reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
O w morde jeża

STASIU
STO LAT STO LAT ROŚNIJ ZDROWO DAJ RODZICOM POPALIĆ:-p:-p I SIOSTRZYCCE:cool2::cool2:

Fajniutko na zew wiec zaraz po obiadku wybywam z dzieciaczkami na spacerek;-)
 
STASIU STO LAT :-)
TRINA do chorego chlopa trzeba miec wiecej cierpliwosci i slily niz do chorego dziecka Z facetami to gorzej niz z dziecmi hihihih
CZARNA niezle z ta restauracja I jak sie to skonczylo Jak oni wsio przygotowali to musialas sie jakos tlumaczyc?
Trina biedny Macius z tymi kupkami :-(
ASIU jeny biedny Rafalek caly czas chory Kurna ze tez te choroby nie moga sie od niego odczepic

U mnie byla kolezanka Pozniej krotki spoacer Oliwka miala juz 2 krotsze drzemki Lece teraz bo placze Trza jej obiad dac
do pozniej
 
Stasiulku psotniku
Buziaków bez liku :*:*:*:*
Wysyłam i jeszcze
Ci życzyć dziś śpieszę
Zdróweczka co niemiary
Fortuny Ali Baby
Bajkowej miłości
I samych radości
Na długie, długie lata
Niech pękają z dumy mama i tata.

A dla Mamusiek dodatkowe buziaki. Na razie!
 
STASIU STO LAT
Asiu zdrówka dla Rafałka
wesolutka mój mało siedzi w wózku, raczej zasuwa na nogach

A my po spacerku, tzn ja bo młody jeszcze z mooja mamą chodzi, spał rekordowo długo bo od 11 do 13.30, więc nici ze spacerku przed obiadem, za to ma po. U nas ciepło 15 stopni na dworze, ja siedze w domku, na dworze nic nie robie, no chyba ze z młodym, działeczka czeka, na górze nie pomagam, mam wyzuty sumienia troche, ale nie chce się zakaszleć całkiem.
 
Witam!
Maciek już od 4 nocy ni budzi się na jedzenie :-D:-D:-D
Nestety weekend nam chorobowo upłynął :-( Młody wciąga herbatniki, w których jest mleko i nic. Więc stwierdziłąm, że zobaczę co będzie jak mu dam troszkę cieleciny. No i dałam w sobotę na obiad.... Zaczęło się w nocy, obudził się ok 1 i nie mógł zasnąć, po pół godz wyczułam kupę, wiec go przewinęłam. A kupa już była brzydka, rzadsza niz normalnie i żółta. a później w dzień się zaczęło. Biegunka na całego, nie nadążałam ze zmiana pieluch. A pupcie to malinowa miał, tak sie podrażnił. No i od razu czerwone poliki i krostki :baffled:
Reakcja na drób była słabsza, bo tylko zwiększona ilość rzadkiej kupy. A tu to się woda lałą i niestrawione warzywa :dry: A najlepsze jest to, że oprócz tego, że młody się zatrzymywał co jakiś czas i z westchnięciem brudził następną pieluchę, nic mu ni było. Wesoły, zadowolony, bawił się :szok: chyba go brzuch nie bolał.
Za to mnie wczoraj rano łeb pękał a po południu tak mi niedobrze było, że myślałam, że zwymiotuję. I w głowie mi się kręciło. Dzis podobnie, więc nie poszłam do pracy.
Młody natomiast lepiej, dziś kupka była rzadka ale nie wodnista, no i w nocy nic nie było, więc poszedł do żłobka.

