reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama

mi sie wszystkie podobają,choć nie powiem najbardziej ten wełaniany,a wiosną i jesienią można go ponosić troszku:rofl2:

Dziewczyny mam pytanie do tych ktre juz nie karmia czy jak nacisniecie piers to wam wypływa mleko???????????????????????? Bo mi tak nie duzo ale klka kropli ale leci:-(

o 17 maz wylatuje do franc a ja słomiana wdowa odpoczne sobie troche brrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-d kupie test zrobie i nie powiem mu :-d złosliwa jestem co:-d

wredota z Ciebie Ty nie dobta Ty:rofl2:Bedziesz tak M trzymac w niepewności:rofl2:

u mnie tylko krokusy jak narazie. Dowiedzialam się że to moja wina bo ogłam go obudzic i spytać czy puścił- jeju z tym już całkiem przesadził, ja mu dzisiaj dam popalic. Ja pije Hippa. JA juz poograrniałam, pranie małego się pierze więc jutro mam randke z żelazkiem

Kaka bo niewidziałaś moich rąk po naprawie ogrodzenia w sobote, suche, w odciskach i popękana skóra aż mnie piecze. Paznokcie ja tylko obcinam bo jakoś nie umiem ich malować, zresztą w pracy nie było jak, musiałam mieć zawsze krótkie, więc tak zostało.

facet zawsze zwali winę na kobietę,do bani z nimi wszystkim:baffled:

a Ty dzielna jesteś z tą parafiną,ja bym nie wytrzymała jakby mnie ręce piekły:baffled::rofl2:Szalona kobieta:rofl2:

czarna no fajna ta bluzeczka,sexy:rofl2:kurcze,tylko nie spojrzałam na cenę:rofl2:

dorotko ja bym samochodem ze znajomymi jechała,a Twój M niech wraca autobusem,a co:rofl2:duży chłopak z niego,da sobie radę:rofl2: a ztym basenikiem,to faktycznie może poczekaj,czasem po szczepieniu dzieci gorączkują,do tego czak czy siak sa osłabione,no i ten katarek Oli,ja bym na Twoim miejscu poczekała:tak:

a my po spacerku,oczywiście wyszło słonko jak wracaliśmy,a wcześniej sypało:wściekła/y::wściekła/y:zaraz zjemy marcheweczkę z jabłuszkiem,kolejna:rofl2: próba
 
Magdasf fajniutkie ten ostatni i czerwony mi najbardziej podpasowały:tak:

Dorotka ty wiesz ze my tylko dobrze zyczymy:-p

Patrycja za te butelki ja bym nie pomogła:rofl2:

Mały teraz przysypia wiec lece dalej na allegro. Wczesniej troche go wymeczyłam próbowałam go uczyc przewrotów i takie tam:-pMoze kiedys zakuma:sorry2:
 
Heloł Dziewczynki!

Wczoraj zakupy - jest krzesełko do karmienia! - dzisiaj małpa szefowa stresów mi od rana narobiła, ale znów wyszło na moje:tak: Mykam coś zjeść i małej potowarzyszyć w gimnastykach. Zaglądnę później i poczytam. Ile mnie stron czeka? Ze 20? Ghighi:-D
 
Evelajna witaj - ciesze się, że krzesełko już kupione.
A ta twoja szefowa to niezła .... weź ją porządnie trząśnij to się może opamięta.

No i będzie chyba ze 20 stron :-D produkcja w toku.

Dobra zmykam ja się uszykować i na pogaduchy czas lecieć ghihihi ;-):-p
 
Kawały pierwsza klasa! Uśmiałam się przednie! Przydały się, bo u nas od rana śnieżyca, teraz świeci jebitne słonko, marzec pełną gębą - zdecydować się nie może.

