reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czesc dziewczyny, gratuluje udanych nocek, chyba wszystkie sie wyspaly, no moze poza Justysia;-)
Justysia ten dres jest zajefajny:tak:, ale ta cena...za dres bym tyle nie dala:tak:
Moja mala informatyczka siedzi ze mna przy laptopie i mowi zeby pozdrowic wszystkie ciocie:-)
 
reklama
hehe informatyczka, buzaczki i dla niej:-)
wesolutka- no to 3maj sie
Anna, oby było wsio oki i nie poszlo dalej
 
My też pozdrawiamy Nicolke;-)
Ja też bym tyle za dres nie dała choć jest niczego sobie;-)

U nas nocki średnie ale juz się przyzwyczaiłam. Najważniejsze ze sama zasypia:-D
 
Magda...czasem kusi, nawet żeby zasypiała mi na rękach bo to milusie ale nie!!! Bo sama sobie źle zrobię. Za chwilę wróce do pracy i mogę nie mieć tyle czasu na takie zasypianie. Owszem..czasem podchodze kilkakrotnie do łóżeczka żeby pogłaskać po główce albo po policzku, lub potrzymac za rączkę...ale to wsio. Widze, ze im dłuzej jestem tym trudniej jej się zasypia więc to nie ma sensu. Wpadam uspakajam i wychodzę, a po powrocie do pracy będę tym czasem nadganiac zaległosci;-) Wyrodna matka jestem??
 
No to świetnie, ze masz więcj cierpliwości;-)

Ja czasem myslę, ze za duzo siedzę przed komputerem. Cały dzien mam właczony i podchodze jak mam wolny czas. Co 3h Hanka ma drzemke wiec heja i serfuje;-) Sama nie wiem co bym mogła z nia wiecej robic..trochę ćwiczymy, trochę wygłupiamy się, troche czytamy ksiazeczki...troche noszę i dzien na boku;-) czekam na wiosnę to będzie wiecej spacerów;-)
 
Anna zycze zeby to nie bylo nic powaznego i szybko zniklo!!!
Magda kurcze dobry tej Twoj maz, naprawde....usmialam sie jak nie wiem co:-D
Justysia dzieki za linka;-)rozumiem ze wybralas ten dresik z E-baya hihi.Czekam na fotki:-D
 
reklama
witam a ja czytam na raty bo mały nudzi się wszystkim w 5 minut, nocka udana wieczorem udało nam się nawet film obejrzeć cały:).
 
Do góry