A ja ogorywam i zastanawiam się co zjeść, bo jak myśle o jedzeniu to mi niedobrze...
zazdroszczę z tym spankiem, ale wspolczujez chorobskiem, Biedaczek :tak:
Witam
STASIU STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tak szybko.bylismy u lekarza.mlody ma zapalenie oskrzeli i angina doszla jeszcze.ma drugi antybiotyk tylko w zastrzykach, pielegniarka bedzie do domu pzychodzic.a temp ciagle ok 39.
lece bo mlody wstal.
Rafałku zdrówka, Kochany!!!!!!!!!!!!
Pati Tobie również zdrówka, tulę mocno!!!!!
Czarna, ale nr z tą salą :-D
Wszystkim dzisiejszym jubilatom: Sto lat Sto lat!!!!!!!!!!
A mi M. dziś samochód naprawił-obiecalam mu masaz wieczorek. Dziadek jutro jedzie. dzieciaki mi dzis w dzien spoooro spaly, pewnie przez pogode... Jutro M. jedzie na dwa-trzy dni pod Warszawę. A ja happy, bo dostalam niezlą kasę od rodzinki :-pJutro szaleję :-D W granicach rozsądku :-DBuziak :****************
 
STASIU STO LAT!!!!!!!!
balon-foliowy-1-urodziny_417.jpg



Dorotka nie poddawaj sie ciesze sie z pierwszych sukcesow i zycze dalszej wytrwałosci:tak:
Aska zdrówka dla Rafałka:-:)blink:
Ppatqa zdrówka!!!!!!!
Czarna i jak sie zakonczyla ta sprawa z restauracja??oni sie pomylili i was zapisali czy was z kims pomylili??
A ja po pracy wpadlam w sprzatanie w domku, potem obiadek i wypad na iasto na zakupy:-p:-pmale ale zawsze i jak ciesza:tak::tak:

A ja chyba zamowie te zaproszenia na komunie mi podoba sie wzor 1 ale mysle nad nr8 czyli wiecej widac dziewczynke i kolor bezowy zaproszenie co myslicie??? jutro zrobie fotke Wice w jakiejs fryzurce i moze zaloze albe:-pa potem wysle fote do goscia tym bardziej ze wysyla za granice
ZAPROSZENIA na KOMUNIĘ ZE ZDJĘCIEM w 4 dni (785241507) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
STASIU STO LAT
Asiu zdrówka dla Rafałka
wesolutka mój mało siedzi w wózku, raczej zasuwa na nogach

A my po spacerku, tzn ja bo młody jeszcze z mooja mamą chodzi, spał rekordowo długo bo od 11 do 13.30, więc nici ze spacerku przed obiadem, za to ma po. U nas ciepło 15 stopni na dworze, ja siedze w domku, na dworze nic nie robie, no chyba ze z młodym, działeczka czeka, na górze nie pomagam, mam wyzuty sumienia troche, ale nie chce się zakaszleć całkiem.
kobieto jakie wyrzuty sumienia, toc przecież niebrak chęci i lenistwo tylko choroba. Litości babo
zazdroszczę z tym spankiem, ale wspolczujez chorobskiem, Biedaczek :tak:
Rafałku zdrówka, Kochany!!!!!!!!!!!!
Pati Tobie również zdrówka, tulę mocno!!!!!
Czarna, ale nr z tą salą :-D
Wszystkim dzisiejszym jubilatom: Sto lat Sto lat!!!!!!!!!!
A mi M. dziś samochód naprawił-obiecalam mu masaz wieczorek. Dziadek jutro jedzie. dzieciaki mi dzis w dzien spoooro spaly, pewnie przez pogode... Jutro M. jedzie na dwa-trzy dni pod Warszawę. A ja happy, bo dostalam niezlą kasę od rodzinki :-pJutro szaleję :-D W granicach rozsądku :-DBuziak :****************

hehe ja tez musze poszaleć ale na allegro:-p:-p:-p:-D:-D

Dorota a co ja miałam się tłumaczyc:-p:-p pzrecież ja żadnego zlecenia nie robiłam a jeżeli on kazdą osobe która się tylko pyta biorą już za klienta to sorry ich problem;-)

U ans dziś pikna była pogoda wiec spacerek zaliczony. Potem przyszła narzeczona do Samuelka na roczkowego torta:-p:-p Ale ona już fajniutko chodzi tylko patrzeć jak będa z Samim biegać po chałupie:-D:-D
 
reklama
Do góry