile czasy dla siebie:tak: Oczywista ze nie poczytalam was bo spedzila bym pewnie caly dzien na tym.

Magdziunia z Zosia jak poszlam do pracy to przeplakalam pol zmiany w kiblu:tak: Ja mysle ze taka rozlaka nie jest zla, glowa do gory bedzie lepiej.

Minisia kiedys pisalas ze bedziesz dawala danonki, dajesz juz? Bo moja matka dala mlodemu budyn na normalnym mleku i wpitalal go az te odstajace uszyska mu sie trzesly, i nic mu nie bylo. Bebiko 2 juz pije, ale to przez przypadek a nie z premedytacja mu zmienilam.

Wanilia czy sie bedziesz kryc przed plotkarska opiekunka czy nie, i tak jakies ploty napewno bedzie gadac. A moze sie czegos ciekawego o sobie dowiesz;-)

Zmykam ale jeszcze do was zajrze:tak: jakos nie moge sie teraz wdrazyc...:eek:
Tak Madziu daje jej danonki wcina az sie kurzy :)) tez dostaje juz nan 2 nawet zjadla juz troszke chlebka z maselkiem :-ptak patrzyla na nas przy sniadanku ze jej kruszynki dawlam i tak jadla az sie trzesla hihi

A ja dzis nocki zaczynam a wiecie co mam awansowac w przyszlym tygodniu na lidera i mam obawy bo lider wiele moze nawet zwolnic ludzi kasa niezla ale jaka odpowiedzialnosc?!!i ile wiedzy oraz obowiazkow trzeba ogarnac mowie wam strach jak nie wiem :baffled:dziewczyny mowia ze dam rade bo bystra jestem a ja mysle czy one tego nie mowia bym sie zdecydowala a one mialy spokoj bo zadna by nie chciala byc na tym stanowisku:baffled:wiadomo ze lider pierwszy oberwie jak cos pojdzie nie tak a u nas w firmie ciagle jakies wpadki sie zdarzaja ehhhh ciezka sprawa le sa inni liderzy na innnych dzialach i zyja jakos rade dawaja to czemu mi ma sie nie udac??kto nie ryzykuje ten nie ma nie??PODPOWIEDZCIE

Czarna jak Laura???
Kaka powodzenia jutro w pracy!!!!!!!!
 
Czesc kochane.
Mam nadzieje ze pamietacie mnie jeszcze...
Glupio tak pisac po takiej przerwie, ale naprawde ciagle brakuje mi czasu.Wstaje codziennie o 6 i o 21 padam, tak wiec wtedy kiedy teoretycznie moglabym Was poczytac nie mam juz sily.Glupio tak marudzic bo przeciez wszytskie jestesmy w takiej samej sytuacji, bynajmniej zazdroszcze Wam ze dajecie rade ze wszystkim.
Nic wiecej nie pisze bo wogole nie wiem co sie dzieje i udalo mi sie przeczytac kilka ostatnich dni, ale chce Wam powiedziec ze tesknie za Wami ;-)Jak zwykle obiecuje ze napisze cos wiecej jak nadrobie zaleglosci, ale tym razem serio wiec do wieczorka:)))
 
Wczoraj w sumie cały dzień poza domem. Pojechaliśmy do Ikei po kosze na zabawki dla Mariki i zjedliśmy tam obiad. Potem spacer, a co wieczorem??? Zostawiliśmy mamie Marikę i wyszłam pierwszy raz od 5 miesięcy wieczorem na imprezę. Spotkaliśmy się ze znajomymi mojego M. z pracy w knajpie, a potem do klubu na imprezę. Fajnie było, chociaż bez piwka jakoś nie mogłam do końca złapać klimatu... :)

Dzią basenik, więc może wieczorem zajrzę. Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj zazdroszcze takiego wypadu. Pewnie akumulatorki nałądowane.:tak::tak::tak:

Wyjrzałam przez okno i piękne słoneczko nadal - otworzyłam je i brrr ... zmarzłam - zimniocha taka że hej.
U nas też niby słonko ale jakoś tak wietrznie i zimnawo. Ale spacerek zaliczony z tatusiem;-) Ale o tym za chwile:rofl2:

Zaraz mykam z mala do lekarza
Farbnelam sobie wloski na CZERWONY jestem w szoku Wszystkim sie podoba ale ja jakos nie przekonana Pozniej wkleje zdjecie to poprosze o SZCZERA OPINIE :-)
No i jak tam po lekarzu?
No i na zdjęcia czekam. Trż by mi sie jakaś odmiana przydała ale jakoś sie nie mogę odwarzyć.

