reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Blond to się nie namęczyłas;-) tak Ci szybko poszło hehehe


Rafciu sto lat!!!!

U u nas jelitówka. Wszyscy ....... Nawet w pracy wczoraj nie byłam ale musiałam sie postawić na nogi. M z H byli dziś u lekarza. Czekam na relacje od mamy bo moj to nic powiedzieć nie umiał. Tylko tyle ze nie jest źle i jakies inne mleko dostała.
 
reklama
Rafałku wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!!!

Kaka ale Was dopadło choróbsko:no:, zdrówka, zdrówka
Wanilia przykro mi z powodu dziadka:-(
Beza dla Ciebie też zdrówka życzę
Evelajna a Ty w końcu wyspana???:-)

Witam u nas dziś leje i brzydko, więc w domu trzeba siedzieć..
Lenka zjadła o 6 rano flachę i pospała potem do 9.00:tak: więc mamusia wyspana :tak:

Dziś w planach mam jakieś porządki zrobić i obiad dla dzieci a reszta dnia to chyba LB.
 
Ja sie witam w roczek Malego.ja juz urodzilam:-D
Mlody na dzien dobry dostal zastrzyk wiec pieknie mu sie urodziny zaczely.
Wczoraj mialam zalatany dzien, bo zmienialismy akt urodzenia z ojcem Rafalka.Michael go uznal i bylo troche roboty z tym...i problemow.ale juz wszystko zalatwione.wieczoram zrobily nam niespodzianke 2 kolezanki z bb gorzowskiego z dziecmi i byla mala imprezka:tak:mlody nie wiedzial co sie dzieje i plakal, a potem jeszcze pielegniarka wpadla wiec wogole wesolo bylo:-D
lece bo placze....czworki ida i krzyczy do zdarcia gardla:confused2::crazy:
Aska zdrweczka dla młodego :tak:

STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!!!

Blond to się nie namęczyłas;-) tak Ci szybko poszło hehehe


Rafciu sto lat!!!!

U u nas jelitówka. Wszyscy ....... Nawet w pracy wczoraj nie byłam ale musiałam sie postawić na nogi. M z H byli dziś u lekarza. Czekam na relacje od mamy bo moj to nic powiedzieć nie umiał. Tylko tyle ze nie jest źle i jakies inne mleko dostała.
Oj Karolina zdróweczka!!!!!!!!!!!!!!życze!

Ja dzis zmeczona jestem wrocilam z pracy i marze o spaniu:-p a tu sprzatanko, obiadek i spacerek bo za oknem znow sloneczko i krutki rekawek mozna ubrac:tak::tak:domku siedziec
 
Cześć dziewczyny.

Wszystkim roczniaczkom i wcześniejszym teraźniejszym i w najbliższej przyszłości życzę 100 lat !!!!!!!!!

Wy baczcie że się nie odzywam ale nie wiem w co mam ręce włożyć. od zeszłego tygodnia znajomi nas nawiedzają i bez przerwy ktoś przyjeżdża. Mały jak skończył chorować w zeszłym tygodniu tak dziś w nocy z powrotem gorączka. W dodatku praca, niania hora a nawet jak nie to i tak jak Kacper jest chory to ja z nim w domu siedzę. I prawdę powiedziawszy nie mam już na nic sił....
 
Rafałku, nasz słodziaczku 100 lat z okazji pierwszych urodzinek :-):-)

Hania, Jaguśka walczcie dzielnie z jelitówką :tak:
Asia o, ale zmiana, ja myślałam że chcesz tego uniknąć; czwórki straszne ale trójki jeszcze gorzej ;-)
beza współczuję przejść, ja miałam latem tylko początki zapalenia i to już był ból; super że się odezwałaś na BB :-)
wanilia przykro mi bardzo; a z tą szefową to lepiej że odchodzi, czy na gorsze się zapowiada?

obiad prawie gotowy, dziś poszłam na łatwiznę i będzie ziemniaczanka i placki z jabłkami, które zresztą uwielbiam ;-)
pogoda w kratkę, pada, za chwilę piękne słońce
do wieczorka :-)
 
Ojej, widzę, że chorujecie...:-( Więc dużo zdrówka!!!!!!!! Niektorym więcej snu!!!!!!!! Jeszcze innym kopa dla motywacji:laugh2: A ja mam dziś lightowy dzień. Spacer odpuściłam, bo gotuję od rana (ewent. potem szybkie zakupy). M dziś wraca :-p:-p:-p Muszę jeszcze zrobić przegląd auta. Wystawić kilka rzeczy na allegro, dokończyć z praniem i z sprzataniem :laugh2: Nie wyrobię się, ale co tam, to nie wyścigi :-pOgolnie mam świetny nastroj, ktorego i WAM życzę!!!!!!!!!!!!!!!! :**************************
 
reklama
Do góry