reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hej Dziewczyny ja tak wtlko o sobie bo nie było kiedy was poczytać,ja już po tym balu magistralym i było super nogi mnie bolą do tej pory wybawiłam się że hohoho jak będzie chwila załącze zdjęcia.
Mój nastruj był taki bo okres nadszedł:)
Jaguńka rozrabia i ma dziś imieniny,a K urodziny świętowaliśmy na balu i było super:)
Wziełam aktualizacje i mi sie wszystkie ulubione pokasowały i sie wkurzam dajcie dziewczynki linka na zamkniety i zdjęciowy.Buśki
 
reklama
moli ściagam rano lub w południe mleczko i na wieczór dostaje 120 ml kachy na moim mleczku:), ale przed kacha też tak spał
 
Kate ta twoja Mariczka to wszystkich przebija.

Moli jak takie fajne warunki to naprawde kusząca oferta niby osobno a jednak razem:rofl2: Ile ten twój smyk ma juz ząbków?????

Patrycja gratki wagi!!!!!!!!!!

Lilunia ja tez jestem tego zdania wszedzie dobrze ale w domciu najlepiej:-p:-p:-p:-p

Kasia i jak Martynka????

Kaka POWODZENIA W I DNIU PRACY!!!

Wesolutka to czekam no fotki. To dla Jaguni

Idzie misio...Idzie slonik...
Idzie lalka...No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi zyczonkami... w dniu imienin

A u nas bez zmian. Wczoraj zrobiłam powódz połowy chałupy i dzis czeka nas czyszczenie odpływu pod wanna:crazy::crazy::crazy:
Lali udało mi sie pobrac mocz wiec dzis wizyta u lekarza bo jeszcze czasem zagorączkuje:sorry: Mały dzis był niespokojny w nocy myślałam ze moze ma zapchany nosek ale du... nic nie było;-) Teraz odsypia:rofl2:
Wczoraj zamówiliśmy Lali rowerek taki wczesniejszy prezent imieninowy:-p i jak dziecko nie moge sie doczekac:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Inne wątki nadrobiłam, ale jak nigdy w weekend naskrobałyście dużo i nie dam już rady.
Ja dzisiaj w Krakowie na zjezdzie, więc jak wyjeżdżałam - to jeszcze spała, jak przyjechałam to już spała. Stęskniona z Dzidziolem jestem strasznie.
M. też śpi, bo cały dzień się nią zajmował i padł jak kłoda.
A jak weszłam do domu, to się zastanawiałam czy tornado przeszło? :tak:
MASAKRA jakaś.
Iza zaliczyła dzisiaj basenik (bez mamusi :-() i spisała się na medal.

Idę spać, bo "nie znam dnia ani godziny".
Miłych snów!
No to kolejny nocny marek :-)

O j dziewczyny macie wy z tymi teściowymi. Ja na swoją nie narzekam bo doskonale się z nią dogaduje. Choć też ma swoje za kołnierzem. Nic niemożna jej powiedzieć bo od razu ma przed sobą wizje zagłady ludzkości... :-D Za to teść brrrryyyyyyy. Koszmar.

Umie humorek po wczorajszym pojednaniu z mężem o niebo lepszy. Jakoś tak człowiekowi od razu się na sercu lżej robi. Dziś planuje z młodym wypad na zakupi bo muszę mu kupić materacyk do łóżeczka, bo kołyska już złożona i na razie śpi w turystycznym. parasolkę no i nowe smoczki bo te co ma są już za małe i poniszczone.

Życzę miłego dnia dziewczynki.
 
Marika śpi, więc szybko skrobnę coś... Na zdjęciowym fotki.

LILUNIA witamy!!! fajnie, że wypoczęliście
MALENA a to Izunia wrednioszek, nie da mamie odespać.U nas standardowo nie spi od 7. :)
PPATQA gratki z wagi!
MOLI ja muszę dawać Marice krem lub chusteczki do zabawy przy przewijaniu, inaczej nie da rady. Co do mieszkania z teściami, czy nawet rodzicami to my akurat jesteśmy przeciwni, cociaż mamy super układy. Jednak sami to sami, nikt się nie wtrąca, nie patrzy Ci przez palce co robisz, po swojemy dziecko wychowujesz... No chyba, że to sytuacja przejściowa - my jak postanowiliśmy kupić mieszkanie to przeprowadziliśmy się do dziadków moich na rok, w tym czasie kupiliśmy, wynajęlismy i kasa leciała do portfela. Mieliśmy na remint, meble, rtv i agd.
WESOLUTKA to czekamy na fotki z balu. A tu link https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernikowe-mamy08-f239/
CZARNA jakoś pechowo ostatnio. Fajnie z rowerkiem, my dostaliśmy po rodzinie taki samochód-jeździk, ale został w Lublinie i czeka na przywiezienie. Co do fajnych miejsc to pomyślę i cos wrzucę...
 
reklama
Do góry