Moli nie wiem dokładnie kiedy, moja siostra gdzieś słyszała albo czytała :confused: Ja też jestem pod wrażeniem tych portretów :tak:

A ja dizś szafy przewietrzyłam i wygoniłam zimę...kozaki tez odstawiłam a co;-)

A ja moje kozaczki do reklamacji muszę oddać :baffled:

Justynka Ty tu o żadnych grubych garściach nie wypisuj. Jeszcze w anoreksje się wpędzisz :-( A mam do Ciebie pytanie techniczne, chyba, że ktoś jeszcze zna odpowiedź. Czy to prawda, że są trudności z podłączeniem do sieci bezprzewodowej kompa z Polski na Wyspach? Szwagierka nie może sobie poradzić i stwierdziła, że kupi sobie nowego kompa. My z M się śmiejemy, że będzie miał enter z lewej strony :-p:-D, ale podobno dużo ludzi ma problem z netem?

No właśnie nic jej wczesniej nie dawałam, bo nie miała jeszcze katarku.
Posmarowałam jej smoczek od strony noska Vick VapoRup (czy jakoś tak to się pisze) mam nadzieję, że nie za mocne na 1 inhalację :tak:

Takim maluchom, to od stópek się zaczyna smarowanie maścią rozgrzewającą. Bynajmniej ja tak wiem, a pod nosek, to majerankowa.

Magdasf ja też lubię tą kołysankę, a z płaszczykiem nie pomogę, bo mi się i czarny i czerwony podoba :baffled:
Kate28 super ta piosenka. Ja myślałam, że to taki dżingiel, a tu okazuję się, że będę mogła sobie słuchać

Dorota udanej imprezki!!! Też chyba bym wzięła nosidełko, żeby móc wrócić autkiem. A pieluszki do pływania normalnie w sklepie można kupić.

Mama Maksa my też już mieliśmy spacerówkę założoną i trzeba było do gondoli wrócić :baffled:

Ppatqa to Cię M urządził :no: Szkoda mleczka, bo na pstryknięcie się nie zrobi.

uuuuu,kolejny przykład,że faceci nie myślą:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:współczuję:baffled:a jaką herbatkę pijesz?Hipp?Mikesz miał po niej straszne bąki,a mi bardzo smakowała,polubiłam ją w szpitalu,choć ma anyż blee A teraz nic nie piję,prócz wody,kawy inki i zielonej herbatki,choc ostatnio nawet pozwalam sobe 1 rozpuszczlaną dziennie:szok:

Ja od początku piję jedną rozpuszczalną z mlekiem (zostało mi tak po pierwszej ciąży), a od jakiegoś miesiąca dwie. Tylko rano piję zbożówkę.

Magdziunia gratki dla kwiatuszków :-D Mi M kupił nasionka pomidorów taki malutkie owocki. Zasadzę na balkonie, ciekawe czy się uda :-D


Magda gdybym ja miała liczyc na mojego M w pracach do mowych to bym nic nie miała zrobione:-p wiertare opanowałam malowanie tapetowanie skrecanie mebli i wiele i nych pierdół :-D:-D:-D

Ja właśnie wczoraj sama meble w pokoju poprzestawiałam, ale M się zdziwił :-)


Uff, doczytałam :rofl2:
Byłam wczoraj u lekarza i coś Wam powiem. Cykamy się czy Karmi można wypić, a ja dostałam takie lekarstwa, że po kuracji chyba będę leczyć kaca :-D Syrop Bronchozol i krople L52 - sama homeopatia, do 70 % etanolu w objętości :-) Po syropie mi sięw głowie zakręciło ;-) Będę to brała dziś i ostatecznie jutro, bo jakoś nie wierzę, że to takie obojętne :confused:

U nas druga nocka znowu przespana więc chyba się normuje. Oby tak dalej.
Miłego dzionka. Ja na wieczór mam prasowanko, bo poprałam ubranka "lada moment dobre", bo jeszcze chwila i były by "moment temu dobre" ;-)
 

Mamy podobny gusty:-D Wszystko mi sie podoba

My po spacerku. Trochę wieje. Zaraz nastawie na zupe ogórkową i ogólnie też kopie na allegro;-)
 
reklama
Ja mam tą ostatnią i ją uwiebiam. Moze sobie jeszcze jakiś kolorek dokupie. Pierwszą mam podobną ale nie serek a łódka...materiałowo jest średnia...ta z paskami na plecach ma lepszy materiał. A wogóle jestem zakochana w tego typu bluzeczkach:-D
 
Do góry