reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Dorotko ciesze sie ze cię pocieszyłam:-) dzidzi nic niezagraza bo to przez dzidzie:-Dtrzeba sie przemęczyc, gin mi mowił ze są jakies srodki na to ale mogą stanowic zagrozenie dla dziecka, najlepiej połozyc sie i odpoczac, przybrac jakąś wygodną pozycję, mnie tak brało strasznie jak pisałałam prace mgr. więc od długiego siedzenia przed kompem, teraz mam kolki:-( jak jestem zmęczona
 
Dorotko ciesze sie ze cię pocieszyłam:-) dzidzi nic niezagraza bo to przez dzidzie:-Dtrzeba sie przemęczyc, gin mi mowił ze są jakies srodki na to ale mogą stanowic zagrozenie dla dziecka, najlepiej połozyc sie i odpoczac, przybrac jakąś wygodną pozycję, mnie tak brało strasznie jak pisałałam prace mgr. więc od długiego siedzenia przed kompem, teraz mam kolki:-( jak jestem zmęczona

Dzieki EWELA :-D

Ja z M bylismy w sklepie i kupilismy fajny komplecik dla tego malego Krystianka :-D I nawet nic zabardzo mnie nie bolalo choc za rewelacyjnie to tez sie nie czulam ale lepsze to niz bol ;-).
Pozniej wysle wam zdjecia ubranek:happy:
 
Och, wlasnie wrocilam z Jula ze spacerku :)))) Pogoda dopisuje, humorki tez :laugh2:
Musimy wyslac paczki z rzeczami Dzidziusia do Polski (zatrudnie tate po pracy :tak:), bo taka morska idzie ok. 4-5tyg. Wiec akurat przyjdzie, jak juz bedziemy. Jejku, jak sie ciesze, ze to tak niedlugo.... Nie wiem, czy pisalam, ale wczoraj bylam ostatni dzien w pracy. :laugh2::tak: No i zaczal sie 24 tc :)))))) A teraz zajadam sie puddingiem z bita smietana (yummy) :laugh2: Nie za duzo na raz serotoiny dla maluszka :)))) ????
Caluje Was mocno :****************
 
Dorotka faktycznie pojutrze ja dzis caly dzien mysle ze jest niedziela!!
U mnie pogoda dopisuje, sloneczko swieci a my wlasnie wrocilismy od znajomych woziczek mamy juz w domku a ja objadam sie czeresniami i truskawkami :))
Kolkowe mamusie życze aby Wam szybko minelo ja narazie nie mam tych boli naszczescie.
Gosiek to teraz odpoczynek na calego-SUPERRR do Polski wracasz na jak dlugo?
 
Hej a mi na skurcze łydek nic nie pomaga, mam je od zawsze, a teraz to chyba ze zdwojona siłą. U nas dzis swiecił słoneczko i cieplutko, byłam u babci, na działce i na dworze- M jeżdził na Druidku. Jutro jedziemy do wrocka.
 
Ach pojeździłabym konno.

Ja już objadłam się czereśniami, arbuzem a teraz wcinam orzeszki prażone.

Jakoś na nic nie mam ochoty ... werwa uleciała.

Dobranoc dziewczyny
 
Witam sie w niedzielny poranek:-D

PPATQA milego dnia we wrocku :tak:
MADZIU to ja ci dzis zycze wiecej werwy hehehe;-)
GOSIU a czy juz z M bedziesz wracac z Polski ?????????????
My dzis po 9 jedziemy do Cieszyna do szpitala do tego malego :tak:.
Pozyczylam aparat cyfrowy i porobie zdjecia i wam dzis wieczorem je pokaze :tak:Ubranko te wkleje wieczorem ;-)

MILEJ NIEDZIELI DZIEWCZYNKI
 
reklama
Majeczka fajnie, że remoncik juz u Ciebie trwa. Ja juz sie też doczekać nie mogę;-) ale nie wiem jeszcze kiedy mąż się weżmie za malowanie. Najwcześniej po obronie i wypłacie czyli ok 10 lipca:)

Mnie też czasem łapią kolki ale słabiutkie. Najczęsćiej podczas spaceru. Skurcze mnie nie łapią natomiast odczówam drętwienie rąk. Bardzo lubię spać głową na rękach i bardzo szybko odczówam mrowienie...

U nas pochmurnie było wczoraj z rana ale i tak pojechałam z siostrą i jej dziećmi na działeczkę. Trochę pospacerowaliśmy i pogoda się przejaśniła. Wieczorkiem byłam u koleżanki podziwiać jej już 6 miesięcznego malucha:) i przy okazji dostałam kilka bluzeczek na ciaże;)

A dziś pogoda zapowiada się piękna. Zaraz musze się ubrać i iść do sklepu kupić coś na ząb. Obiecałam siostrzenicą piknik. Szczerze mówiąc jestem leniwa i nie chce mi się d...ruszyć.
 
Do góry