Witam.

Jutro do pracy...brak humorku i wendy do pisania. Pewnie bede znikała na dłuzej - to tak zebyscie nię nie martwiłay;-)
Powodzenia jutro w pracy. Pewnie pierwsze dni będą ciężkie ale dasz rade bo silna dziołcha z ciebie;-):tak:

A ja dzis nocki zaczynam a wiecie co mam awansowac w przyszlym tygodniu na lidera i mam obawy bo lider wiele moze nawet zwolnic ludzi kasa niezla ale jaka odpowiedzialnosc?!!i ile wiedzy oraz obowiazkow trzeba ogarnac mowie wam strach jak nie wiem :baffled:dziewczyny mowia ze dam rade bo bystra jestem a ja mysle czy one tego nie mowia bym sie zdecydowala a one mialy spokoj bo zadna by nie chciala byc na tym stanowisku:baffled:wiadomo ze lider pierwszy oberwie jak cos pojdzie nie tak a u nas w firmie ciagle jakies wpadki sie zdarzaja ehhhh ciezka sprawa le sa inni liderzy na innnych dzialach i zyja jakos rade dawaja to czemu mi ma sie nie udac??kto nie ryzykuje ten nie ma nie??PODPOWIEDZCIE
Na napewno będzie ciężej ale ja myśle że powinnaś spróbowac. Zawsze to lepiej po pierwsze tak jak piszesz większa kasa, po drugie zawsze to lepiej w CV wygląda w przyszłości. No a kobitka z ciebie bystra więc wszystko ogarniesz i będziesz lux liderem. Powodzenia życze z czałego serducha:tak:

Ja sie długo nie odzywałam bo wiecie cały dzień sie z mężem godziłam.:-p Ale zaznaczam ja sie nie poddałam to on pierwszy w łaske przyszedł:-p I dobrze poszedł dziś z małym na spacerek nie było go długo i wrócił z bukietem kwiatów i przeprosinami. Dłuuugo mnie przepraszał ale uległam.:tak: Pogadaliśmy i stwierdził że rozumie już o co mi chodzi i że bedzie mi pomagał. Zobaczymy jak to będzie w praniu. Dziś jest ok. zrobilismy obiad razem i on pozmywał po obiedzie bez gadania. ale jak długo ta sielanka będzie trwała to sie okarze.;-)
 
Witam.

Jutro do pracy...brak humorku i wendy do pisania. Pewnie bede znikała na dłuzej - to tak zebyscie nię nie martwiłay;-)
KAKA ja tez jutro do pracy ale ja juz 2 raz wiec troche mi latwiej Bedzie dobrze zobaczysz A ja sie obraze jak nie bedziesz tu zaglad :-DMILEJ PRACY
Tak Madziu daje jej danonki wcina az sie kurzy :)) tez dostaje juz nan 2 nawet zjadla juz troszke chlebka z maselkiem :-ptak patrzyla na nas przy sniadanku ze jej kruszynki dawlam i tak jadla az sie trzesla hihi

A ja dzis nocki zaczynam a wiecie co mam awansowac w przyszlym tygodniu na lidera i mam obawy bo lider wiele moze nawet zwolnic ludzi kasa niezla ale jaka odpowiedzialnosc?!!i ile wiedzy oraz obowiazkow trzeba ogarnac mowie wam strach jak nie wiem :baffled:dziewczyny mowia ze dam rade bo bystra jestem a ja mysle czy one tego nie mowia bym sie zdecydowala a one mialy spokoj bo zadna by nie chciala byc na tym stanowisku:baffled:wiadomo ze lider pierwszy oberwie jak cos pojdzie nie tak a u nas w firmie ciagle jakies wpadki sie zdarzaja ehhhh ciezka sprawa le sa inni liderzy na innnych dzialach i zyja jakos rade dawaja to czemu mi ma sie nie udac??kto nie ryzykuje ten nie ma nie??PODPOWIEDZCIE

Czarna jak Laura???
Kaka powodzenia jutro w pracy!!!!!!!!
MINISIA dasz rade Wiem ze sie tak komus innemu latwo mowi Ale skoro tak szybko awansujesz to bystra z Ciebie kobitka i wiedza kogo obstawic na to stanowisko :tak:POWODZENIA

No i po lekarzu (wiesci na odpowiednim watku ) Pozniej spacerek krotki zaliczony Obiadek dzis niunia zjadla wlasnej roboty Rosolek ,warzywka i miesko :tak:
Jeszcze dzis musze poprasowac ale pol ma prasowac G a co niech tez cos porobi NIe chce mi sie isc do pracy ale co zrobic

A oto ja w czerwonych wlosach :tak:Prosze
Zdjęcia-0033.jpg

Zdjęcia-0032.jpg
 
AGA to czekamy na Ciebie wieczorem :-)
MAMO MAKSA BRAWO ciesze sie ze tak sie fajnie z M poukladalo oby jak najdluzej tak zostalo :-)
Wkleje jeszcze kilak zdjec zaraz na zdjeciowy :-)
 
Magdziunia to spróbuję jej dać kawałek chrupki. Nie zakrztusi się? Bo ona taka nie przyzwyczajona do niczego. A w pracy kicha- najpierw mówili, że pracy nie ma i nie mam po co wracać, potem, że koniecznie mam wracać na cały etat (bo proponowałam na pół etatu), a teraz, że nawet jak wrócę, to dostanę zwolnienie z krótkim okresem wypowiedzenia. I jutro idę o tym pogadać, bo w takim razie przysługuje mi odprawa. A jakbym sama powiedziała, że nie wracam to wiadomo - oni się cieszą, a ja mam pustkę w portfelu. Więc zobaczymy.
Kate superaśnie tak na imprezkę wyjść:tak: Chciałabym młodą zostawić i gdzieś wyjść, ale takie cyrki robi jak pije z butelki, że już mi sił brak.
Dorota dawaj fotki koniecznie. Ale na pewno wyszło spoko - czerwony do Ciebie pasuje:tak: Jak Oli dzisiaj? Byłaś u lekarza?
Moli teściową masz odjazdową :baffled: Trochę bym się martwiła zostawiać Mikiego i myśleć, że może właśnie wcina kiełbasę... Baba mojego taty na podobne pomysły wpada:no:
Kaka powodzenia. No i przyszedł ten wogóle niewyczekiwany czas...:-(
Minisia no taka odpowiedzialność, to może dać w kość. Ale na pewno też są plusy takiego awansu. Ja myślę, że nie tylko dasz radę - będą z Ciebie bardzo zadowoleni. Trzymam kciuki za dobrą decyzję!

U nas dziś całkiem ładnie ale zimno. Jak Andy był jeszcze w domu, to poprasowałam, poskładałam rzeczy i pranie zrobiłam, a teraz normalnie bym się położyła i w sufit gapiła. Tuśka się marudna tak zrobiła, że aż mnie nerwa na nią bierze. Żadna zabawka nie odpowiada. Gdzie są te cholerne ząbki!!!??? Wiem , wiem, potem jak mnie dziabnie, to będę żałowała:baffled:
Ech idę coś zszamać - mam nadzieję, że córka mi da. Do później!
 
Ja mam refleks szachisty....:happy:

Dorotka włoski jak pisałam - pasują Ci baaardzo. Super pomysł na przywołanie lata:tak::-)
Mama Maksa hej hej! Świetna robota z M! Nie zapeszajmy - oby już tak zostało:tak:
Agniesia skąd to znam... Ciężko jest czasami i nie martw się boś nie jedyna! Pozdrowionka!:-D

No to już mykam jeść. Mniam.:-p
 
reklama
Dorotka mi sie bardzo podoba, mysle ze kolorek trafiony.
DZIEKUJE
Ja mam refleks szachisty....:happy:

Dorotka włoski jak pisałam - pasują Ci baaardzo. Super pomysł na przywołanie lata:tak::-)
Mama Maksa hej hej! Świetna robota z M! Nie zapeszajmy - oby już tak zostało:tak:
Agniesia skąd to znam... Ciężko jest czasami i nie martw się boś nie jedyna! Pozdrowionka!:-D

No to już mykam jeść. Mniam.:-p
DZIEKUJE swietna jestes Twoje posty sie czyta z usmiechem na twarzy :tak:
Jejku co za babsztyl z tej twojej szefowej NIech ja ges kopnie Oby ci dali odprawe Walcz o swoje POWODZENIA

Ja powysylalam troche zdjec bratu na emaila
Zaraz lece poprasowac bo Oli nie ma juz w czym chodzic ubrana Ona teraz tnie komara :tak:
 
Do góry